Допомога військовим на Луганщині

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Ука, 14 тра 2014.

  1. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Звела мене доля з луганським активістом Сергієм Глотовим. Напередодні 9 травня він змушений був вивезти свою сім'ю і тимчасово переселитися до Львова. До переїду він активно займався допомогою українським військовим, які служать на Луганщині - від чаю-кави на блок-пости і до генераторів і бронежилетів.
    Перебравшись до Львова, він продовжив цю роботу. Координується напряму з командирами частин, взнає потреби, тут збирає, і відсилає НП.
    Ну а ми з друзями намагаємося всіляко допомогти.

    Потреб є багато.

    1. Гроші. Можна переводити безпосередньо на картку Сергія: Приватбанк 5168742014096287, Глотов Сергій.

    2. Намети, спальники - можна старі, які займають місце. Дзвоніть мені (0504312646) - приїдемо і заберемо.

    3. речі особистої гігієни і побутові - від мила і одноразових станків - до прального порошку і пасти для взуття.

    4. Берці, розгрузки, біноклі

    5. Харчі, які не псуються - крупи, макарони, цукор, консерви.

    6. Одноразовий посуд

    7. Інформація - де дешевше, хто готовий поділитися безкоштовно, де "лежить" і т.д.

    8. Поширення - що більше людей довідається, то більше допомоги.


    Найактуальніша інформація у Сергія Глотова на сторінці у ФБ . Ну і намагатимусь підтримувати тут.
     
    Останнє редагування: 7 сер 2014
    • Подобається Подобається x 9
  2. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Сьогодні був вдалий день. Цитую Сергія:
    Зараз в мене в вітальні валяються кевларовий бронежилет, біноклі, намети і карематка. Зв'язана... USb-кабелем...

    Завтра це все поїде в Луганськ, а звідти - в частини.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Друзі, луганські військові просять прапори. Тратити на це гроші не хочеться, є більш життєво необхідні потреби, але якщо у вас залишилися після революційних подій - поділіться, будь ласка!
    Дзвоніть мені, 050 4312646. В ідеалі - підвезти на Сихів. Але за потреби, особливо, якщо їх декілька штук, - можу під'їхати кудись.
     
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Нова пошта більше не посилає до Луганська амуніцію і символіку. Страааашно

    ---------- Додано в 20:41 ---------- Попередній допис був написаний в 20:12 ----------

    Нині в Луганську область поїхало харчів і засобів гігієни на майже на 2 тисячі.
    Це без того, що люди передали "натурою"
     
  5. muravey

    muravey Well-Known Member

    Ука, есть один флаг, могу подвезти на Сыхов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    вище номер, дзвоніть - домовимся
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Отже, зараз продуктів більше не купуємо.
    Нагальні потреби: намети і гроші на пристрої нічного бачення.
    Гроші на картку привату 5168757226311423
    Тел. 0983619073 - Сергій Глотов
    0504312646 - мій
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Скинула на картку. Пізніше ще надішлю.
     
  9. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Alias, дуже дякуєм

    muravey, також дякую за прапор і гроші!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Сьогодні купили і передали військовим 6 якісних розгрузок. На суму 2400 грн. В ту ж частину треба ще 14. 40 жилетів потрібно франківським ввшникам, та й практично всі частини в Луганській області, яким ми допомагаємо, їх просять.

    Крім того, з потреб:

    Номер кари приватбанку:
    5168757226311423
    Глотов Сергей
    Тел. 0983619073

    Або мій
    0504312646 (Ука)
    чоловіка
    0506100093 (Богдан)

    За об'ємними або важкими речима під'їдемо, куди скажете.

    Мене особливо вражає, коли люди діляться тим, що має для них більше значення, аніж просто річ. Позавчора нам передали прапор, який був на Євромайдані в Євпаторії. Вчора - намет, знайдений колись на смітнику і перешитий власноруч...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    За той час, що форум не працював, ситуація змінилася, і знову потрібні продукти.
    Так і живемо - щодня нові потреби.
    Отже відправили 125 кг крупи і 50 кг макаронів, а також 500 банок рибних консерв (бідна наша копієчка, і як вона то потягла?)
    [​IMG][​IMG]

    На завтра знову маємо замовлення на хавчик.
    Реквізити для збору коштів:
    Карта приватбанку 5168757226311423
    Тел. 0983619073
    Глотов Сергій.

    Детальні звіти на сторінці у Сергія
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А у мене ціла історія.

    Вислав гвардійцям прилад нічного бачення, але виявилось, що для такого приладу 5000 грн - то не серйозно. Прилад фіговий. Тепер його шлють назад, а замість нього за згодою з гвардійцями, висилаю бінокль. Це вже буде річ за ті гроші.

    Блін... скоро війна скінчиться, поки вони отримають те, що тре!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Миху, в ідеалі - узгоджувати з ними модель під час купівлі.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Розумієте... вони саміне знають шо є добре. Той прилад, що я їм вислав по характеристикам супер, а в реалії - фігня, дитяча забавка. Море фірм, море моделей, море цін. То якби сам наперед попробував.... А то я у Львові, інтернет магазин - у Києві, а гвардія - в Маріуполі. Я тепер консультуюся з менеджером у Києві, він бачить що військові беруть, а що повертають... і це вже легше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Про всяк випадок киньте посилання, що берете. В нас теж замовлення на них лежить.
     
  16. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Луганчанин Сергій Глотов: Приїхавши до Львова, опиняєшся в іншій реальності

    ---------- Додано в 13:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:46 ----------

    А тим часом вчора пішла нова партія. Нова пошта дуже прискіпливо перевіряє, щоб не було нічого мілітаристичного
    https://www.facebook.com/sergey.glotov.9/posts/630138653738249

    ---------- Додано в 14:12 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

    Знову нагальні потреби, цитую Сергія
     
  17. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ті мільярди крадудть, ті останню копійку з хати дають на амуніцію.. Я розумію скинутися гроші на те шоб взяти в полон всіх депутатів але давати гроші на війну яка не буде виграна ..
     
  18. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Треба реально дивитися на речі, люди виживають , нема за шо комуналку платити, діти обідрані ходять, нема змоги купити якісних продуктів а ви далі закликаєте боротися з тим чого нема, те чого хочете ви не потрібно на сході, вони хочуть схід, ви захід, досить популіських гасел про соборність , соборність закінчилась там де почались мерседеси ..
     
  20. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    http://www.unian.ua/politics/921326...posilati-jih-u-rayon-boyovih-diy-rodichi.html

    Почитайте що кажуть батьки мертвих синів
    Кли був євромайдан ми боролися за свободу а тепер нам нав'язують війну, де сотні мертвих простих людей, повторюю простих не тих які по професії військові, на яких ми платники податки витрачаємо мільярди, тому тими смсками і продуктами ви нічого не вирішите, треба кардинальні зміни, усю ваша доомогу треба спрямувати на зміну в києві , ті хто керує, там вирішуються всі ці питання.

    В країні десятки мільярдерів, де вони?
     
а де твій аватар? :)