Докази неіснування Бога

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Interaktive, 26 лип 2017.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тут шось інше :)

    Я вам розкажу, як воно виглядає з боку

    Тіпа атеїсти /ви і тотой псіхіатр широкого профілю/ розвели базар, щоб доказати, що Бога нема, релігія опіум для народу, і т.д.
    Але твердий атеїст не буде сперечатися з тіпа віруючим про існування Бога. Він твердо знає, що Бога нема і спокійно з тим живе.
    Ви ж, тіпа атеїсти, багато говорите, підсвідомо чекаючи, що вас переконають в протилежному.

    Так само з тіпа віруючими.
    Тіпа віруючі / навіть тотой підбрехуй/ розвели базар, щоб доказати, що Бог є, релігія потрібна народу, і т.д.
    Але твердий віруючий не буде сперечатися з тіпа атеїстом про існування Бога. Він твердо знає, що Бог був, є і буде і спокійно з тим живе.
    А тіпа віруючі багато говорять, підсвідомо чекаючи, що їх переконають в протилежному.


    Для чого вам, @Slav, сперечатися?
    Ви хочете когось переконати?
    Ви чекаєте, що переконають вас?
     
  2. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Я читав всю Біблію, про трійцю прямо там не сказано ніде. Отже це вигадки тих же попів, їхні домисли і фантазії. Ну і Ваші особисті)


    Цитата із Вікіпедії про Google Перекладач


    Отже, Google Перекладач не дає точних перекладів!
    А звідки Ви знаєте, що воно там було? Я особисто цікавлюся і вивчаю це питання вже не один день. В тому числі із залученням носів цієї мови - громадян і жителів Ізраїлю.

    Є такий собі Mauro Biglino -перекладач древніх мов, займаєтся вивченням священних текстів. Тобто ця людина фахівець в цих питаннях. Отже, він говорить, що слова "бог" на івриті не було і немає зараз.
    Ось його цитата на рос. мові з інтерв'ю журналістам:


    Як бачите, ніхто нікому нічого "не вішає", хіба що Ви!
    @Мих, можете спорити і далі. Але не позортеся так нагло)))
     
  3. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Про які вічні муки Ви говорите? Я пам'ятаю своє минуле на декілька тисяч років назад. Жодних мук там не було.

    Доречі, про муки - це ще одна вигадка і фантазія. Страх завжди був і є найефективнішим інструментом маніпуляції.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я хочу показати і довести що:
    1. В Бога та інші релігійні положення можна лише вірити;
    2. Бога та інші релігійні положення неможливо довести, використовуючи логіку та здоровий глузд;
    2. За допомогою логіки та здорового глузду, що такого Бога, як його представлають релігійники, не існує. Я допускаю існування якогось іншого Бога чи божества, який немає майже нічого спільного з тим Богом, яким його преставляють релігійники;

    Мені цікаво показати опонентам свою правоту. Нашу дискусію я архівую за допомогою архіватора: Archive.is. В майбутньому я її буду показувати тим релігійникам, які мене будуть намагатися "навернути до Бога", щоб вони знали, що в Бога можна лише вірити. І вірити в Бога можна з таким самим успіхом, як вірити у будь-що інше чи не вірити у ніщо.

    Я зовсім не згідний з думкою, що "релігія - це опіум для народу". Якщо хтось щасливий віруючи в Бога, то я тільки дуже радий за нього. Але ніхто немає права мені що-небудь нав'язувати та мене дорослу людину намагатися "навертнути до Бога". Скоріше всього я є агностиком, чим атеїстом.
     
    Останнє редагування: 22 сер 2017
  5. Slav

    Slav Well-Known Member

    Це буде гірше, чим "прес-хата" на зоні?
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну, це вже інша річ.
    Хотів би поставити похвальне за чесність, та підступність ваша відштовхує.
    Хотів би похвалити за палаюче серце, та воно тягне за собою людей у прірву.
    Хотів би допомогти розібратися, та ви ж не повірите, поки самі не побачите...
    1) Бог є. Я знаю і вірю. Я роблю, як знаю, а ви - як хочете. Але мені шкода вас.
    2) Вогняні йоги доводять через свої вчення, логіку і здоровий глузд, що Владика існує і ті, хто не розуміє їх - хробаки.
    3) Релігійники наче показують і вчать, що Бог існує і вони їх слуги, а люди роблять вигляд, що вірять і коряться Богу. (Переробив: одні роблять вигляд, що платять, а іншф роюлять вигляд - що працюють). Це все майже повсякденно. Потім розбігаються і всі продовжують грішити - красти, злословити, гнобити і т.п.
    Останній час: хто вірує і страждає за віру - той хай кріпиться духом, а хто грішить і робить безбожиє - хай ще робить, бо недовго їм зосталося зло робити.
     
    Останнє редагування: 22 сер 2017
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не знаю. Як ви їх "любите", так і вони вас "полюблять". Може будете горілку пити і сало їсти, а може вічно на параші будете і андрогіном...
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    У мене на вашого Mauro Biglino є 10 не Mauro Biglino, які скажуть, що таке слово є і що?


    А ви знаєте, що з часом слова можуть навіть міняти своє значення? Звідки отой сучасник може знати що було в головах людини, коли вони вимовляли слово Елохім?

    Друге, логіка, яку ви так і не зрозуміли. Довести, що було якесь там слово з відповідним значенням ще можна. Як ви доведете, що якогось слова, яке мало якесь там значення - просто не було? Якщо нема свідків тих часів, то це неможливо.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    візьміть НЕ гугл і там теж буде Елохім - Бог.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha:

    без коментарів.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви розумієте лише прямо, а якщо непрямо - то вже не розумієте?
     
  12. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Слова з часом можуть міняти своє значення? Овва, це щось нове))) Як Ви там казали:
    - "От чомусь у нас так є. Не спеціалісти пояснюють, а фірмани, доярки, лісоруби і т.д."

    А я Вам привів докази саме від спеціаліста у сфері перекладання древніх мов і вивченням священних текстів. Мабуть фірман-доярка-лісоруб @Мих все за всіх знає краще.

    Бла-бла-бла.... А де аргументи, факти, докази? Спробуйте нарешті хоча б одну свою думку аргументувати, підкріпивши її фактами, а не своїми домислами.


    Всі автоматичні онлайн перекладачі працюють за однаковим принципом!

    Наприклад на рос. мові є таке слово як "изобилие". Слова, яке при перекладі на укр. повністю передає суть немає. Тому всі онлайн перекладачі перекладають це слово як "багатство", що не зовсім вірно. І це при тому, що рос. і укр. мови схожі між собою.

    Про Трійцю в біблії немає жодного слова. Сама ж трійця з'явилася завдяки двом першим Вселенським Соборам і фантазерам, значно-значно пізніше. На першому Вселенському соборі в трійці з'явився Ісус Христос, на другому - Святий Дух. Саме тому у біблії там нічого про це не сказано - ні прямо, ні криво.
    Перш ніж в щось виріти, можна хоча б вникнути в що ж? Щоб не писати тут бред!
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ваша здивованість красномовно говорить про вашу недолугість, пане.

    Слова можуть міняти свої значення з часом, набирати нових значень. Але що говорити з фірманом? Може Гугл вам поможе?
     
  14. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Конкретні факти будь ласка можна? Ну хоча б один... А то знову: бла-бла-бла)))

    Слово "хліб" на укр. за весь час існування змінило своє значення? А слово "мама"?

    Слова значень не міняють, генію Ви наш Великий. Самі слова можуть мінятися, зникати, виникати. А значення - НІ!
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Погодьтеся, що ви далекі про те, про що сперечаєтесь?


    лексико-семантичні архаїзми — слова, які змінили своє значення в сучасній мові, порівняйте:

    • архаїзм ганьба — видовище і сучасне слово сором — сором, ганьба;
    • архаїзм урод — краса, урожай і урод — людина з фізичною вадою;
    • архаїзм плескіт — оплески і сучасне плескіт води, хвилі.


      Що таке архаїзми?


     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я зібрав тут попорядку ваші запитання, щоб домомогти вам збирати на архіватор:
    Творець нікому нічого не нав’язує. Вірте в кого хочете або не вірте. Та коли відвернетесь від нього – то і він відвернеться від вас, а хто віддасть життя за його славу – той вічно житиме поряд з ним на новій Землі. Ні в кого не вірите – то помрете і тому край. Вірите в Діабло – то й підете до нього.

    То так здається, що немає логіки. Сказано було, що людина не спроможна зрозуміти задум творця, навіть ангели і сам син його, Ісус Христос казав, що не знає - що, коли і де станеться. Але те, що треба знати буде дано і станеться тоді, коли задумано.

    Людина може передбачити 10, двадцять ходів у шахи, але не знає, що з ним станеться за пару секунд. Творець все знає і бачить все на міліард міліардів ходів уперед, бо для нього десять тисяч років як один день.

    .

    Так, Бог один і він правдивий. Решта богів дійсно вигадана. Але не людьми, а його ангелом-зрадником. Не вигадай собі кумира? Хвора людина повірить будь у кого, буде їсти лайно, аби виздоровити. Але не буде вірити у Бога, не буде молитися щиро й до кінця. Тому вигадає будь що, а спокуситесь завжди підсуне те, що бажає людина, як яблуко із рая. У «Одкровенні Іоанна» Творець наганяє церкви за їх погану роботу, навіть в її рядах є блудливі і послідовники темних сил. Погані церкви будуть знищені і розвіяні за вітром.

    Нащо воно вам? Ви вже зробили все, щоб добре жити і щоб на Землі не було війни? Коли зробите, тоді і взнаєте.

    Хто сказав, що Бог – це складна істота?
    На «Востоке» кажуть: Будда – ніщо і все.
    Ви знаєте, що таке ефір? Це ніщо і все.
    Форма – це всього лиш форма – щоб бачити, щоб чути, щоб їсти.
    Бог створив людину за своєю подобою, але надів на неї тіло - форму. То ангели безформні... А ми люди.
    Справжня сутність людини – це подобіє Бога. Але поки людина живе у гріху, вони не може стати подібна Богу. Відкиньте всі свої бажання, возлюбіть усіх – і станете подібним до Творця.

    Я однім вже відповів, і мене висунули на титул Майстра троллінгу. Все має логіку, але кому її відкрити? Вам? А хто ви такий, щоб вам казати. Ви тут хаєте віруючих - а вам за це подяка? Може й так. Ви теж на щось сгодитеся.
    Може зрозумієте за що?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 сер 2017
  17. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Дякую за першу цікаву й аргументовану відповідь. @Мих, але мимо, нажаль)))

    Згідно Вашого посилання:
    - "Архаїзми — це застарілі слова, що вийшли з активного вживання у промови."

    Так от, слово про яке ми говоримо, знаходиться в активному вжитку по сьогоднішній день в середовищі свого виникнення, в тому ж значенні. Чесно, перевіряв особисто там же - серед євреїв.

    Йдіть шукати аргументи далі, поки не зараховано)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Читате уважно, там вкінці є(ще раз)

    лексико-семантичні архаїзми — слова, які змінили своє значення в сучасній мові, порівняйте:

    • архаїзм ганьба — видовище і сучасне слово сором — сором, ганьба;
    • архаїзм урод — краса, урожай і урод — людина з фізичною вадою;
    • архаїзм плескіт — оплески і сучасне плескіт води, хвилі.




     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не архаїзми, а лексико-семантичні архаїзми.

    То є різниця.

    Я школу не прогулював і памятаю, що нам про таке розповідали.
     
  20. Slav

    Slav Well-Known Member

    Свій допис я адресував не вам, а @ІгорМ . Ви чомусь закипіли від злості і вирішили мені відповісти агресивним, хамським текстом, переходячи на особистості.

    Ваш допис - це тільки ваша декларація вашого ставлення до Бога та до релігії, яка нічим навіть не заперечує і не спростовує трьох пунктів мого попереднього допису.

    1. Ви лише своїм текстом ще раз підтвердили мою думку, викладену в першому пункті мого попереднього допису, що в Бога та інші релігійні положення можна лише вірити та їх неможливо довести за допомогою логіки та здорового глузду.
    2. Ви посилаєтеся на вчення, логіку і здоровий глузд вогняних йогів. Перший раз про них чую. Хто вони такі? Їх навіть гуглом не можна знайти. Де та звідки можна взнати про вчення, логіку і здоровий глузд вогняних йогів? Чому їх відкриття можуть бути автортетнішими, чим відкриття священників та віруючих? Маю знайомих, які дуже захопюються "Живою етикою" та Агні-Йогою. Може їх спитати про вогняних йогів?
    3. Під релігійниками я мав наувазі прихильників та віруючих релігії. Я можу показати і довести за допомогою логіки та здорового глузду, що такого Бога, як його представлають релігійники, не існує. Я не виключаю існування якогось іншого Бога чи божества, який дуже відрізняється від Бога, яким його преставляють релігійники.
     
    Останнє редагування: 22 сер 2017
а де твій аватар? :)