Доля чи вибір?

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем львівянин, 14 гру 2007.

  1. ovod

    ovod Well-Known Member

    не минучість чого? вибору чи долі?
     
  2. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    а як це неминучість можна вибрати?:) по-моєму, трохи закрутили :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Як кажуть - вибирай, не вибирай , а вечір настане....
    Будь який вибір можливий лише в межах власної долі...
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Бог знає все, що з вами трапиться?

    - Якщо так - доля ваша розписана по секундах...

    - Якщо ні - зупиніть землю, я зійду...

    ---------- Додано в 12:36 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

    Бог знає все, що з вами трапиться?

    - Якщо так - доля ваша розписана по секундах...

    - Якщо ні - зупиніть землю, я зійду...
     
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Тільки питання який вечір? Можна зустріти вечір збажанням не прокидатись, а можна навпаки. Незалежно, чи це день, чи вечір, все залежить яким змістом наповнені вони. Власне це наповнення здійснює сама людина.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    Оце живу і живу, а розуму досі не небралась напевно)) Але часом здається, що саме життя (чи то доля) дає купу підказок щодо того як себе поводити, які приймати рішення.

    Знаєте, є один фільм "Мирний воїн", колись випадково його переглянула, сидячи у друга вдома (давно-давно). Там є фраза - мудрість - це вміння застосовувати те, що ми вже знаємо і не робити тих самих помилок.

    Так от, поки мені здається, що мудрі люди самі кують своє життя, а ті, хто цієї мудрості позбавлені пливуть за течією, яку вони і вважають долею
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Думаю,що тут є доля правди.
     
  8. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Звідки пішов вислів "раб Божий"?
    З арабської...:)

    "...Что касается слова "раб", то оно от ар. рабба "связывать, пленить", откуда форма стр. залога: марбуб "раб". А тот, кто связывает - действит. залог: ра:бб "гоподин".
    В итоге:
    когда араб обращается к Богу, он говорит: йа: ра:бб "о, Господи!", а русский слышит: "Я раб (Божий)".
    Это тоже одно из свидетельств единства языкового ядра. Одну его половину нельзя понять правильно без другой.
    Араб не от раба, а от понятия "четыре". Корень рбъ, , откуда, например, ромб, румба (танец с муз. размером 4/4). И Аравийский (Арабский) полуостров почти четырехугольник..." Николай Вашкевич
     
  9. Welund

    Welund Member

    Найпечальніше, що більшість цих слів Галілеянин ніколи не казав... А те, що написано в Євангелії, сильно викривляє ситуацію, як зрештою, і вся Біблія...
    Боріться і далі зі своїми гріхами (Сізіфи), замість того, аби ставати Людьми...
     
  10. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Звідки інфа?

    Вас то так пече?
     
  11. Welund

    Welund Member

    Кого ж ви печете? Ви ж не холодні і не гарячі )

    Звідки ви такий простодушний? )
    Вам привести Ісуса?
    Так він завжди біля вас - запитайте самі...
    Чи не стане з вами розмовляти? Все одно спробуйте - якщо ваш рівень згодиться для розмови зі мною, то Христос вас почує, а як ні - то халепа )
     
  12. JaguaR

    JaguaR щасливий

    На рахунок простодушності - я би не проти, щоб воно так було, но нажаль, напевно так не є...
    Дивно, що Ви заперечуєте Євангелію, а заодно говорите цитатами з неї.
     
  13. Welund

    Welund Member

    Важливо, що справа Ісуса живе і підійшла нині до нового рубежу зростання - всупереч отому всьому, що на неї (на цю Божественну) справу нагромоздили. )

    Добра звістка, це сам Ісус, а людські записи, і людські церковні інституції - наслідки, що поєднали Непогрішиме з погрішимим (не обовязково гріховним) - це все вельми динамічне явище...

    О, я не заперечую Євангеліє, - просто це все писав не Ісус, як і Старий Завіт - не Бог-Отець ) Тож що заперечувати пошук вами Божого Промислу? Важливо для себе - кожному - відкривати подальше, Христову істину, Божу істину, чи не так? Важливий онтогенез і філогенез - наскільки ви на це впливаєте? А мали би зернятко віри - гори би здвигали )
    До певного рівня написаного людьми вистачає (на цьому рівні і всі цивілізаційні проблеми) - а далі найважливіше - розмова з Ісусом у собі...

    ---------- Додано в 11:37 ---------- Попередній допис був написаний в 11:15 ----------

    Чому не є? Ви хіба не надмірно легко вручаєте свою душу богові з іменем? Хіба ви ніколи не підозрювали, що Бог-Отець - це безмежність, яку неможливо позначити іменем? А позначення іменем характерне для нижчих істот, і не завжди Божественних? Тому там - і Бог-Син, там він не Ісус...
     
  14. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Ну, Ви взагалі то теж тільки людина..

    Хм, а може ІСУС такого й не говорив?

    ---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

    Тоді про що Ви говорите, коли не можете його назвати?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. V.P.

    V.P. vegan power

    выбор есть всегда?

    всегда ли есть выбор?:)
     
  16. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Не всегда.
     
  17. V.P.

    V.P. vegan power

    ну вот а кога нет выбора?
    не знаю таких случаев...
     
  18. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Везёт! :)) А я вот сижу на работе и страшно не хочу делать одну работу - а надо! Другого выбора у меня нет. Не увольняться ведь из-за того, что на тебя какую-то хрень повесили. Тем более, что в другом месте повесят тоже хрень. Только другую. :))
     
  19. V.P.

    V.P. vegan power

    выбор есть. доверить ее кому-то другому.
     
  20. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    А на кой она нужна кому-нибудь другому? Никто ведь не возьмет! А повесить насильно кому-нибудь у меня нет таких прав.
     
а де твій аватар? :)