Донбас таки варто обнести колючим дротом? Перша кров.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем ГРАНД, 9 чер 2012.

  1. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Біля Донецька убили іноземного уболівальника, який приїхав на Євро-2012

    У Макіївці, Донецькій області, був убитий громадянин Іспанії, що приїхав підтримати свою команду.
    Про це повідомили в прес-службі МВС.
    Про зниклого іспанського туриста в міліцію заявила адміністрація готелю, в якому він мешкав. Вже через два дні міліція затримала трьох підозрюваних.
    За даними МВС, черговому міліції поступило повідомлення співробітників макіївського готелю, які розповіли, що громадянин Іспанії, що мешкає у них, більше доби не з’являвся в номері.
    У результаті пошуків того ж дня було знайдено тіло 46-річного іспанця із слідами насильницької смерті.
    Оперативна група встановила останні зв’язки потерпілого і затримала трьох підозрюваних.
    У затриманих були вилучені речові докази, що свідчать про їх причетність до цього злочину. Порушена кримінальна справа по статті "умисне вбивство", стверджує Football-Ukraine.com.
     
  2. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Как там со Львовом?
    Драка между российскими и украинскими болельщиками произошла во Львове
    9 июня 2012, 02:39
     
  3. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Тем временем в Польше....
    http://news.rambler.ru/14272405/?utm_medium=adnews&utm_source=inosmi.ru&utm_campaign=adnews_campaign_475&utm_content=adnews_287473
    Европа, мля!
     
  4. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Хе, россиян нигде не любят.

    Жалко, Чехия проиграла... :sad:
     
  5. Ваня Лисицын

    Ваня Лисицын Well-Known Member

    Я ж говорю, лизать кому угодно готовы: полякам, австрийцам, венграм, чехам, американцам, румынам. Лишь бы против России. :))

    Менталитет такой: Щє не всралась Україна... Але мусить всратись!... :)))
     
  6. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    А украинок?
     
  7. Ваня Лисицын

    Ваня Лисицын Well-Known Member

    А как можно любить тех, кого нет? :)
     
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Чому тільки Донбас?

    Во Львове убит фанат ФК "Карпаты" http://prosport-ru.tsn.ua/sport/vo-lvove-ubit-fanat-fk-karpaty.html

    В центре Львова расстреливают по три человека в день http://mignews.com.ua/ru/articles/52852.html

    На Львівщині хлопець зарізав свого приятеля й задушив його мати
    http://ntn.ua/uk/news/murders/2011/03/18/5605

    Гучне вбивство на Львівщині http://video.bigmir.net/show/159112/

    На Львівщині арбітр підрізав вболівальника

    http://video.bigmir.net/show/157458/

    Можна й далі. Але й так зрозуміло, що Львівщина - бандитський регіон!
     
  9. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Степанич. Ви ж наче освічена людина. Невже ви не здатні відрізнити банальну сварку з поножовщиной у Львові від донбасяцького розбою з вбивством іноземця з метою заволодіння його майном? Читайте стартовий допис уважніше.То був справжній бандитський нальот, а у Львові банальна "побутовка", нехай і з печальним кінцем.
    До речі, чому саме Львів привели в приклад, а не Одесу?
    Я здогадуюсь чому. Бо донбасятина це ваш менталітет, це ваш рідний кацапський мір, донбасятина то ви Степанич і є.
     
  10. ull9

    ull9 Дуже важлива персона

    я не понял... по какой то драке в баре ты делаешь вывод о всей европе???

    да ты мозгой высох..
     
  11. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    От і перечитайте. З усього виходить, що вбитий приїхав не пізніше 5-го червня. Початок Євро 8-го, до того ж у Польщі. І звідки у цього іспанця "зв"язки" у Макіївці? І останнє. Яким чином це вбивство можна пов"язати з Євро?
    Нічого Ви, Гранде, не зрозуміли. Ви намагаєтесь, як і Ваші однодумці, зобразити донеччан як злочинне, пьянюще бидло. І ця Ваша тема у розвиток такого твердження про "кацапський мір". Я навів приклади у противагу, щоб Ви зрозуміли, що при бажанні будь-який регіон можна показати у поганому світлі, було б бажання. У Вас воно є стосовно Донбаса.

    До речі, не чіпайте мій менталітет і мій мир. Тому що, по-перше, це не Ваша справа. По-друге, Ви провокуєте на те, щоб я сказав свою думку про Ваш "світ".
     
  12. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Для того щоб не чмпали ваш світ і менталітет не варто вступати в переписку на форумах, особливо політичних. Я не проти і не боюсь коли комусь захочеться зачепити мій світ та мій менталітет. Власне для цього я на форумі і перебуваю. На політичному форумі. А про Львів ось думка таких видань як "Spiegel" та
    "Frankfurter Allgemeine Zeitung"


     
  13. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Убийство иностранного фаната - это международный скандал как бы...
     
  14. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Про даунбас и даунчан итак всё ясно, сам виноват, кто туда едет. Чем дальше на восток, к москалю - тем бельше культуры рашка вокруг и тем опаснее.
    А вот Львов уже называют единственным победителем Евро, на фоне провала подготовки и ожидаемого провала "сбирной".
     
  15. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Пані донбасячка-кацапка. Між іншим того фаната із Еспанії вбивав в даунбасі не я, а хтось із вас даунбасяків. Як що мене треба здавати в дурдом, то вас треба здавати в зоопарк, а ще краще на скотобійню.

    п.с. Ви щоб висловити мені те, що я "прислужник" "москалів" не удосужились написати моєю рідною мовою, натомість написали кацапським язіком. Тогбто вашим рідним язіком. Мене це розвеселило.
     
  16. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    У Вас, шановный, чувство такта и уважения к другим напрочь отсохло?
    Или отсыхать было нечему?
    Уверен - и сейчас при проведении тестирования на IQ получу бОльший результат!
    Вам вряд ли со мной удастся посоревноваться "мозгой"..
     
  17. Nevermind

    Nevermind Просто персона

  18. olegp

    olegp миється в бані

    он таковым стал изначально, как город, неаслуженно получивший право принимать евро,типо, выигралв лотерею
     
  19. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Почему незаслуженно?
     
  20. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Ну так если львовские фаны отказались болеть даже за нашу сборную, то значит 100% не заслуженно! Проводили бы лучше в культурной столице чемпионат библиотекарей что-ли...:rolleyes:
     
а де твій аватар? :)