Докази неіснування Бога

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Interaktive, 26 лип 2017.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ви читайте ВЕСЬ мій попередній допис, не тільки це одне речення, яке ви виділили.

    Є наведу вам один приклад. Формули розв'язків квадратного рівняння подають в школі без доведень, їх учні повинні сприйняти на віру, але математили знають як їх довести.

    Ви все вірно вважаєте. До вас немає жодних питань. Я тільки можу вас похвалити за таку позицію. Але є певна значна категорія вірючих, які вважають, що вони мають право і обов'язок когось "навертати до Бога" подібно як це робить пастух з худобою.

    Я ще в цій темі Хроніки апокаліпсису викладаю свої думки щодо релігії.
     
    Останнє редагування: 25 сер 2017
  2. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Ви для себе ніколи не цікавилися повним текстом "обряду хрещення"? Або не звертали увагу, чому майже всі діти, під час "зходження Святого Духа" кричать, плачуть, вириваються з рук попів, замість того, щоб відчувати емоційне піднесення, радість, блаженство, духоний екстаз тощо?

    Що ж таке хрещення – це окультний чорно-магічний обряд, під час якого священник (жрець по-старому) закриває маленькій дитині зав’язок з її Творцем і під’єднує до "егрегору церкви". При цьому блокуються ряд важливих енергоцентрів, які відповідають за інтуїцію/яснобачення, свободу волі, эмоції тощо. Після цього новий РАБ Бога Ізраїля/Сіону готовий!

    Чому це саме чорно-магічний обряд? Практично будь-який ритуал, чи обряд, який передбачає енергоінформаційний вплив на людину, без її на це згоди – це є чорно-магічний обряд!

    Як відомо, в маленьких діточок ніхто не питає дозволу/згоди на подібні речі. Тому це духовне насильство, яке порушує найважливіший Закон Всесвіту – "про свободу волі і вибору".

    Та й узагалі, в церкві дуже багато чорної магії і сатаниських обрядів. Чого лише вартує поклоніння мертвим трупам і знаряддю вбивтсва. Люди, якщо б все знали, обходили б церкви і попів 10 дорогою.

    Будуть питання по-цьому, пишіть)
     
    Останнє редагування: 25 сер 2017
  3. manur

    manur Well-Known Member

    О!!!!!!!!!!!! о_О
    Окремі фахові психологи-езотерики бачили живі трупи!!!
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Десь про подібне пише з мого боку? Чи то Ви черговий писака-фантазер з розряду - немає що сказати по темі, то буду щось молоти, аби молоти?)
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Вас не дивує словосполучення
    ?о_О
    Мене дивує.:pardon:
     
  6. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Мене ні. В певному сенсі, можуть бути і "живі" трупи. Їх ще називають - ЗОМБІ. Такі є навіть в цьому обговоренні. Це коли людина ніби жива, але енергії в тілі рівно стільки, скільки потрібно для руху цього тіла. Всі інші функції практично відсутні, наприклад, мозок не працює, його заміняє ВІРА)
     
    • Креативно Креативно x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Цікаво, а чому атеїст не сперечається з агностиком? У них все узгоджено і в гармонії друг з другом? Тоді чому вони по різному нарікаються?
    Один вірить, інший не вірить. Один доказує, що Бога немає, а інший що є, але не може довести, мабуть Той вийшов на город накопати картоплі і тому поза зоною зв'язку.
    Із однієї клініки?
     
    Останнє редагування: 25 сер 2017
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це не так страшно. То ваша особиста думка.


    Бачите... щоб таке стверджувати, потрібно напевно, або бачити Бога, або мати певний великий досвід. У вас нема ні першого, ні другого.
    Церкві вже понад 2000 років, а вам незрівнянно менше. Тому вірити саме вам нема підстав.




    І що ви хочете цим сказати?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І ще одне - Бог/Абсолют/Творець/Любов - не в Мертвому папері (писанні), а у Живому Серці! Істина - не в релігії, Істина - вона в ТОБІ і у Твоїй Душі!

    Я не розумію ЩО ви цим хотіли повісти. Та ясно, що Бог не в папері.:)))( я про виділене)


    Істина не в релігії.
    Поцікавтесь що означає слово "релігія". А релігія означає звязок (з Богом у християнстві). Тобто я читаю ваші слова: Істина не у звязку з Богом. Для вас - так, я це зрозумів від самого початку. І що?:)))


    Закрито.



    Ну так а хто вам не дає казати про четвірцю і пятірцю? Давайте, беремо Біблію і ви показуєте і ми обговорюємо. Які питання? Ми знаємо, що є множина. Я бачу Трійцю, покажіть, що це число більше.


    різні.
    релігійність - це звязок, а духовність показує так би мовити якість того звязку.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ви там десь у шоу з відьмаками змагалися, нє?
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Віра і розум не є пропорційно повязані речі. Віра скоріше повязана з мудрістю. От скажімо тварина. Вона без віри, навіть якщо взяти розумну тварину.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Невігластво породжує брєд, пане знаток чорної магії.
     
  13. Slav

    Slav Well-Known Member


    "Можна вірити в речі, які можна довести за допомогою логіки та здорового глузду, а можна вірти в речі, які, очевидно, не можна довести за допомогою логіки та здорового глузду. Існування Бога належить до тих категорій, які неможливо довести за допомогою логіки та здорового глузду."
    Докази неіснування Бога
     
  14. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    @Мих , повиривали окремі фрази із моїх слів, спотворивши суть... і пропускаючи те, на що складно відповісти)))
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Думайте, з ким маєте справу.
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    І як Ви це лікуєте?
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    "Вилікуватися" можна, якщо є свідома готовність для такого. Тобто, до цього потрібно дозріти.

    Якщо людина, в будь-якій формі, перестає взаємодіяти із "еґрегором церкви", це вже половина справи.

    Далі проводиться енергоінформаційна очистка від "підключок" і енергетичних паразитів, а також за допомогою спеціальних технік, відновлюється зв'язок із її духовною вертикалью (Душа > Вище Я > Творець).

    В такий спосіб, людина перестає бути "зомбо-християнином" і
    рабом єврейського божка Сета/Яхве/Ієгови, і стає свідомою і вільною)
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ага, значить я правильно зрозуміла Ваше посилання...

    Чиїх технік?
     
  19. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Кажете брєд? Брєд Ви тут писшите @Мих , я всі свої слова підтверджую фактами і доказами. Але це ж треба комусь бути таким ЗОМБІ)))

    Знатаком чорної магії тут не потрібно бути, достатньо мати здорови глузд!
    ОК, а хіба в різних церквах не стоять частини тіл (руки, ноги, голови, скелети) так званих "святих", яким поклоняються? Або їх не возять по світу, з такою ж ціллю.
    Тоді ось, декілька фотодоказів. Приємного перегляду, нікроманти-християни)))
    Людям і слабкою психікою не дивитися!

    Чи може здорова і повноцінна людина поклонятися трупам? Відповідь очевидна!!!

    А це знаряддя вбивства, якому також поклоняються!

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 сер 2017
    • Смішно Смішно x 1
  20. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Саме так!
    Методів і технік є багато, в тому числі і авторські.
     
а де твій аватар? :)