Допоможіть "ЧАЙНИКУ" !!!

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем ZENIT, 25 сер 2008.

  1. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    Хм, а може ось так за анологією:
    How To Uninstall Windows 8
    і таки скористатися EasyBCD:
    http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/EasyBCD.shtml


    З іншого боку, завантажувач прописаний в MBR і всі його файли валяються на диску "С" для ХР. Підчас завантеження, після вибору ОС, завантажувачь переписує бутсектор відповідно до вибраної системи... Тоб-то, можна спробувати просте видалення варіанту завантаження 8-ки з відповідного файлу.
    Що у Вас прописано в boot.ini?
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Усім дякую, мені вже підказали як це зробити.

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Вся процедура знесення вісімки пройшла досить легко. Єдине що під "recovery" система попросила ввести параметри boot.ini, я написав "від ліхтаря" і потім виправив вручну.
    Після перезавантаження з вінчестера, "вісімочні" папки не хотіли видалятися навіть Анлокером. І просте форматування розділу D: не пішло - щось заважало.
    Тоді тупо з-під Disk management видалив партішн, прописав знову і відформатував без проблем. Цікаво, що на 40% форматування (D:, повний формат) висвітилося сповіщення, що "об"єкт буде видалено після рестарту системи". Очевидно малася на увазі прихована папка Boot в розділі С:
     
  4. jFobos

    jFobos J-Fobos

  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Трохи не комп'ютерне, але не хочеться свіжу тему починати ...

    Купили в подарунок іграшку на батарейках R1 (по довжині як пів пальчикової, по діаметру чуть тонша) дві батарейки було в комплекті, вирішили взяти ше дві запасних. Виявляється це дифіцит, за те всюди є А23, по довжині такі самі а по діаметру чуть менші. Продавець запропонував попробувати чи підійде, попробували-не фонциклірує. В дома попробували на рідних батарейках-іграшка здохла....

    Виявляється А23 то на 12V :ireful1:

    Питання, та іграшцы вже капэц, чи якимось чином здохла одна з батарейок R1 під час "експерименту" (нема чим провірити, такі батерейки дифіцит,блін)
     
  6. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Hyligan, такі батарейки є на радіоринку (біля АС-2).
    А іграшку скоріш за все спалили (12V то троха більше ніж 1.5V). Думаю, що полагодити її не складно буде, теоретично ремонт обмежиться заміною одного з елементів в каскаді стабілізації живлення. Більш конкретно можна сказати лише побачивши схему іграшки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та там не доберешся...все запаяно, заклеєно...Пропало 300 гриваків холЄра.
     
  8. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Не можу зайти на Ютюб.
    При введенні електронної пошти і пароля направляє на bigmir.net.
    Той гугл зв'язав все в одну кучу.
    Може хто знає, як вирішити це питання.
     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Питання до знавців. Оце прийшла додому, хотіла ввімкнути комп, а він не вмикається взагалі:sad: Подовжувач робочий, всі дроти втикнуті. То вмер БЖ чи щось серйозніше і можна справляти поминки по компу? Підкажіть, будь ласка!
     
  10. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    відключіть компутер від мережі (і локальної теж) тицьніть кілька разів кніпку повер. увімкніть компутер в мережу. тицьніть кніпку павер.
    Якщо нічого не відбулось - 90% шанс що проблема у БЖ. Тоді треба когось з БЖ і звісно ж горнятком чаю :) щоб потестати той ваш агрегат
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sialla

    Sialla миється в бані

    О боги, может хоть вы поможете, по названию эта тема в самый раз, я тут так, влезу невзначай, не бейте [​IMG]
    В сентябре мужу день рождения, юбилей. Решила сделать хороший подарок...а посоветуйте и мне заодно.
    Он у меня заядлый геймер. Все жаловался, что "Ведьмак слетает *нецензурная речь*". Какой ноутбук лучше подарить, чтобы вот этот же ведьмак хорошо шел? Эти асусы, хп, леново... я только названия знаю :windie:
    Смотрела на требования, но что-то не очень разобралась во всех этих непонятках. :help:
    Брать решила на видалено посилання, просто знакомые брали там и нормально. Может даже ссылочки на модели кто даст или просто названия, а я уже и сама найду. :give_heart:
    Мужчины, сделайте доброе дело, а то я же возьму какое-то барахло [​IMG]

    п.с. спасибо админам за веселую проверку во время регистрации :derisive::uanew::bandera:
     
    Останнє редагування модератором: 30 чер 2015
    Reason for edit: censored
  12. muravey

    muravey Well-Known Member

    Чтобы "Ведьмак" не слетал - лучше не ноутбук. А рекламу магазина приберите, пока не видел никто :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Sialla

    Sialla миється в бані

    Он просто постоянно мой ноутбук отбирает, мол так удобнее)) Решила, что и правда лучше ноут.
    И это ж не реклама) Знакомые брали там, поэтому подумала может кто-то сразу ссылки киданет оттуда. Да-да, я совсем ленива. все мне сразу подавайте :D
     
  14. Marian Ukraine

    Marian Ukraine New Member

    Доброго дня. Допоможіть чяйнику розібратись. У мене згорів блок живлення. Вирішив купити новий. Старий був на 400w. Хочу брати новий на 580w. Але є проблема вньому розєм для материки 20+4 pin. Згодом хочу також змінити матеруку але у неі роєм уже буде 24+4 pin. Так підкажіть буть-ласка чи нестане це проблемою для новоі материнки ???
     
  15. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Дивний БЖ. Нові всі вже мали б мати необхідні роз'єми. Якщо старий - швидше вийдуть зладу кондюки. І не беріть х.з. що. Краще правдивих 400Вт ніж х.з. що 800Вт.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Sterben

    Sterben New Member

    Які комплектуючі можна замінити щоб йшли нові ігри(Відьмак 3, Fallout4, GTA 5)?

    Центральный процессор
    AMD A4-3300
    Технология Llano 32nm
    Оперативная память
    4,00ГБ DDR3 @ 532 МГц (7-7-7-20)
    Системная плата
    ASRock A55M-DGS (CPUSocket)
    Хранение данных
    465GB Hitachi HDS721050CLA360 (SATA)
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ось системні вимоги до цієї гри.
    А тепер подивіться на своє залізо і дайте самі відповідь на своє ж запитання...
    Fallout4.jpg

    Чи є у вас 8 гіг оперативної пам’яті?
    Чи є у вас відеокарта на 2 гігабайти (мінімум)?
    Чи відповідає ваш процесор мінімальним вимогам?
     
    Останнє редагування: 27 гру 2015
  18. Sterben

    Sterben New Member

    Раніше екран був на 1920х1440 поміняв вінду виставляю а мені показує що *Поза діапазоном 90.0kHz/60 Hz*
    на інших параметрах дуже розтягує екран
     
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Дрова коректні підберіть під відеокарту
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Sterben

    Sterben New Member

    Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)