Докази неіснування Бога

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Interaktive, 26 лип 2017.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Всі психічні розлади приносять страждання перш за все самій людині, в якої є ці психічні розлади. Є така поширена думка відносно віруючих , що їх віра ощасливлює. Якщо віруюча людина щаслива у своїй вірі, то який це може бути у неї психічний розлад? Якраз через те, що гомосексуалізм сам по собі не приносить страждання людині, його виключили з групи психічних розладів.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо вас виписали психічної лікарні, не думайте, що ви стали здорові. Просто ви стали такі, як всі.:)))

    Пане, а ви звідки знаєте, повністю відсутній здоровий глузд, чи частково? Маєте вимірювальний прилад?:)))


    Ото, що ви пишите, для Вас є відкриття Америки. Я розумію. Ви щось хочете довести і вам здається, що ви побачили щось таке, що до того ніхто не звертав уваги. Мушу вас розчарувати. Те, що ви пишите, вже давно пташки проспівали і кожен християнський священник це давно знає. Так, там є множина.

    У вас тоді виникне запитання: Так ж християни вчать, що Бог є один. І це також правда. А весь секрет ховається в тому, що розуміння того, що Бог є один полягає в неточному розумінні. Не один, а єдиний. Християнство говорить про Трійцю, як про Єдиного Бога. Це закладено у Символі віри: Вірую в Єдиного Бога(а не одного).
    Ось чому ви читаєте у Старому Завіті про Бога, як про множину. Трійця є Божество: Всі разом і Кожен зокрема, як єдине Божество. Ось чому це множина. Юдеї цього не знали і тому вважали, що Бог один, вони і зараз так думають, бо не визнали Христа і відповідно Святого Духа. От і вся наука.

    А ви думали, що відкрили Америку? Опустіться на землю.:)))
     
    Останнє редагування: 21 сер 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Slav

    Slav Well-Known Member

    Де страждати? Варитись в пеклі в смолі чи сидіти на палі прямо біля входу у саме пекло?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha:

    Елохім перекладається словом бог. Це вам скаже будь-хто.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А чого вам переживати? Все прийде само собою. Вас хто питав, щоб ви прийшли на цей світ(народилися)?
    Ніхто не питатиме, як опинитеся ТАМ.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    ця фраза - це потрясіння повітря,а не думка.
     
  7. Slav

    Slav Well-Known Member

    Коли і де конкретно це все само собою прийде? Що ви розумієте під словом "ТАМ"?
     
  8. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я хочу задати таке нове цікаве питання всім: скільки часу існує світ згідно з біблійним вченням?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Slav, а нашо воно вам?
     
  10. Slav

    Slav Well-Known Member


    Християни вірять в одного Бога в трьох Божих особах. Це треба розуміти, що Бог є тільки один та одночасно він є у трьох особах.

    Мені це нагадує корпускулярно-хвильовий дуалізм у фізиці: світло може бути представлено у вигляді потоку фотонів та одночасно представлено у вигляді випромінення хвиль.
     
    Останнє редагування: 21 сер 2017
    • Смішно Смішно x 1
  11. Slav

    Slav Well-Known Member

    Питання часу існування світу має прямий стосунок до цієї теми.
     
    Останнє редагування: 21 сер 2017
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви скоро взнаєте.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я в курсі.

    Але нашо воно вам?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так, ЄДИНОГО.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    До москалів в камеру посадять. Там будуть Валуєв, Путін, Медведєв і ще дехто)
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Slav

    Slav Well-Known Member

    Мені цікаві аргументи опонентів.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А для чого?
     
  18. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Так, вимірювальний прилад здорового глузду маю!

    Давайте опускатися на Землю разом)))
    Де в бібілії прямим текстом вказано про існування так званої "трійці"? Приведіть будь ласка цитату!

    Хто? Єврейський народ, на мові якого писався старий завіт цього не каже (можете перевірити особисто). Хтось мабуть знає краще, ніж безпосередні носії цієї мови?

    Цю фразу, чи думку я вже підтвердив. Ви ж її поки аргументовано не спростували!
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :taunt:


    цитати замало, тре читати всю Біблію, щоб це зрозуміти.

    Я так собі мислю, що переклад у Google-перекладач втиснули не ескімоси, а носії мови, а ви як думаєте?
    Тут справа така, що перекладачів є багато і у всіх одинаково, тіко у вас чомусь не так. Совпадєніє? Не думаю.

    Я вам так скажу, навіть ото ваше твердження, що в ст. єврейській мові нема такого слова, навіть не важливо якого звучить "заманчіво", але з втратою звичайної логіки. Звідки ви можете знати, що у староєврейській мові не було якогось слова? Це, знаєте, можете вішати своїм пацієнтам, а не форумчанам.

    Хіба для себе.:don-t_mention:
     
  20. Slav

    Slav Well-Known Member

    Маю таку нехорошу звичку - люблю сперечатися. :sad:
     
а де твій аватар? :)