Доброзичливі балачки -33

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем Latana Royal, 13 жов 2017.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    Так їм зараз дали настановку любити "хохлів" і не сорьтє два народа
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Тількі в якості шашлика засмаженого в домі профсоюзів
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Нема кацапам більше доброзичливих балачок, чим більше з ними балакаєшь тим більше вони знищують нас, як комуняки колись говорили побачив німця вбий його , так і нам треба , побачив кацапа вбий його, або він вб‘є тебе або твоїх дітей, чи нагадати всім про чесне слово кацапского офіцера під Іловайском
     
  4. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Зря ты.
    Не враг я тебе.
    Зло возвращается.
     
  5. tea man

    tea man 茶人

    Це ми зрозуміли ще весною 2014, коли "визволителі" знову прийшли на нашу землю. Сподіваюся, що скоро всі підете в пекло, де вам і місце.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Харьков сегодня:
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Столько клумб стало в Харькове! Эти перемены мне очень нравятся.
     
    Останнє редагування: 16 вер 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    А с привокзальной территорией у Львовского ЖД вокзала потрібно щось робити. Клоака якась,особливо в порівнянні з харківським вокзалом..
     
  8. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Ты еще запой песню про братьев и один народ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    Вже 12 днів утримання від доброзичливості.
    Шляк би то доброзичливо трафив. (Тю, по-харківськи)
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Прирівняв загиблих в домі профсоюзів до шашлика? Ну-ну...
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вони (ці загиблі) принесли запальну рідину в дім профсоюзів самі, ніхто ім не винний - ще й спасали їх потім. Тому можна рахувати це промислом Божим. Чи не так?
    Вони почали це протистояння, по-перше почавши стрілянину, по-друге мали намір окопатися в тій будівлі і кидати відтуди коктейлі Молотова, як свідчить перебіг тих подій.
    Все вже описано та розслідувано і по поличкам розкладено. Так що не починайте, не варто.
    До речі, цей день став переломним в почавшемся сепаративном движняку в Одесі: після пожежі в домі профсоюзів колаборантний рух там одразу зупинився, бо головні діючі особи, які звісно були вмотивовані Рашею, стали шашликом.
    Нема до них жалю - собаці собача смерть.
    P.S. Сорі, що я із своєю недоброзичливістю до ворогів, в доброзичливій темі. Бо я вважаю таки, що Бог він все бачить і наказує кого треба.
     
    Останнє редагування: 14 жов 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Ти встиг втекти так би був теж шашликом
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я мав на увазі дом профспілок на майдані в Києві, а ви мені про Одесу... Хоча вам ніякої немає різниці. А Бога краще не чіпайте, - якщо ви бажаєте комусь страшної смерті, то самі її отримаєте
     
    Останнє редагування: 14 жов 2018
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зато ти не втечеш від мене.
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Не бреши , говорилось про Одесу, кацап туди хотів
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    А я і не збираюсь, то ти погано спи і здригайся чекаючи коли за тобою прийдуть
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вибачте, не помітив , що про Одесу. Все рівно, порівнювати людей із шашликом - варварство.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ми з вами майже 10 років спілкуємося, а нічого не змінюється, крім того, що раніше ви кляли оранжоїдів, а тепер російськомовних москалів і хохлів. Не розумна ви людина... я сподівався, що наші розмови до чогось кращого вас навернули, а ви все єдно лізете в болото. Гадаєте зараз ви праві, а тоді були не праві? Ви дуже помиляєтеся.
    Ви можете, як звичайна жінка впертися на свому, а можете розумно подумати і зробити правильні висновки.
    Я не шкодую на час, витрачений на вас, бо сподіваюся на те, що у вас ще залишилося хоч трохи людського. Та й ті, хто читає нас, може зміняться.
    Хто прощає - тому і проститься.
     
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Кошеня яке ми з внучкою півтора року назад знайшли, він навіть їсти ще не вмів, два тижня з бутилочки годували
    D3D84167-9DF7-4868-828F-E3804344DA4A.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • ... ... x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви добре себе почуваєте? Коли це я кляла оранжоїдов?:facepalm:
    Ви мене, мабуть, від Василя не відрізняєте. Ну та живіть з вашою чи брехнею, чи то ви щиро помиляєтесь - мені в сутінках вашої свідомості блукати важко.
    Я, звісно, не розумна, куди мені до Комунарця. Але чи чипати мені Бога чи ні - мені не треба вказувати.У вас на це нема монополії, це вам тільки здається.
    Ще раз повторюю свій висновок: ці люди в Одесі мали погані наміри, вони до того стріляли -вбили людину, інші були поранені, набрали пального в будівлю на свою пожежу, яка знялася на другому поверсі, якщо не помиляюсь, в результаті більшість отруїлися угарним газом, хтось розбився стрибаючи з віком. Можна почитати.
    Простити загиблих, звісно, можна, користуючись христіанськими заповідями. Але я не можу назвати їх безневинними жертвами, як зробив це Путін. А сказати "Бог простить" - можу.
     
    Останнє редагування: 15 жов 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)