Доцент в законі

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Labenski, 12 січ 2020.

 1. Labenski

  Labenski New Member

  Випадково знайшов на сайті цікаву інформацію щодо такого собі Далика Володимира Петровича. Спочатку думав це студент, якого завалили на сесії учудив. Але більш детально ознайомився з інформацією - не писав дурень-молодик. Там вказано. що Далик Володимир Петрович, доцент НУ Львівська політехніка, у 2001 - 2003 рр. займався віджиманням квартир у алкоголіків, одиноких пенсіонерів і купа іншого. Вказано, що в декларації Далика В.П. - багата підвалів. земельних ділянок і фірм. я подумав - ну і що, можливо великий підприємець, олігарх. а виявляється - Депутат сільської ради с. Лисиничі (Пустомитівський район). не погано у нас живуть депутати. а що Ви панство скажите?
   
 2. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  По-друге - а що панство має Вам сказати, якщо Ви наговорили купу арештантів без самої інфи, котру Ви випадково знайшли на якомусь сайті? Хто Ви такий, щоб ми Вам вірили на слово?

  А по-перше, @Labenski, а чому Ви з панством не вітаєтеся?
   
 3. manur

  manur Well-Known Member

  Людина ще й зі своєю статтю не визначилася. А Ви, @Gyppsy-е, хочете, щоб воно віталося))
   
  • Смішно Смішно x 1
 4. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Поки нічого точно не ясно: коли був доцентом, а коли депутатом, а коли квартири отбирав). Депутат - це все ж не одне й те ж що доцент). Доцента, якщо живе не на офіційні доходи, то найдуть досить швидко.
  Депутатів же саджати не мають "політичної волі".
   
 5. Marinaro

  Marinaro New Member

а де твій аватар? :)