доброзичливі балачки...

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем mypucm, 27 лют 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А всякі різні притчі?
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Шарік?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Н-да, вам не позаздриш. Скукатіща...

    А уявіть собі - літом пасти корову треба було кожен день. У нас не було заведено пасти чергу, тому кожен пас свою корову. Збиралися компанії до десятка однолітків, і так тусували цілий день.
    Які тільки ігри ми не бавилися, що тільки не витворяли)
    І на горох колгоспний ходили, і бульбу на коров"ячих паляницях пекли, і юшку варили, і в ближніх садах вишні-черешні обносили...

    А хто не пас корову, а був вже підлітком, той з дорослими йшов колгоспні буряки сапати.
    Потім допомагали батькам біля льону.

    А найбільше я любив, коли восени треба було збирати і обрізати цукровий буряк.
    Накидали купи буряка з гичкою, вся родина сідала навколо, обрізали гичку і чистили землю. Робота монотонна, увагу не забирає - от тоді і велися виховні батьківські години)
    Старші розказували дітям про все на світі - від родословної своєї сім"ї і до всяких байок про створення світу, про історію села, і навіть про те, чому літаки на літніску злітають проти вітру).
    А які пісні дорослі співали!

    А зима - пісня! Роботи в селі ніякої.
    Зі школи прийшов, сумку в кут, щось перехопив на кухні, корові сіна кинув, свині їсти дав - і на озеро до ночі)))
    Хокей тільки на коньках і зігнутими клюшками, по 5.50 руб.

    А лижами запасалися у військовій частині, армійськими. Прапори за самогон виносили їх оберемками)
    І на тих лижах всі поля, кар"єри і озера проходили.

    А коляда! А танці по суботах! А кіно в клубі про Чиганчука, Оцеолу і Єсенію з Зітою і Гітою)))
    А збитки на Андрія! А бійки з кавалєркою з сусіднього села!
    А... А... А... )))

    А ви кажете: фігурне катання і хореографія...
    Скукатіща ;
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Точно!
    В селі всі пси і навіть суки були Шаріками)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    давайте)
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    як із ставка, то вужики. Чи і гадюки?
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    думаю, що всіх підряд несуть... вони ж і на суші пасуться...

    пару тижнів тому був на полі... там поруч трактор дискував землю, 50 гектарів.... було дуже багато мишей з мишенятами це все переверталося...

    так ціла хмара, мабуть тисячі птахів, ходили по полю, ловили мишей, прикольно так... і чайки, і лелек багато, і різні хижі птахи кружляли... ото був пир...
    тобто, скоріше за все, лелеки не відрізнять гадюку від вужа, несуть у гніздо всіх підряд...:facepalm:
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ааа, ще пригадав, ми колись у тюку соломи знайши половину гадюки... не встигла втікти від тюковщика...:sad:
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу:

    ще одна притча
    Притчи

    і назагал
    http://forum.lvivport.com/search/92752329/?q=притч***&o=date&c[title_only]=1

    зі

    може ця тема не місце, але хочу тут сказати

    Недавно десь чув таку от чи то притчу, чи то байку.

    Коли старенька мама відходила, то покликала дітей і заповіла таке:
    "Як мене поховаєте, то ставте який хочете пам"ятник, або й ніякого не ставте. Пишіть на надгробку що хочете. Але одно вас прошу і наказую: могила має бути зверху засипана землею. Ніякої плити чи бетону, тільки земля!"
    І все, вона пішла.

    Я довго ніяк не міг зрозуміти суті такого наказу.
    А от вчора, коли їхав ровером по навколишніх селах, то проїжджав близько біля сільського кладовища. Глянув на могили, і зловив смутну здогадку.
    А нині сиджу, ріжу яблука на сушку, в голові крутиться-крутиться ця байка і викрутилася в цілком сформовану версію, котра має право на життя.

    Якщо хочете - подумайте і ви над цим.
     
    Останнє редагування: 15 вер 2020
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Блін, я ж в дописі #824
    не згадав про ровер! )))

    Знали би ви, що ми виробляли з батьківськими роверами, які робили тюнінги!)))
    По динаміку на кожне колесо, а дехто ставив і більше - фік покрутиш))). Три фари - одна на рулі і з обох боків передньої вилки. Лампочка в задньому катафоті, по лампочці на краях руля в корках від шампанського. В колесі на шприхах трєщотка /є таке слово?/
    ...
    і т.д і т.п. ;
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не хочемо, і вам нащо? Вам більше нема над чим задуматись?
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Є.
    Я от вже який день думаю - який би ще придумати тест для своїх цигарок, щоб я міг знайти причину не зірватися і не закурити.
    Вже вимальовується;
    Але то таке...

    @Silver bullet, я от що подумав

    Я вчора накидав лінків на притчі.
    Я розумію, що ви навіть якби хотіли, то просто фізично не зможете їх прочитати.

    Але у нас на ЛФ @WowkS веде прекрасну тему http://forum.lvivport.com/threads/opiski.117103/page-2#post-3221697
    Ви туди заглядаєте?

    @Коммунарець, вибачте, Ваші дописи навіть не відкриваю - тре бігти...
    Потім
    Може;

    :bye2:
    Всім добра
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А ізолєнта??? о_О
    Без неї тюнінг не тюнінг...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1) знаєте, як перевіряють якість води...
    пускають туди рибок, або певні мікроорганізми, або дощових черв'яків...
    У брудній воді вони не житимуть...

    Ви можете свій тютюн якось випробувати на менших істотах, щоб подивитися, чи корисно це...

    2) я раніше був переконаний, що п'янка і паління - це 100% погано...
    але я дуже багато читаю, виходить що не все так однозначно,..

    наприклад, коли 150 років тому навчилися виробляти спирт, горілку - населення стало більше пиячити...
    але смертність від інфекційних хвороб значно знизилася.....

    з тютюном ще цікавіше!
    в ньому є мікроелементи! в тому числі в диму!
    тобто паління - це один зі способів отримання потрібних організму речовин...
    (ну там в пакеті йдуть і шкідливі речовини, це вже мабуть залежить від тютюну...)
    звісно, мікроелементи можна отримати й іншими способами, наприклад з їжею... коли є така можливість...

    але через легені... ароматерапія... все потрапляє в кров МИТТЄВО...

    (на такі думки мене наштовхнула книжка Вестона Прайса "Питание и физическая дегенерация"... він досліджував, зокрема, індіанців, в яких забрали трубки...)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Точно!:yahoo:

    Та й тоді на синій ізолєнті трималося все - від дитячих візків і ручок на пательнях і аж до тепловозів і літаків)))
     
    Останнє редагування: 16 вер 2020
    • Смішно Смішно x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От тому я Вам і подякував за статтю про блендер (чи міксер?) /лєнь шукати/
    Там в кінці є хороша фраза.
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    солома - найкраща мульча..
     
а де твій аватар? :)