Донбас: зливаємо або утримуємо? Час визначитися!

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alexandr Temnov, 27 жов 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хто прикрутить, якщо ви самі кажете "маємо НЕзаконну торгівлю при кришуванні вищих посадових осіб ЗСУ, МВС, СБУ і т.д."?
    В тото "і т.д." добавте ще ГПУ, ВР, АП, РНБО і буде повний комплект :)
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Аби то було легітимно, то мають спрацювати Президент і Верховна Рада... ну, і Кабмін десь там також... + НАБУ і ше шось там, шо нового настворювали.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Кадировські чурбани наводять порядок? Не воюють, а так, коли із ними по-доброму, полізуть тобі на голову, а покажи їм кулак, колись Махно розбив кавказькі дивізії, втікали і чеченці доки очі бачать.

    Не знаю всіх нюансів, але мало не щоденно є серед наших військових поранені і вбиті і таке буде, допоки на окупованих територіях Православний Шаріат, з іншого боку вести наступальні дії, там стільки напхано зброї пройшовши вперід навіть декілька кілометрів, можуть бути втрати тисячі мертвих військовослужбовців.

    Ну і блокада та порівняння 2 Корей, пропаганда то є сила, якби не бідувала Північна Корея об'єднання із Південною не хоче, та і про повноцінне вливання Абхазії у Грузію наразі не чути.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @manur, про що ви говорите? о_О
    Так жеж Президент і понаставляв цих прем"єрів кабмінів, генпрокурорів, міністрів оборони, головних фіскальщиків і голів сбу. І не думаю, що вони займаються самодіяльністю.

    І всякі Волі народу і Відродження тоже при ділі.
    Там вже все поділено і пораховано наперед :)
     
    Останнє редагування: 10 січ 2017
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Ви запитали :
    Я відповів :
    :pardon:
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Яза референдум ! Такі питання вирішуються тільки референдумом , але треба виробити механізм щоб мешканці окупованих територій теж могли проголосувати на дільницях на вільній території дати їм тиждень чи два для перетину кордону і можливості проголосувати на вільній території. Влада не відпустить , бо якщо війна закінчиться тоді не буде приводу казати що всі хто проти влади за Путлера ху%ла, скажімо так Пороха вибрали тільки тому що йшла війна і нам навязали думку що вибори мають відбутисякнайшвидше щоб країна в непростий військовий час отримала сго лідера, якщо не війна то -" вибори кандидати пі%&ри". Зараз якщо перестануть стріляти то треба буде з зброєю йти стріляти злочинну владу, влада жбоїться що АТО шники по завершенню війни візьмуться за наведення порядку в Україні, а коли вони там воють з РФ то до влади руки ноги автомати не доходять. Як говорив один персонаж майдан замінив одних дегенератів на інших і ці інші і живуть і тримаються тільки через війну. Як можна мати фабрику і платити податки в країні з якою воюєш? Це аморально! Це лицемірно! Одні готові вмерти і вмирають гинуть , а інші торгують з РФ платять там податки і ці податки йдуть на купівлю снарядів що вбивають українців.. Я за повне ембарго, заборону ВСІХ рассеянських товарів, тобто повне закриття кордонів для товарів. Селюки наші рогулі чи рагулі , як вірно ?, із глибоких західних сіл два рази на тиждень їздять в московію - розбудовують там маєтки , кількість наших нелегалів там поступається хіба хачикам, а може вже і порівну ,як ти рогуль то сиди вдома на своїй землі вирощуй щось для себе для своїх людей стань блін фермером. Так що кожен народ має таку владу яку заслуговує! Одні їдуть батрачать в московії президент веде там бізнес - а що одне і те ж. Я літом купив товаарів рф на 50 доларів сша так мене досі совість мучить. А всунути хабара лікарю і т.д. і т.п. тов крові у західних українців, пристроїти доцю чи синочка на хлібне місце по кумовству то класика
     
    Останнє редагування: 10 січ 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щодо того, як закінчити війну, я вже багато писала, але ще раз наголошую: Україні зараз закінчити війну без зовнішньої допомоги нема можливості, хоч як діванні вояки будуть кричати "зрада!ліпецька фабрика" та інше.
    Зараз Путін забрався би з Донбасу аби не Крим. Ну подумайте трохи - це ж елементарно, Ватсон. Що после завершення кампанії антитерора в Донбасі, наше керівництво підніме питання деокупації анексованої території Криму не тільки як міжнародне обговорення в пошуках політичного рішення, але і з застосуванням воєнних резервів, бо маємо досвід боротьби з тероризмом на високому міжнародном рівні.

    Щодо влади - протестуйте, виходіть на майдани, не вибирайте знову. В нас демократична країна.
     
    Останнє редагування: 10 січ 2017
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Російське стараюсь бойкотувати, але був у мене випадок, ніби була недавно епідемія грипу, порадився з лікарем, що можна попити для профілактики, не захворіти на Різдво, порадили мені простенькі таблетки, коли почитав вдома інструкцію, виробник - Челябінськ.
    Подарунки від кондитерських фабрик, до Миколая, навіть у тролейбусному депо видавали від фірми Борі Жуліка ( Калєснікова ) " Киев-Конти ", виробник на деяких вказаний ДНР.
    Ну і референдум, згідно Конституції, тут випадок не той, що у іспанській Каталонії, вийти зі складу Королівства Іспанія і створити свою державу зі столицею у Барселоні, а не приєднатись до Франції, запросити французьку армію, нехай ще відвоює Мадрид і створить Французьку імперію. Тут хочуть навязати " гусский миг ", контролювати Донецьк і не контролювати Київ, для Кремля програш.
    За Порошенка не голосував, це як Симоненко/Кучма, за свого Кучму, лиш би не комуняга Симоненко, хоч деякі не підтримували жодної кандидатури, хто не забув як при побоїщах на майдані, на Грушевського мітингувальники почали відтісняти беркутню, прибігає Порошенко, кричить про перемир'я і знову всі силовики на своїх місцях, так і скільки було територіальних та людських втрат через необдумані " мирні плани "?
     
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Побеседовал на днях с одной пенсионеркой.
    Она:-Всё стреляют и стреляют...,и когда уже у Порошенко деньги кончатся!?
    Я:-Когда кончатся он же пенсию Вам перестанет платить[​IMG]!
    ...Задумалась,не ,действительно ЗАДУМАЛАСЬ[​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Що будем робити без електрики коли завдяки блокаді торівлі з бандюками не будемо отримувати вугілля ? Будуть у нас віяльні чи як там вірно відключення електрики ?
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Банюки повезуть вугілля в треті країни, а Україна буде купляти вже звідтам. Вугілля буде, бо то гроші для Ахметова і відкати для наших бариг ;)

    Ну і Трамп вроді підкине на бідність :)

    View: https://youtu.be/IeZRfBcJtPo
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чи хтось купує абхазькі мандарини, чи хтось відпочиває у Гаграх? Там вугілля не єдине у Світі, буде альтернатива - ніхто донецького купувати не буде. Ось і версія, чому найбільший азовський порт Маріуполь не окупований.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ВАСИЛЬ ШКЛЯР: «ДОНБАС НЕ ВАРТИЙ ЖИТТІВ НАЙКРАЩИХ УКРАЇНЦІВ»

    Мудрі слова, шо нє?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Я те ж саме зі старту говорив. Даунбас, як перетонітний апендицит, що лопнув. Замість того, аби його вирізати, його вирішили "зашити" і лишити всередині.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    Хоч вважаю Шкляра розумним і толковим, але, вже думали позбудемось проблемного Криму, із іншими регіонами спокійно зможемо вступити у ЄС і НАТО, тепер проблемний Донбас, відрізати, який регіон наступний, Харків, бо обирав одіозних Гепу і Допу, потім Бессарабія, потім знайти проблеми і відрізати Закарпаття?
    Для кремлівського карлика програш контролювати Донецьк і не контролювати Київ, як говорив покійний Нємцов, якщо не чинити опору, зелені чоловічки, православні бойовики та їм подібні фекалії можуть дійти хоч до Ужгорода, війна не тільки за Донбас, а за цілісність і безпеку України.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Той Шкляр ще давним-давно штовхав Україну до поділу. То йому Крим "гангрена на нозі", то "ложка дьогтю", то Донбас "ракова пухлина", то Йулька в нього Скоропадський, а Йушч - Петлюра...
    Кемська волость. (с)
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну і нацменшина - не причина віддавати територію, ніїхто ж не вимагає відрізати у Канади Вінніпег і Торонто, у Австралії - Мельбурн, тому що там чисельна українська діаспора.
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Є стара байка про лисицю і виноград. Не можемо втримати Донбас - на фіг він нам нужен разом із тими сепаратистами і ватниками. Десь так. Тому слушна думка - відгородитися від Донбасу, і взяти під контроль нову межу до кращих часів. А далі, або налагодимо в себе економіку - і Донбас потягнеться взад, в іншому випадку і Донбас і Крим будуть російськими...
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І назвемо новий кордон іменами загинувших солдат. Всі 480 км. Іменами загиблих, скалічених, і полонених. Пометрово.
     
а де твій аватар? :)