Допоможіть "ЧАЙНИКУ" !!!

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем ZENIT, 25 сер 2008.

 1. jFobos

  jFobos J-Fobos

  Дивне питання. Ніхто ж не знає яка в вас материнка (і модель чіпа). Подивіться ціну на материнку яку хочете купити і подивіться ціну на ремонтні послуги конкретно вашої материнки.
   
 2. Brat Gadyukin

  Brat Gadyukin Member

  якщо є перепади напруги краще не винімати, це звісно якщо УПС немає.
   
 3. Capitoshechka

  Capitoshechka Кінітіпський москаль

  питання в тому - як на довго? За свою практику неодноразово зтикався з різними ситуаціями: бувало таке, що після подібних ремонтів техніка працювала по 1,5-2 роки, а бувало таке, що через 2 місяці знову вилазила та сама проблема. Тут вгадати неможливо як воно себе поведе
   
 4. Capitoshechka

  Capitoshechka Кінітіпський москаль

  Але є ризик зменшити термін дії жорсткого диску)))
   
 5. Aristarh

  Aristarh миється в бані

  Не всі ще ноути працюють без батареї. Якщо вже дуже хочеться сісти однією точкою на 2 стільчики, то можна купити з рук убиту батарею (в основному біля 100-200грн) і використовувати, як заглушку. Тільки РОБОЧУ батарею, але з дуже впавшею ємністю, вони продаються, як не робочі, але при роботі від мережі ноут буде поводити себе, як з нормальною батареєю.
   
 6. Fon

  Fon whom how

  нерідко комп захлямляється самопрошиваючимися меіл.ру, мобогоніє, аміго і решта набридливої теми. їх легко підцепити на жовтих стрічках типу "умєрла гурчєнко" і "как ізбавіца ат грібка пяткі"
  зайдіть у панель управління - установка і удалєніє програм і по списку переглянте чи нмає якихось лишніх прог.
  інший варіант, бігмір.нет могли забанити як ру-сайт, санкції чи шо?
  спробуйте зробити обліковий запис на джімейл, ютуб так любить джімейл аж вилизує
   
 7. Fon

  Fon whom how

  у мене комп має 3 ггц і відеокарта 1 гіг, але нові танкі обнова 1.0 вже не тягнуть
  на нові ігри вам треба новий комп типу інтел і7
  амд вже краще не брати. інтел розібрався з високими герцами і стовпчиками процесорів по 8 шт, а амд не дуже. он на ноутах амд-шних постійно перегріви і гудять як трансформатори.

  ваш відбмак це проміжний стан, якщо ви купите під нього комп, себто рівно на його рівень один в один, то через рік-півтора нивий відбмак вам вже не зіграти. то ж, або беріть самий останній комп за 20 тисяч і будете в тренді, або беріть під відбмака шось за 12-14 тисяч і очікуйте що вас за рік спишуть.

  особисто я не збираюсь ганятись за новими потужними іграми! ну в якому місці мені буде тепло від бомбезної графіки? як краще на ці гроші по берліну погуляю, поки безвіз є. чи вєлік куплю фірмовий німецький.

  до речі. оце нарвався на старі забавки, які ще не грав. там десь до 2012 року майже всі ігри на вінді хр. дум-3, колофдьюті, вольштейн ващє бомба.
   
 8. Fon

  Fon whom how

  вони мабуть мали на увазі диск С: що знаючі люди лишають тільки під вінду. якщо ставити вінду, можна в настройках форматнути тільки диск С:, решта інформаціє на дисках д, е, ф тощо залишиться нетронутою
   
 9. Fon

  Fon whom how

  люди самі не розуміють нащо брати упс. безперебійник рятує від втрати даних на момент вимкнення електрики, але не рятує від стрибків напруги. стрибки якраз і спалюють упси. якщо у вас остах що комп згорить від скаків (це в першу чергу бж летить), то краще купувати не упс, а стабілізатор напруги. упс вас врятує, тільки якщо вибило струм. він дає вам додатково 5-10 хв що закінчити і зберегти інформацію.

  щоб вибрати стабілізатор напруги, треба взнати по характеристиках сумарну потужніть компа, монітора і решти, чого ви там хочете від згоряння врятувати. майте на увазі, що оті 500 чи 1000 чи 1500 вт, вказані в моделі стабілізатора, це їхня китайсько-цукотська мірка потужності. насправді треба брати на півтора більше, щоб не було впритик. наприклад я взяв 1500 ВА, і на колонки мені вже не хватило. треба було брати 2000 ВА. та й на комп з монітором воно впритик.

  до речі мені стабілізатор показує, що удень напруга в 9-поверховому будинку 219-225 вольт, а вночі всі 240 вольт.
   
 10. Capitoshechka

  Capitoshechka Кінітіпський москаль

  ніколи комп не "прошиється" сам, доки "умєлиє ручкі" не наклацають. Інша справа, що ті хто клацають - не читають навіть те, що їм комп пише. А потім з поглядом цнотливої дівки заявляють: "Я нічого не робив. Воно все само...." Як казав один мій знайомий айтішнік - наші люди швидше всіх на світі читають ліцензійні угоди. Причому абсолютно неважливо якою мовою вони написані: чи то російською, чи то українською, чи то узбецькою.
   
  • Подобається Подобається x 2
 11. paschazhurov

  paschazhurov New Member

  • Тупо Тупо x 1
 12. Fon

  Fon whom how

  нахіба у мене джава хоче оновитись?
  це якась передбатальна рокіровка рускіх хакєрів, чи то так має бути?
  і чо священник у неділю не казав шо буде оновлятись джава?
  шо за фігня?
   
 13. mypucm

  mypucm Well-Known Member

  хто знає - це не дофіга? як скоро накриється ноут? :scratch_one-s_head:
  Записати.PNG
   
а де твій аватар? :)