Допомога психолога?...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Viola, 11 жов 2007.

  1. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Якщо ви відчуваєте, що вам потрібна допомога, то звичайно, що зверніться до фахівців. Тільки одна порада: не зупиняйтеся на першому-ліпшому, у моєї сестри теж була така проблема, то їй довелося змінити трьох лікарів, перш ніж їй допомогли.
    Хоча особисто мені з депресії допомагає "вилазити" найраща товаришка, яка просто вміє мене вислухати. Після цього одразу стає краще.
    А щодо змін - то вони потрібні усім. Зміни - це мінімальний стрес, який дозволяє глянути на проблему іншими очима...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    ПОкарання - це напевно таки розійтись. А що зробити, щоб жити далі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    закрити на деякий час "домік", і намазатись збкджуючими парфумами!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Цього вистарчить на вечір, а попереду усе життя.. Є ще небезпека, що закінчиться словами- а для кого це ти так нафуфирилась..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Я колись була страшенно ревнива. Коли чоловік працював, затримувався на роботі, а я сиділа вдома і його чекала. Тоді я до нього страшно чіплялась(аж соромно). Потім пішла на роботу - і все налагодилось. Тепер і я запізнююсь... Довіра - це дуже важливо, вона приходить з часом.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    це діагноз
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Депресія має здатність загягуватися надовго. Бувають випадки, коли самому важко вирватись із "зачарованого" кола і найголовніше тут вчасно отримати кваліфіковану допомогу психотерапефта. Іноді достатньо просто виявити справжню причину такого стану. І не треба стидатися, не всі ми такі супер-сильні і незалежні, і не все тримаємо в своїх руках.
    Якщо потрібно - можу дати телефони, звертайтесь в приват.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    це не депресія...просто пригнічений стан: стрес або хандра

    справжня депресія- це хвороба.
    Я знаю людину,яка рік майже з дому не виходила і замкнулась у собі... поки додому їй лікаря не привезли...
     
  9. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Можливо й так, але якщо немає кому виговоритися по повні, то стрес чи хандра дуже швидко переростуть у депресняк
     
  10. галичанка

    галичанка New Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Пане консультанте порадьте будь-ласка, які гормони потрібно здати?
     
  11. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Та Ви що...? Які гормони... . Вам потрібно звернутись до ендокринолога або хоч до невропатолога.
     
  12. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    так, бо такий стан може бути спричинений хворобою щитовидної залози...рак, не дай Боже нікому! сама теж хочу піти на обстеження. у наш час на таке хворіють не лише люди віком 40, а й молоді
     
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Раку в неї нема і через 6 днів думаю, що буде в формі. Не розумію, чому вона до тепер чекає. Інформацію отримала ще 11 жовтня, а сьогодні 22.
    Чекає, чекає, а потім бери лікуй... .
     
  14. галичанка

    галичанка New Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Інформацію отримала ще 11 жовтня Viola, а я просто поцікавилась у вас по яких аналізах гормонів щитовидки і наднирників можна визначити причину Віолиного стану.

    Додано через 10 хвилин
    Ви думаєте ендокринолог поставить діагноз без досліджень?
    Я була колись у ендокринолога, правда з інших причин.
    Він назначає УЗД залоз і аналіз їх гормонів. Тоді робиться висновок про стан здоров'я.
     
  15. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Все вірно, вона пройде УЗД і здасть кров для імунологічного аналізу, щоб знати ситуацію на рахунок гормонів щитовидної залози. Але не гормони вона буде здавати, а кров.
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Правильно радить Степанич. Треба звернутися до психоТЕРАПЕВТА.

    Бо хто такий «психолог» ? Це так – щось непевне. Зараз кожний провінційний педінститут випускає «психологів». Що вони вміють ? Давати діткам тести у вигляді кружечків-квадратиків, найдільш продвинуті – протестувати на професійну придатність до тієї або іншої роботи. Все.

    Психотепапевт – це лікар так званої «малої психіатрії» і нема чого соромитися, якщо звернетеся саме до нього.
    Як кажуть американці – «якщо у Вас помер улюблений песик – психотерапевт Вас втішить». І це зовсім не означає, що Ви – псих.
    Хіба лікуватися від тютюнопаління – соромно ?

    Я просто «по житті» приятелював з класним психотерапевтом. Нажаль, він помер кілька років тому від 4-го інфаркту. Той лікар нікого не «підсаджував» на залежність від його особи, просто пояснював людям, як критично подивитися на ситуацію. Ну й алканів лікував задля трудової книжки. А також успішно лікував ожиріння (клієнтура їздила до нього навіть із середньої Росії). Усім давав «гарантійний термін» – право на безкоштовні повторні коригуючі сеанси.

    А цього літа познайомився під час відпустки з молоденькою росіянкою, “пед-психологом”, яка працює в ЗОНАХ, один на один із зеками (зеки їхню братію не ображають).
    Питаю – “навіщо то тобі?” Її резони: “військова” пенсія через 10 років, дисертація і потім – до якоїсь фірми…
    А фаховий рівень – так собі, старанно завчила якісь “недомовки” своєї “науки”.

    І не забувайте, що психотерапевт – це перш за все ЛІКАР. І невропатолог, і ендокринолог, і багато чого знає про “хімізм” організму.
    А “психолог” – це “птица Говорун, обладает умом и сообразительностью” (С).

    (Иногда). :)

    Степаничу, НЄ ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. сотник

    сотник Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    В передачах ТВ Рф о здоровье, отношениях между супругами и многих других нередко почему-то участвуют сексологи.
    :)
     
  18. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Взагалі то так. Просто це абсолютно різні спеціалісти.
     
  19. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    До спеціаліста варто піти, але... до спеціаліста.
    Як психолог (за освітою) скажу - у Львові добрих психологів немає! Психіатри є, психотерапевти - є, можна дискутувати на предмет ціна/якість. психологів - ні. :sad:
    як психолог - дєкую ;)
    от це правда...
    тут можна поспетечатися...
    у широкому розумінні... але на загал то ні. Та й відвідувачів своїх вони називають "клієнти", а не "пацієнти" (чи, тим паче, "больной", як в лікарнях).

    Що робити як нема психолога (і дорого), а психотерапевт (просто) дорого? наприклад:

    1. Зміни ситуації:
    - стрижка/зачіска
    - гоббі
    - відпочинок/відпустка
    - закоханість
    - ...
    2. Позитивні емоції:
    - поанувати час на улюблені справи (якщо їх немає, або набридли - тобі п. 1 ;))
    - ласощі (+ глюкоза і все таке...)
    - милостиня/допомога потребуючим
    - ставити мету і досягати її... "на мус"
    3. Спілкування.
    - із близькими друзями - вилити душу
    - з далекими друзями - відволіктись
    - з усіма - не закриватись у собі
    - тусовки, клуби, кав"ярні, форуми...
    4. Шукати причину.
    - фізичну (гормони, хороби, глисти тощо.)
    - психологічну (ревнивий чоловік, загроза звільнення, дурний сусід тощо.)

    ВАЖЛИВО: причину шукати після перших трьох пунктів!!!

    LG (Life's Good)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    дуже хотілося би вам допомогти, але не знаю хорошого спеціаліста.
    йдіть тільки до перевіреного, бо багато тхто має освіту психолога, та не всі мають талант допомагати людям.
    а може маєте когось із родичів, з ким можете поговорити?
    мені завжди дзвонить старша сестра, як погано, жартома називає мене своїм особистим психологом.
    а як мені тяжко - теж звертаюсь, тільки до молодшої, бо живемо близько та часто бачимось.

    Додано через 12 хвилин
    у мене золотий чоловік, просто діамантовий.
    але все, що пишуть про ревність - про нього.
    згодна все перенести за його любов та все, що для мене робить.

    Додано через 17 хвилин
    не згодна.
    любити - так, робити все для її щастя - так.
    але не присмикатися.
    не люблю підкаблучників. вони все одно "відриваються", як хочуть, але зтиха, а при жінці янгола корчать. знаю таких.
    чоловік має бути головний у сім'ї. як можна любити людину, яку не поважаєш?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)