Домашній телефон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 14 лют 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ми свій стаціонарний придбали разом з квартирою. Наразі найчастіше дзвонять ті, хто шукає попередніх власників, наша контролер з Водоканалу за показниками, одна з моїх учениць, один раз дзвонила якась служба опитувань. Всьо.
    О, Поетка, в тебе є домашній? :rock:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ще на домашній люблять дзвонити всякі банки, податкові і тп. Це теж суттєвий аргумент на користь відключення :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    воно точно так і відбувається... і часто з такою вимовою: здрасце Мааааріна.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а ви їй: "Прівєт Ромко!"
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нє, я тоді буквально кажу наступне:

    Га? Шо таке? Шо сі стало? А шо? Га? Шо хош?

    Воно так файно звучить на фоні "здрааасцє, Мааааріна"
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Це Вкраїна просто постiйно на цiлий свiтловий рiк позаду людських країн i завжди отримуэ то, що вже пережували та виплюнули iншi.
    Потiм до вас ще дiйде домашнiй на мобiльному - хомзона в радiусi 2-ох кiлометрiв вiд хати(на практицi часто 5). Знаходишся в хомзонi - на дисплеї мобiлки хатка свiтиться i ти дзвониш безплатно чи по мiських тарифах, i тобi звонять на "домашнiй" номер.
    Так i ходиш з одною мобiлою i двома номерами на нiй - домашнiм i мобiльним.
    Я вже 11 рокiв без стацiонарного традицiйного домашнього.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене є хомзона, поки 30 метрів....
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я зробив тоту...послугу.
    Тутка і мамі.
    60 гривень в місяць - по місті безліміт(тобто,мамаша і тьоща гадАют си з кулєжанками денно і нощно)
    Ну,ще півгодини на мобільні(в місяць),п"ять годин по області,кілька годин по Україні.
    Невигідно,кулєра,але дай мамі,або тьощі мобільний,то хати зговорять....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Наша кицька скоро сама це успішно зробить за нас:))) (кабель вже перегризений в трьох місцях і склеєний ізолентою). Насправді, потреба в стаціонарному домашньому телефоні практично відпала - всі домашні мають мобільники, з екстренними службами теж можна зв"язатися за допомогою мобільного зв"язку, з родичами спілкуємося по скайпу. Хіба до бабці дзвонити, але вона і так по - сусідству живе:)
    Ми десь років 12 на нього чекали. То справді жаба дусить просто так взяти і обрубати. То як забрати в дитини давно очікувану забавку:)))

    ---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 17:48 ----------

    О, до нас часто дзвонять і питають "То ЖЕК? Я кажу, що не ЖЕК. Так на іншому кінці проводу так щиро дивуються:))) А, ще всякі соцопитування і лохотронщики теж люблять надзвонювати.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Це точно. У нас вже давноі поставлений за хабар, бо в той час треба було немало років чекати в черзі поки проведуть.

    Вдома вже стояло питання чи відмовитись чи залишити? Залишили "Хай буде!"

    А для чого? Все рівно ніхто не користується, скрізь дзвонимо по мобільних, є МТС, Лайф, Київстар..У баби в селі теж мобільний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ми на попередній квартирі мали стаціонарний, ніколи з нього не дзвонили взагалі, і нам на нього дзвонила або баба наша, або помилялися номером (в годинці так 6-й ранку).
    Тут не маємо, і потреби не відчуваємо ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Домашній потрібен принаймні на випадок втрати мобільного. Якщо мобільний знайде чесна людина, то зателефонує за номером "Дім".
    Моя дружина якось знайшла мобільник, де не було абонентів "мама", "тато", "дім". Проте був міський номер "Я" - і це був номер власниці (блондинки). Вона сказала, що нещодавно переїхала і не могла запам"ятати свій домашній номер. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. SashaBelov

    SashaBelov миється в бані

    Укртелекомівський телефон сьогодні використовують совки, ті хто нет "Ого" юзають і підприємста для відправки факсів в основному.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    і тещі
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    І родичі з Хмельниччини і Росії:))) І то, в хмельницькі села дійшов прогрес у вигляді мобільного зв"язку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я коли починаю дзвонити по інтернет-магазинам, то стає в пригоді.
     
а де твій аватар? :)