Допоможіть "ЧАЙНИКУ" !!!

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем ZENIT, 25 сер 2008.

  1. ZENIT

    ZENIT Well-Known Member

    Підскажіть будь-ласка як видалити лишній завантажувальний запис. коли ставив "вінду" процес перервався. Потім поставив нормально. Але перший запис залишився. Тепер при загрузці постійно присутні обидва записи.
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть "ЧАЙНИКУ" !!!

    по-моєму, бут-файл.....
    якщо не помиляюся: мій комп’ютер\властивості системи\додатково\завантаження та відновлення...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть "ЧАЙНИКУ" !!!

    Саме так, за це відповідає файл boot.ini
    Як правило, його вміст виглядає наступним чином:
    [boot loader]
    timeout=2
    default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\ WINDOWS
    [operating systems]
    multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
    C:\ = "Microsoft Windows"

    Не обовязково його можна редагувати по тому шляху, що вказав Пупер - можна і у звичайному текстовому режимі безпосередньо сам файл. Але пам’ятайте, що будь-які зміни котрі ви робите з boot.ini, і при цьому не знаєте, що видаляти або просто експерементуєте - призведе до того, що ХР взагалі більше не завантажиться. Навіть, якщо ви і впевнені у своїх діях - залишайте попередню копію boot.ini - boot_old.ini
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ZENIT

    ZENIT Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть "ЧАЙНИКУ" !!!

    Щиро вдячний за допомогу.
     
  5. ZENIT

    ZENIT Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть "ЧАЙНИКУ" !!!

    Чомусь в деяких темах мені вісвітлюються тільки 1-3 повідомлення на сторінку. Практично я не можу переглянути усі решту. Пробував змінити параметри в панелі керування - не допомогло. Можливо хтось порадить? Дякую.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Допоможіть заінсталювати безпровідний принтер на компі.
    Brother: MFC-8460N

    Драйвер я вже стягнула, але куди його розпакувати не знаю. Питаю в сисадміна, а він мені каже, най іде дефолтом, а дефолтом це - C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\
    Щось мені здається, що такий шлях мені сильно не поможе. Я помиляюся?
    Куди ту мару розпакувати, підкажіть.

    На Висті вчора без проблем заінставлювала, само все знайшло, а на ХР вже мордуюся годину і ніц придумати не можу. :boredom:
     
  7. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    format com c:
    і нова вінда
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    :))
    зара візьму бубен і почну гадати......
    - може драйвер під вісту?...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Допоможіть "чайнику" (в частині MS Word) !!!

    Дано: в мене W2k Eng + Office 2003 Eng Без зайвих навротів.

    Директор попросив впорядкувати досить великий документ - по пунктах
    1. ляляля

    1.1 ляляля

    1.1.1 ляляля
    1.1.2 ляляля

    і так до 12 розділу...

    Кароче зробив, роздрукував і відправив йому милом.

    А в нього кілька розділів взагалі відкриваються без нумерації !
    (XP rus + Office2003 rus), а починаючи із розділу 7 все йде як 1... тощо.

    Переверстав свій файл (через Notepad), знову загнав у Ворд, зберіг як .rtf - ну точно нумерація працює ! Переніс через флешку.
    А в нього - знову лажа (хіба що з іншим "зсувом").

    Виділив, тицьнув нумерацію - полізли маленькі римські цифри.
    І так 2 вечора підряд!

    Порекомендував йому шукати правди в секретарок і менеджерок - не інженерська ця справа - ловити потрібний стиль.

    Хто що скаже ?
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ладно, і я спитаюся...
    Десь в мене давно вже пропав браузер, ІЕ. Ну нема його значка і фсьо. І ніяк не можу його викликати при потребі, ні по яких замовчуваннях. Дякувати Богу, потреби в ньому не так часто виникають, але всеодно...
    Але всетаки на компі він десь теоретично присутній, чи його душа. Бо як вже цілком припече, то я клікаю на "Windows Update", тоді воно за деякий час той злощасний експлоаер відкриває, копіюю посиланнячко, переношу в ІЕ...
    Гаплик, ото єдиний спосіб. Може хтось щось підкаже?!
    Я вже сто разів інстальовував його переінстальовував - не помагає.
     
  11. Ashen

    Ashen Active Member

    Якшо пропав з робочого стола то "права кнопка мишки по робочому столі, свойсва, потім здається робочий стол( або фоновий малюнок) і шукаєш кнопочку настроїти елементи робочого столу, а чисто не теоретично він за дефолтом на c:\program files\internet explorer
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    ХЕЛП!!!!!Рідненьки форумляни,домопожіть чайнику.в мене тута є презентація в Power Point і мне тре шоб вона рухалася(тобто йшов показ слайдів і звук автоматично).а воно,холєра,не йде:sad:(((завантажуєцця перший слайд,йде звук,а далі слайди не хочуть вискакувати.міняються тільки вручну..і звук не йде(((( що робити???
     
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Не знаю. Перший і останній раз запускав пауерпойнт 10 років тому. :)
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :cry::cry::cry::cry::cry:капець...
     
  15. Fray

    Fray New Member

    На рахунок міняння слайдів, то якщо у вас 2007 офіс то заходите в заклкадку Animation і там з самого права є Automaticly after : 00.00 , виставляєте потрібний час для кожного з слайдів, а на рахунок звуку вибачайте нічом не можу допомогти(
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    Хелп срочно, пожалуйста!!!

    Случайно удалил с флешки пару документов Word. Слышал, что можно какой-то прогой восстановить. Подскажите какой, пожалуйста! Нужно гарантированное восстановление текста хотя бы.
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Handy Recovery
    линк на скачку дать? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  19. Liona

    Liona кавоманка зі стажем

    допоможіть, будь ласка, розібратися зі скайпом :scratch_one-s_head: на нетбук встановлено скайп. Коли я його вмикаю, то автоматично вмикається чоловіковий скайп. Де треба натиснути, щоб увійти МЕНІ? Хитрющий той скайп, не хоче мене впускати :sad:
     
  20. syavych

    syavych копач

    Коли завантажиться користувач чоловіка File->Sign Out (російською мабуть Файл->Выйти).
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)