Допоможіть порадою! Неконтрольована агресія!

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Alexlviv, 6 кві 2010.

  1. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    По-перше - що означає "неконтрольована агресія"!?

    Ви - розумна людина, яка повністю може керувати своїм тілом. Хочете впевнитися? Підніміть руку - вона піднімається. Висуньте язика - він висунеться. Все-все, досить, тепер втягніть язик. :))) Бачите - все працює! :)))

    Так само і агресія. Як тільки вона починає зароджуватися - займіться фізичними вправами - просто віджимайтеся від підлоги. Чудово розвиває руки і грудні м"язи. І агресія десь дінеться. :)))

    Якщо ви вважаєте, що для нервування є причина - знайдіть її, сформулюйте проблему, потім - шляхи вирішення, а потім - вирішуйте. Немає робити? Шукайте і знайдіть! Є проблеми - вирішуйте, не накопичуйте!

    Шукайте лікаря спочатку в собі - не варто бігати по поліклініках. Якщо ви з цим не здатні будете справитися самостійно - в що я не вірю - тоді йдіть і просіть медичної допомоги. Але варто знати - заспокійливі ліки є, але як будь-які ліки, їх треба вживати з обережністю, застосувавши спочатку "внутрішні резерви". Так дешевше, до речі. :)))

    Та й не вірю я, що ліки за 46-246-546 грн сильніші від вас самого. Ви - "коштуєте дорожче". Перед дівчиною треба негайно і спокійно вибачитися. Впевнений, що надалі такого й близько не буде.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Це ж в чоловіка неконтрольована агресіяа не просто агресія.....
    Тому йому потрібна допомога лікаря із застосуванням власних резервів...
    Для нього це проблема,бо якщо вже дівчина пішла?
    Все сидить в голові,а точніше в мізках,а то я вам скажу штука досить тонка і не вивчена остаточно,тому,як людина не може сама...потрібне втручання ззовні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    А може він "псіхував", але й не задумувався про це? Аж поки дівчина не пішла? Тоді шкідливо буде шукати пояснення у власному "хворобливому стані". Це не я "псіхував", це була "неконтрольована агресія". Що далі?
    "Це не я вдарив, це була неконтрольована агресія"? "Я не пам"ятаю, як я це робив?"

    Звичайно, буває й таке... Але якщо САМ хлопець похопився, що образив дівчину - то, очевидно - він здатен себе контролювати. Добре буде, якщо цю здатність він використовуватиме свідомо, а не одразу - з допомогою нейролептиків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Цікаво. Слово майже, а детальніше можна?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Не варто роздавати такі поради. Самолікування неприпустиме ні в якому разі!

    І до невропатолога Alexlviv не треба. Він не описує жодної неврологічної проблеми.

    Неконтрольовані спалахи агресії - це сфера почуттів. А з ними до психотерапевта. У Львові є багато і приватних спеціалістів, не обов'язково у ПНД.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Хіба я говорила,про самолікування.........Почитайте уважніше мої дописи,будь-ласка.

    Хіба,я не уточнила перед цим"За призначенням....."Потрібне втручання спеціаліста?
    А Ви достатньо швидко зреагувала на одне слово ноотроп і робите висновки,ще й мінуси роздаєте.
    А щодо ноотропних - є зовсім не шкідливі,легкі так би мовити і я не називала (зауважте) які саме......І дія в них теж є різною.Отож не робіть поспішних висновків.
    Я свою думку виразила,хлопцю треба порадитись з лікарем.
    (зауважте)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Олю, якщо Вас так образив мінус, ось Вам плюс :)
    На жаль, дуже багато препаратів є занадто доступні. Тому краще порад препаратів взагалі не робити.
    Тим більше ноотропів. Вони, дійсно, є різні. І на жаль, багато з них використовують виключно на пострадянському просторі. Думаю, це говорить само за себе :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Alexlviv

    Alexlviv Member

    Я не відношусь до тих людей, що "псіхують".

    ---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:01 ----------

    Можна. Буває так : Буває, що нічого не пам"ятаю, а буває що частково, але пам"ятаю, але згадується через декілька секунд після того як заспокоюсь. Було ще, що все бачив що роблю, але неміг заспокоїтись.
     
  9. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Я здаюсь. Очевидно, все-таки краще сходити до лікаря. Розкажіть йому все, не ховаючись і не перебільшуючи. Він фахівець, розбереться, що вам порадити.
     
  10. matvej

    matvej Well-Known Member

    Для зняття агресії рекомендується знайти якийсь об"єкт(якого не шкода - наприклад грушу боксерську) і від душі його віддубасити - і користуватися цим при найменшій потребі допоки не "пройде".
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. poetka

    poetka Дуже важлива персона


    Мене вже давно нічого не може обрзити,особливо такі дрібниці,як мінуси ,чи плюси(то дурниці).........

    З цим я була згідна до недавна,коли самі почали приймати ноотропні...за призначенням невропатолога,до цього не пили нічого,але чесно кажучи якоїсь особливої дії,поки немає,але їх треба пити досить довго,якщо це слабкі і нешкідливі,отож витрачаємо гроші сподіваючись...
     
  12. mariyaameli

    mariyaameli New Member

    Є дуже класний лікар-невропатолог, звати Ігор, зайди на вулицю Дрогобича ( біля митниці) в самий кінець вулиці направо. Він направду багатьом поміг
     
  13. BORODA

    BORODA Member

    Прочитав форум. Кожний радить згідно своїх переконань. Одні радять до лікаря (хвороба)Лікар буде діяти згідно своїх переконань. Інші - самому розрядити у свій спосіб агресію. Але , як правило, людина діє згідно власних переконань.На мій погляд, це роботизація людини,тобто людина не контролює цей процес,все стається само собою без участі свідомості людини.
    За більше 10 років психологічної практики знаю одне- що мозок до тих пір буде подавати у певних умовах одну і ту саму програму (в даному випадку - агресію). поки ви його не змусите( навчите) робити щось інше. Головне усвідомити (зрозуміти) що саме є "натисканням на спусковий гачок", що визиває агресію: можливо слова з певною інтонацією; можливо особливий погляд;можливо знаходження в певному оточенні.... Вважаю, що зробити DELETE агресії з наших ресурсів недоцільним , тому, що нам вона згодиться, наприклад у спорті, на війні...., тобто у певному контексті При потребі можу навчити (перенавчити) розум працювати в іншому напрямі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    А вы уверены, что это ваша _проблема_?
     
  15. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Нічого не хочу радити, але знаю що у меня настрій швидко змінюється з-за гормонального розладу. Буває й агресія, й плакати хочеться... всеке буває... Организм людини то така дивна штука, ніколи не знаєшь напевно чому саме така реакція.
     
  16. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Але то піддається розумінню ;). Правда, тільки за умови певної сміливості (не побоятись побачити "себе справжнього"), наполегливості (підсвідомість буде сильно противитись ;) ) і безпечності. Для забезпечення всіх пунктів, особливо останнього дуже бажана допомога спеціаліста.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. julkaok

    julkaok Member

    Що б робила я.
    1.попила б заспокійливе (на травах, несильне, щоб не впливало на керування авто і в роботі)
    2.проконсультувалась в лікаря.
    3.поїхала б за місто, поспілкувалась би з природою, посиділа б під сонцем.
    4. там же , на природі, попорпалась в землі - посадила б на дачі щось - квіти, дерева, бульбу - якраз час.
    В довільному порядку.
    Не зверталась би до дивакуватих неперевірених спеціалістів-"тренерів".
    Та, здається, краще перш за все до лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Popovuta

    Popovuta Member

    Це ви правильно! Тільки лічити потрібно в спадаючому порядку. Так підсвідомо зменшується агресія, бо зменшуються числа.
    Я випробувала- мені допомагає.
     
  19. Lapusya

    Lapusya миється в бані

    Консультація лікаря.

    Можу порадити піти до невропатолога,Строкова Кристаліна,працює в Кардіологічному центрі,що на Кульпарківській,хороший лікар,і в першу чергу все самому проаналізувати чому ви так робите,але консультація лікаря не помішає,бо так і самому можна в депресію впасти,тоді вже напевно буде потрібен психолог.Удачі!
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    До автора. А Ви пробували знайти причину агресії? Може у Вас дратівлива робота і Ви переносите робочий стрес на невинних людей? Або може Ви чимось незадоволені? Може щось Вас дратує чи чогось бракує?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)