Домофон у кожному під'їзді

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Катеринка, 9 лип 2007.

?

Чи допоможе домофон зробити наші будинки чистішими та безпечнішими?

  1. так

    47,1%
  2. ні

    11,8%
  3. можливо

    35,3%
  4. це вже було, нічого не вийшло

    5,9%
  5. гадки не маю, що таке домофон

    0 голосів
    0,0%
  1. Катеринка

    Катеринка New Member

    У Польщі вже всі багатоповерхові будинки мають домофон. Хотілося б щоб і в нашому місті у під'їздах було чисто та безпечно.
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Частково домофон (або кодовий замок) проблему вирішить. Якщо в під"їзді нема офісів фірм, куди ходять відвідувачі :)

    Хоча... міліція, аварійні сужби і ... домушники вміють відкрити будь-який кодовий замок і деякі наворочені системи домофонів, наприклад, "Візит".
     
  3. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    В мене відношення скептичне. Сприймаю домофон як пристрій що допоможе домушникам з'ясовувати чи є господарі вдома. Такий собі "контрольний простріл". Таким чином для багатоповерхових будинків, це ИМХО лише збір грошей за встановлення та подальші ремонти. Наприклад у мене в під'їзді десь працює "точка" з продажу дешевого алкоголю(самограй:)). Домофон не вирішить проблему небажаних відвідувачів, це для когось бізнес, тому відвідувачі ці бажані. Взагалі залежить від контингенту жильців.
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    І ще: деякі домофони в руках умільців можуть стати системою прослуховування квартири.
    Каюся, у 1989 році я таке зробив на прохання колеги. Але там прослуховували "жеківську активістку", якій дуже не подобалося, що в квартирі мого колеги часто веселяться (в тому числі і я). :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Катеринка

    Катеринка New Member

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Борис, а ти маєш справу з цими пристроями по роботі? так в цьому розбираєшся...:y:
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Моя робота не пов'язана з цими пристроями, але оскільки вони часто "гавкаються", іноді доводиться брати в руки кувалду :) Або міняти секретарці чергову кнопку. :)
     
  7. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Проголосовал -це вже було, нічого не вийшло
    Наш дом...был сдан в 1993 году..и сразу был установлен домофон...проработал..на сколько я помню...два...три месяца..и все...гаплык!
    Только вчера...вечером..возвращаюсь с работы..в 20-00...собрание...жильцов...по поводу установки новой системы домофона...из 280 квартир...присутствовало...токо 8 (восемь!!!!)....
    Кароче!!!Фигня все это...лучше...чем мужик с пистолетом..ниччо нету!
    Или бабулька!Хотя их то же ...хрен найдешь!Не хотят-с..зажрались!:suicide:
     
  8. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Угу...так я и поверил!:no:
    Разбирал я ту ..фиговину....микрофон...через нажатую кнопочку подключался!А через динамик...без усилка...хрен чо услышишь..да еще при такой длинной лини...:8:
    :agree: вот ето правильно!:y:
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    у бабці в будинку є домофон, підїзд чистий, безпечно, але є одне але... мешканці там досить заможні, район теж хороший, тому з чистотою проблем ніколи не було. Хоча квартири деяких сусідів вже підривали... - від терактів не вбережешся.
     
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Вчіть фізику, Читателю !
    Трансформатор, симетрична лінія. Діодний обмежувач (раптом хтось вякне знизу). І ще деякі тонкощі. Розмови чути досить розбірливо. Спробуйте !
     
  11. fuxx

    fuxx Member

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Домофон нічим не допоможе до тих пір доки мешканці підїзду не научаться зачиняти двері у свій підїзд і не гадити у ньому.
     
  12. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Домофон допоможе хоча б тому, що на дверях разом із переговорною системою встановлюють доводчик, який автоматично ті двері зачиняє :)
    Ще такий момент: з домофоном усі мешканці стають ближчими одне до одного, бо як насвинить хтось у підїзді, це означатиме, що це свій, а не дядявася-алкоголік із сусіднього будинку. І територія, що зачиняється на ключ, буде сприйматися як власна.
    У нас на 9-му поверсі живе багатодітна родина, 5-ро неповнолітніх дітей . Якось мій тато їхав з трьома з них у ліфті і по приколу спитав: ну що, доки будете сцяти у ліфті? :) Вони промовчали, але з того часу у ліфіті сухо. Отаке співпадіння:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Борисе...да хоть лазерный луч используйте.....
    Желающие могут проэксперементировать...наберите кого-нибудь по телефону...положите трубку рядом с аппаратом..и отойдя метра на 2...мило с кем-нибудь..побеседуйте..а потом спросите...что было слышно..на другом конце..провода....:cowboy:
    100%%
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    та він той урок прогуляв.....скажіть будь ласка,я чув таку думку ,що всесоюзна радіофікація колгоспиками ,а ще такими з широкими відкритими дифузорами,це проект нквд для знімання інфрмації.Чому питаюсь,коли був в поїздці в Кореї,сгбіст сказав:" як ввечері вип"єте і захочеться поболтати,радіоточку з розетки на всяк випадок витягніть або вирвіть з "мясом"....
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    В совєтських готелях зазвичай було по 2 гучномовці в номері: один - "брехунець", який "гавкав". Під час "гавкання" важно зняти зоанішній сигнал - повинна бути досконала диференціальна система з подавленням більш ніж 60 дБ - тобто в масі нереально.
    Але був і другий - тіпа "пожежне сповіщення" - без регулятора. Той дозволяв прослуховування (в принципі). Але в 70 рр. була досконала техніка "закладок" - торшери, бра, інші побутові цяцьки.

    Якщо Вас непокоїть мовчазний динамік - відбитися буже просто (див. мал.). І на випадок справжнього пожежного сповіщення динамік спрацює. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Як я був молодим спеціалістом ,такий(мовчазний) в кабінеті стояв,але ми в основному про баб говорили,"что молодому нада ,немножка лімонада"
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    У 70-х мене запрошували різні люди (від поетів андерграунду до банальних фарцовщиків) - перевірити квартиру на предмет...
    Не скажу, щоби я сильно в цьому "рубив", але шаманський танець з осцилографом та різними прибабахами справляв враження.
    На початку 90-х попросив перевірити орендовану квартиру американець укр. походження. Тоді я попрацював ретельніше, отримав пристойну винагороду.
    І досить часто телефонували навіть англомовні з паролем "Ya vid Levka" з подібними проханнями.
    Пару разів дійсно знайшов. Щоби не злити топтунів, ми просто ставили шумову завісу.
     
  18. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    :y: :y: :y: :y:
    Борисе!Ваша буйная фантазия не знает предела!
    Я просто ПОРАЖЕН и ВОСХИЩЕН!!!!!!
    :suicide:
    (а встречно-параллельно диодики нарисовали..для Шрека?Блестнуть фантазией хотели?:cowboy:
    Вам ето че?Диффирициальный вход микросхемы УПТ? :suicide: )
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Читатель! Учите физику !
    Параллельно-встречные диодики отсекают все, что меньше 0,3 V (германиевые) и 0,6 V (кремниевые). Широко используются как шумоподавитель в гитарных примочках.
    А в случае с домофоном я ими отбил фоны с линии (прицепился в 3 метрах от нужной квартиры). Вы хоть схемотехнике звуковых частот меня не учите, ага ? Я и с лампами умею работать.
     
  20. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Домофон у кожному під'їзді

    Угу..а как же...кто ж етого не знает...и и наведенная э.д.с. в динамике...на много больше.... напряжения p-n перехода....смешите дальше!Удачи!
    :D
     
а де твій аватар? :)