Допоможіть "ЧАЙНИКУ" !!!

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем ZENIT, 25 сер 2008.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну це ж менінгіт нереальний, воно того не варто. На ЮТубі по-любому воно теж є, але назву треба знати. Якби був такий пошук по відео, як на Гуглі по картинкам - пошук аналогічних. І для чого вони це роблять взагалі? Я писав там, нуль реакції.

    ---------- Додано в 11:47 ---------- Попередній допис був написаний в 11:28 ----------

    Добре шо дають посилання. А за посиланням в оригіналі публікації відео на ЮТубі. Ну не гонять цензорці?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Народ!! є хард, на 500Гб, на ньому тільки диск С, як Акронісом розбити HDD на два диски?
     
  3. metallic

    metallic Well-Known Member

    http://youtu.be/YycUpCZfvLQ
     
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Мій інет з самого ранку коники викидає:sad: Майстер виправлення неполадок каже таке: "Знайдено неполадки - Неприпустима конфігурація ІР для "Підключення через локальну мережу". Що то таке і як з тим боротися?

    IQ 440 Energie
     
  5. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    1. Виключити включити комп.
    Як ні, то
    2. Перевірити налаштування мережевого адаптера. (То простіше по телефону).
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    1. Вимикала-вмикала - не допомогло.
    2. Ввечері задзвоню ;)

    IQ 440 Energie
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Мозе буть, цо введені дві однакові айпішки в мережі. Ще щось підключено?
     
  8. Jeremy Diablius

    Jeremy Diablius New Member

    Всім привіт! Потребую допомоги;(
    Змінив провайдера і от така ситуація.

    Є такий "модем", що оптику "перетворює" на простий мережевий дріт і роутер. До роутера по кабелю під'єднано ПК, ноут і планшет по wifi. Планшет і ноут по wifi конектяться і пінгують відразу. Ноут по кабелю теж конектиться і пінгує відразу! А от ПК (по кабелю) після включення чи перезавантаження чомусь вимахується. Пінгує як захоче, і не може з'єднатись з нетом. Проблема сама вирішується часом простою ПК. Інколи нет може з'явитись за 10 хв після включення, інколи через 45 хв.
    Я вже й інші копми приносив - все ок... Що по кабелю, що по віфі - проблем нема...

    Для ПК придбав нову мережеву карту(бо підключав черз інтегровану) і ніц.

    Що то за біда?(((
     
  9. IICUX

    IICUX Well-Known Member

    Антивірус стоїть якийсь? Може блочить сітку?
     
  10. RanGuReN

    RanGuReN Member

    Шановні форумчани потребую вашої допомоги і поради. Почну з того що два роки тому я придбав материнку ASRock N68C-GS FX сподобалась вона мені характеристиками і ціна була приємна плюс брав я її так сказати на "виріст" щоб по можливості підабгрейдити новим залізом. Оскільки мій компютер слово абгрейд чув давно тому настав час. Потрібна ваша допомога при виборі обновок, не чогось там супер-пупер а так сказати робочого заліза без наворотів, проц на сокеті АМ3 АМ3+ і оперативки 4GB DDR3. Ціновий діапазон за проц і оперативку до 1000 грн, можна і б\у.
     
  11. RanGuReN

    RanGuReN Member

    P.S. Забув добавити знимку материнки [​IMG]
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Подобається Подобається x 1
  13. RanGuReN

    RanGuReN Member

  14. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Напевно треба створити ще додатково тему "Допоможіть чайнику з чайників", бо тут попередні запитання порівняно з моїми то для мене rocket science. :sad:

    А моє таке: я якось зі злості дорвалася до своєї control panel і постирала все, що треба і не треба, бо почула, що комп може працювати помало через те, що поназавантажено купа всякого сміття, якого і справді було дуже багато там. Комп і справді почав трохи краще працювати, але видно, що я постирала і необхідні програми, що були вставновлені виробником. Отже вже з тиждень тепер не давала мені проходу Java і вискакувало, що я її зобов"язана встановити, щоби відкривати відео і інші речі. Я її закачала. А воно і далі пише, що мені треба ту Джаву. :sad: Як то таке може бути?
    І ще. Закачалася Джава і ще купа знову з нею. І якась біда, що називається iStart123. Що то таке? Я його хочу деінсталювати, а воно доходить мало не до кінця і висить вже з годину і не вступається. :sad: Що робити?
     
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ех, ніхто не розуміє моєї біди, ніхто мені бідній не хоче допомогти.... :sad: А від того всього бардаку, що в мене в компі, я навіть смайлика не можу поставити, чи комусь плюсика додати... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Олю, :) дуже навіть розумію, :sad: але не можу і не знаю як зарадити вашій біді, :dntknw: ех...якби могла...
    Майстри-комп"ютерщики, де ви? :) поможіть же Олі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. metallic

    metallic Well-Known Member

    1 Вот тут инструкция, по установке java. Если будут вопросы, пишите.

    2 iStart123 - это вирус. В принципе, ничего страшного. Но он будет перенаправлять Вас, на продвигаемые страницы. Вот тут можете почитать про него, если Вам будет это интересно.

    3 Желательно, что бы Ваш компьютер, посмотрел разбирающийся в этом человек. Почистил от лишних программ, установил/обновил антивирус и т.д. Сейчас, в принципе, это почти каждый подросток умеет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Оля

    Оля Старожилка форуму

    metallic, дуже дякую! Буду розбиратися. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    не смію питати, до нічної сорочки, чи далі? :tongue:
    По справі: з джавва часто привязують три пера вікон. Це не новина. Цо за ОС у Вас стотяло?
    Звиняйте за пропозишн, але я так часто роблю з чайниками: копіювання диска С (на всяк випадок), встановлення нової системи з заповненням ПЗ за одну годину займає менше часу ніж пошук траблів і всякої хвігні.
     
  20. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Та йой, як би хто поміг, то вже й би було б і далі.... :blush::tongue::))):haha:

    А по справі. Перше розшифруйте чайникові, що таке ОС і ПЗ.
     
а де твій аватар? :)