Домашній телефон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 14 лют 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Прийшов рахунок за телефон від Укртелекому

    За розмови 3,18 грн

    Абонплата - 27,26 грн з

    Це без ПДВ. Разом до сплати 36,53

    За місяць я зробив єдиний дзвінок в Червоноград тривалістю 520 секунд

    Отже неповні 9 хвилин розмови мені обійшлися у 36.53 грн

    Очевидно, відкмовитися від послуг Укртелекому не дає цей давній стереотип, що мусить бути домашній телефон. Але це вже, по-моєму перебор :) Раніше, коли мав інтернет від ОГО, це було виправданим. Але зараз в тому сенсу вже здається нема...

    А ви уже відключили домашній телефон?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ми ше не, але то вже є в планах. Він шось задорого почав обходитись.
     
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    в мене малі з коліжанками зависають на телефоні. Мобільні оператори різні, то ж домашній таки виплачується.
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тут, мабуть, тільки в урядових установах та у великих фірмах є стаціонарні телефони.

    У батьків в Стрию є стаціонарний, але відмовлятись не збираються - дзвонити по місту все-таки зручніше з нього.
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    30 грн. за 600 хв. розмов то вже задорого. Мобільнй виходить дешевше.
     
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    авжеж, кому то лайно зараз треба?
     
  7. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Поки що не відключаю, бо вкладаємося в абонплату. Та і звичка виробилася, шо домашній телефон потрібно мати. А по міжмісту по стаціонарному телефону не дзвонив вже багато років, по мобільному значно дешевше. Тим більше, що маю Київстар, Лайф і МТС з досить нормальними тарифними планами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Телефон відключати не можна...по ньому теща дзвонять.....Але я свій перейменував в тещофон :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. yasam

    yasam Well-Known Member

    це ж найвагоміша причина для відключення !!!)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    років 10 назад, а може й більше мені один чудак з Польщі казав, що стац. телефон в Польщі банкрутує і його навіть інколи дпють в навантаження до інтернету.

    І ось прийшов час і до нас. Ну скажіть, як мені зараз відключити стаціонарний телефон, коли ми на нього чекали певно років 8? То ж совість буде мучити, нє?:)))

    Але час бере своє і нікуди від того не дітись. Мій стац. пільговий, на маму оформлений, тобто я плачу лише абонплату. Поки не бачу змісту. Єдине, що тримає - стабільність номеру. Тобто у мобілці картку поміняв і все... а тут номер був, є і буде...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Як каже мій колЄга....Думати треба Вася....
    Якщо відключити стаціонарний теща вчіпиться мобільного...:wacko:
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    не скажіть. У мене цей номер вже років 12. Але досі часом дзвонять як я розумію, туди, де цей номер був раніше, в когось на Пасічній. На днях буквально Київстар дзвонив, пропонував свій домашній інтернет. Типу, от ми ваш будинок підключаєм. Я послухав, ніби вигідно, кажу ок давайте підключаєм, буду мати запасний інтернет. Аж тоді виявилось, шо вони дзвонять на Пасічну :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А я свій за кревні поставив. Величезні гроші на той час...
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А взагалі то до нас тільки недавно добрався ОГО інтернет і альтернативи в нього убогі, зате дорогі. Так що до наступного технологічного стрибка ніхто тещофон не відключить...

    ---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ----------

    ми ше рова гаратали два км. між селами...На кабельок скидалися...
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Є таке... мені з мтс інколи телефонують і перші слова: "здрастє, Маріна....", колись продавець, що продавала мені поповнення, записала мене як Маріна, розмовляючи з оператором і так по сей день, хоть кіл на голові теши...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    гггг ))) Давайте Миха будем називати Маріна :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В селі вчетверо дешевше, аніж в місті. У мене і у брата той самий оператор, а я платив багато більше. Точніше за сам телефонний номер фігню, а от допомогу на підтримку розвитку телефонізації.... :)))

    ---------- Додано в 16:05 ---------- Попередній допис був написаний в 16:04 ----------

    Тим більше, що він із водою зв"язаний :mocking:
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тобто дешевше? В місті точно на кабель ніхто не скидається, і рови наврят чи копають....
     
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ну ващє клас, Мих піднімає трубу і таким басом -альо, а на друґому кінці-драсьтє Маріна :haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    І так 100 раз...флешмоб в них бачте :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)