Допоміжть підібрати назву приватної садиби

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем deva, 28 лис 2010.

  1. deva

    deva Well-Known Member

    Можливо знов щось не дочиталась і знов можуть мою тему закрити. Але хотілось би почути варіанти назв Приватних садиб, щоб вибрати і назвати нову садибу. Коротко про садибу- цегляна, щодо стилю, то європейський стиль, знаходиться в горах.:)Якщо є запитання буду рада відповісти. Дякую Вам за допомогу.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. YUST

    YUST Well-Known Member

    Як правило такі речі повязують з місцевістю або власником. Або з місцевістю й власником.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А навіщо її називати? Ви плануєте зробити з неї місце відпочинку чи готель?
    Перше, що мені прийшло в голову, це слово "Затишок" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. deva

    deva Well-Known Member

    місце відпочинку готельного типу:)

    ---------- Додано в 19:16 ---------- Попередній допис був написаний в 19:15 ----------

    дякую, якщо виберем цю назву з мене знижка на проживання:)
     
  5. YUST

    YUST Well-Known Member

    "Затишок" то занадто заяложено... У крайньому "Назва села + Затишок" типу "Кутський затишок".
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дякую! :) А коли відкриваєтесь? ;)
    От не знаю чому, але як бачу магазин, ресторан, готель чи тому подібне щось з назвою - іменем, то мене відштовхує. По перше, це не оригінально (садиби "У Оксани" напевно існують в кожному гірському районі :))) ). По друге, то якось егоїстично чи що. А по третє, не зовсім привабливо для клієнта.
    Вважаю, що назва має викликати приємні асоціації. Якщо це відпочинок - то з відпочинком. Або щоб було щось тематичне. Тільки перевірте перед тим, як вибрати, чи вже є садиби з такою назвою. Бо якщо є, то шукаючи Вашу садибу, клієнт може помилитись і знайти іншу, яка буде вище позиціонована в Гуглі ;)

    ---------- Додано в 18:28 ---------- Попередній допис був написаний в 18:26 ----------

    Не розумію цього слова.
    Це я дала як основу, Ви правильно почали розвивати назву. Самих "Затишків" є багато ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. YUST

    YUST Well-Known Member

    1. заяложеність - избитость московитською. БАНАЛЬНІСТЬ.
    утертий, неориґінальний, тривіяльний, заяложений, стоптаний, заїжджений, несвіжий, штампований жм. з бородою; (сюжет) буденний, сірий, …
    2. Очевидно, що Оксана - та заяложена власна назва. А оріентація на прізвище чи родову назву - то саме це! Маю знайомих на прізвище Біловус, які планують відкрити в Карпатах готель за назвою "Біловусий Гуцул"
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    А назвіть цю садибу "Villa Amelia".Колись всі приватні садиби мали свою назву,дивлюсь,що потихеньку ця традиція повертається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    І мені:)
    Перлина Карпат
    Зоряне сяйво
    Водограй
    Трембіта
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. YUST

    YUST Well-Known Member

    Я, невеликий знавець у тый справы ы то знаю зо 5 "Перлин Карпат" й ще быльше "Водограів" й Трембіт... Назва ма бути винятково оригінальна! типу "Неприступна гуцулка deva" чо просто "Гуцулка deva" .:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    та я там знаю скільки тих назв у вас,я там ні разу не була:))
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якщо назва колоритна має бути, то "Рута-м'ята", "У грім-баби", "Цикоринка".

    Якщо хочете щось більше інтернаціональне, з нашим надихом, пропоную "Mountain Dew" - "Гірська роса".
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. deva

    deva Well-Known Member

    дякую, але в даному випадку це не цілий будинок. а тільки підїзд на 3 поверхи і мабуть віла, то за голосно сказано буде
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А мені прийшло..Цвіт папороті...чомусь.
    Скоро я буду на форумі запитувати як назвати базу відпочинку на морі:)Хм..можливо вона буде в нас називаться Алиас.А що? і гарно і незрозуміло:)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. deva

    deva Well-Known Member

    як дасть Бог, то може до нового року:)

    ---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:57 ----------

    дякую,так, звичайно, я шукаю http://www.domen.com.ua/check.php, щоб там зареєструвати

    ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:00 ----------

    цікава назва, дякую, обговорим :)

    ---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 21:02 ----------

    дуже гарно, в мене звичайне імя, але іменем то як написано вище, якось банально, хотіли перші початкові букви імен-мого,чоловіка і дочки, але такі є. Здавалось би так це просто, але не тут то було. Як в тому мультику"Как ви лодку назовьоте, так она і попливет":)

    ---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 21:04 ----------

    о це класно, в вас літом, а в мене зимою:good:
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. YUST

    YUST Well-Known Member

    То вже тоді "Mountain Deva" - :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Peri

    Peri Well-Known Member

    Мо* "Світава"? Можна ще щось приєднати...думаю...:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    По нашенському - "Гірська діва"? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. deva

    deva Well-Known Member

    Дякую всім, думала спочатку, що це дрібниця підібрати назву, з чоловіка сміялась коли він казав щоб думати над назвою, а зараз побачила, що це не так просто. Але в принципі може вирішитись в одну хвилю.....колись...Якщо назву,то дам знати, а поки пропонуйте
     
  20. nezabudka

    nezabudka вільна

    Мені до вподоби назви з двох слів, подібних за звучанням. Такі швидко запам'ятовуються, наприклад, Пузата Хата, Вежа Ведмежа.

    У вас може бути Хата у Тата (у Брата), Картата Хата, Весела Оселя...

    Побавтесь такими словечками. Щось і надумаєте. :)
     
    • Подобається Подобається x 7
а де твій аватар? :)