Допоможіть порадою! Неконтрольована агресія!

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Alexlviv, 6 кві 2010.

  1. Alexlviv

    Alexlviv Member

    Всім привіт, маю таку проблему, неконтрольовані спалахи агресії. Без причини можу накричати на рідних або кохану. Що саме гірше, в ці моменти я себе не контролюю, а коли "попускає" то майже не пам"ятаю, що говорив і робив. От, вчора таке сталось, а сьогодні моя кохана йде від мене...
    Буду ДУЖЕ вдячний за поради!!!!
     
  2. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А ви не аналізували, чи то точно без причини. Може є якась причина-подразник? Якщо її виявите, думаю буде легше контролювати себе. А взагалі, не раджу шукати поради серед нефахівців, бо нарадять невідомо чого. Про такі речі потрібно індивідуально говорити зі спеціалістом-психіатром чи психоаналітиком. І то чим скоріше, якщо дійсно потім майже не памятаєте що говорили. Бо так можете скалічити життя і собі і комусь, про що потім жалітимите.
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Alexlviv

    Alexlviv Member

    Дякую! Так і зроблю, потрібно ще знайти хорошого фахівця...

    ---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:26 ----------

    Я розумію, що фахівців тут небагато, або взагалі немає, просто, можливо хтось зтикався з таким.
     
  4. ovod

    ovod Well-Known Member

    як варіат, попробуйте здійснювати контрольовані спалахи агресії в дрібних, незначних ситуаціях де агресія може не така сильна. В цей момент попробуйте подивитися на те що відбувається збоку. І оцініть ситуацію: чи настільки вона важлива щоб нервуватися?
    Мені помагає. Коли я дивлюся на себе як в кіно я розумію, що це всього лише гра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Peri

    Peri Well-Known Member

    Хороший фахівець порад не роздає.Це 1.
    2-це те,що Ви уже на вірному шляху,бо задумались над цією своєю ситуацією.
    І 3 - Ваша ситуація - у Ваших руках,вона тимчасова і Ви знайдете з неї вихід!

    успіхів!
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я почав рахувати до 10!
    Допомогло, іноді лічив вголос :)

    (правда мав лише місяць таких проблем - на виробництві)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Alexlviv

    Alexlviv Member

    Дякую! Надіюсь вихід знайдеться швидко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Може перевтома? Може незадоволення якимись обставинами? Може самим собою?
    Та причин може бути морЕ, але 100% погоджуюся з Locke шо як мінімум одна причина таки є. Спробуйте відпочити, змінити обстановку і зайнятися самовдосконаленням (будь то качання мязів чи читання книжок). А головне не переймайтеся дрібницями. Так важко поняти шо важливо а шо ні ;)

    ЗІ. А може ви курите???? То може бути причиною отаких псіхів (я по собі знаю). Якшо так то треба срочно кидати поки ви ше не зомбі :crazy: :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То може бути проблема душевна, або психологічна. Тре визначити причину, щоб рухатись далі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А ви часом не маєте справи з ремонтом автомобілів,чи працюєте на заправці?
    Це швидше пов"язано з отруєнняям бензиновими випарами,усі симптоми (*Дивилась по Діскавері цілу передачу про різні випари, і ось саме бензинні...так впливають,що навіть не здогадуєшся...)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ну ше може бути клей момент в кульочку :)). Жутка вєщ, але як вставляє. То звісно шутька. Але в кожній шутці є доля шутки.

    Для хорошого самовдосконалення треба лишитися всякого негативу як то нікотин, алькоголь, інтернет і компютерні забавки якшо ви чимось з вищепереліченого страждаєте (то вже не шутька).
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Alexlviv

    Alexlviv Member

    Я курю, але лише сигарети з табаком і взагалі, збираюсь кидати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А ще ,перевірте вміст свинцю в крові.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Alexlviv

    Alexlviv Member

    Я працюю в абсолютно другій сфері, точно без випарів.

    ---------- Додано в 01:52 ---------- Попередній допис був написаний в 01:50 ----------

    Хочете вірте, хочете ні, але клей ніколи не пробував "дишать", і не збираюсь.:)
     
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Це психологічна проблема,Вам за призначенням,потрібно поприймати ноотропн препарати.Вони допомагають боротись з такими явищами і контролювати себе.
     
  16. Alexlviv

    Alexlviv Member

    А що свинець може "робити", якщо його забагато, або замало???
     
  17. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Оце добре.А ноотропи все ж спробуйте.

    ---------- Додано в 01:56 ---------- Попередній допис був написаний в 01:54 ----------

    Якщо його забагато,він викликає саме такі непередбачувані приступи,або навпаки апатію і багато чого (знаю дуже це небезпечно діткам)
     
  18. Alexlviv

    Alexlviv Member

    Мені писали що це може бути "патологический аффект".
    Доречі, хтось може порадити хорошого спеціаліста???
     
  19. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Якщо Ви за собою такого раніше не відчували,то навряд....
    Але Вас обов"язково має оглянути лікар невропатолог.....
    За ним останнє слово.....Нажаль хорошого не знаю.
    Підійдіть в психо-неврологічний диспансер,поцікавтесь.В цьому поганого немає нічого.
     
  20. Alexlviv

    Alexlviv Member

    Так і зроблю...

    ---------- Додано в 02:07 ---------- Попередній допис був написаний в 02:05 ----------

    Доречі, таке раніше вже було, але не так серйозно, тому не придав цьому уваги...а даремно... Запустив вже до того, що від мене кохана пішла...
     
а де твій аватар? :)