Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем ГаЛоЧкА, 14 кві 2008.

  1. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Я знаю... я можу... я! Я! я! тільки я...

    г-г-г.

    НЛПёри, блін. г-г-г.
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Chekh
    Тема не оновлялася з 2008 року. :)
     
  3. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Ну була поданий ж реферальний лінк). Значить хтось таки заробляє )) Питання лише - як саме?
     
  4. vasylh

    vasylh New Member

    Сьогодні існує немало сайтів, як заробляти в інтернеті без вкладень. Досить завантажити з сайту розширення або додаток у свій браузер і можна займатися своїми справами, а в браузері буде показуватися реклама, за яку будуть виплачуватися гроші користувачеві. Запрошую стати учасником моєї команди на сервісі для заробітку на перегляді реклами.

    Основні сайти по заробітку:

    Закордонні сайти для заробітку:

    Більше про те як працювати на цих сайтах можна знайти на: АВТОМАТИЧНИЙ ЗАРОБІТОК В ІНТЕРНЕТІ
    Якщо маєте питання або перевірені сайти для заробітку, якими користуєтесь пишіть!
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Іншими словами, пропонуєте збільшувати рейтинг якоїсь реклами за рахунок кількості переглядів... і зауважуєте, що за це платять немалі гроші!
    Скільки платитимуть?
    Може в тих програмах якісь жучки є, які будуть слідкувати за вами, поки ви там дуєте пиво і мрієте поїхати на Адриатичне море на пляжи Хорватії і Герцоговини?
     
    Останнє редагування: 9 лис 2017
  6. IvanNak

    IvanNak Member

    50 на 50, як пощастить
     
  7. vasylh

    vasylh New Member

    Ваш заробіток залежить від того скільки працюєте в інтернеті і від кількості реклами, яку додають рекламодавців в ці системи, а також від кількості людей що запросили від себе. Ці додатки можуть бачити на які сайти ви заходили і що вводили в пошуку і відповідно підбирати рекламу, яка для вас буде найбільш відповідною.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Яндекс колись займався цим. Щось спитаєш у пошуку - а вони вже всю рекламу напхають про те, що шукаєш. Життя від них не було...
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Той, хто це прокручує - має всі 98%. Знайшли лохів... І розводять паразитаріум.
     
а де твій аватар? :)