До Болгарії - власним авто.

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем poputochka, 12 чер 2010.

  1. Bysyrmen

    Bysyrmen New Member

    Ок, зрозумів дякую
     
  2. akrobat

    akrobat Active Member

    Як краще зі Львова на Чернівці їхати? Планую І.-Франківськ - Коломия - Снятин.
     
  3. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Коломию проїжджати через місто. Об"їзна Коломиї майже непроїздна.
     
  4. Kia Sportage

    Kia Sportage New Member

    Доброго вечора! Виїжджаю 8 липня в Болгарію (Сонячний Берег) з Тернополя.
    0974508344 - дзвоніть поїдемо разом.
     
  5. akrobat

    akrobat Active Member

    Привіт.
    Хтось вже їздив цього року в Болгарію? Цікавить оптимальний маршрут. Міст в Русе доробили вже?
    Буду вдячний, якщо хтось порекомендує перевірений нормальний і недорогий отель біля моря (будь-де від Обзора і до Созополя).
    Виїжджаю зі Львова 18.06. Якщо хтось їде в цей день, то поїхали разом!
     
  6. BSL

    BSL Member

    Минулого року подорожував в Болгарію. Не заморочувався з мостами та паромамами. Їхав через Фетешті-Чернаводе автобаном, потім на практично пустий перехід Негру Воде-Кардам і там вже на Добріч, Сонячний берег. Різниця в кілометражі мізерна. Зато викидаєш погану дорогу навколо Бухаресту (якщо через Русе) або переправу (якщо їдете через паром в Силістрі). Доречі проїзд Фетешті-Чернаводе коштує 13 лей (3 Євро), а суботу та неділю безкоштовний. Так було в 2015 році.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tashobora

    tashobora New Member

    Їдемо у 20-х числах червня. Хто ще збирається машиною у Болгарію - приєднуйтесь.
     
  8. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Вже тричі відпочивав в Болгарії-надоїло.Тому зараз в Албанії.Правда їхати 1800км але Іонічне море то не Чорне
     
  9. pilot

    pilot Active Member

    Так відкрийте тему: До Албанії власним авто! до чого це тут? На мальдівах ще краще.................!!!
     
  10. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    На Мальдіви на машині не доїдеш.А тему відкривати не буду тому що сьогодні і так бачив три машини з Украіни (Київ, Франківск та Запоріжжя). Торік загаряю в Св. Власії на пляжі ,чую рядом мати, два хлопа з Західної України (censored) міряються. Один - я в Польщі 500 метрів гіпсокартону накрутив, а інший - я 1000 а ти (censored) Перший - а в мене син 5 рочків вже погонні метри від квадратних відрізняє. Коротше перебрався від них подалі.
     
  11. pilot

    pilot Active Member

    Ага знайома тема...це ми чули. Це тільки наші можуть з 7 ранку очі ракією закапать..,і розказує гоцул що за 100баксів він може yesterday на трембіті збацать!
     
  12. pilot

    pilot Active Member

    Всім привіт! Тепер по темі... 29 їдемо на Поморіє.приблизно о 17 год на кордоні.хто вперше або так скучно самому.пишіть дзвоніть заходьте! Дорогу знаю.6 поїздка! Хто рибалка і нехоче скучать на морі дам інфу де і як ловить кефаль.пелєнгаса....
     
  13. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Приедете, отпишитесь. Будьласка. Половим вместе.
     
  14. pilot

    pilot Active Member

    Несовсем понял Вашу просьбу...Вы сейчас в Поморие?
     
  15. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Я рядом, в Бургасе.
     
  16. pilot

    pilot Active Member

    а рыбачите где.и что ловится в Бургасе?
     
  17. pilot

    pilot Active Member

    Вам тогда придется ездить в Поморие.а рыбачить нужно возле дикого пляжа или местные еще называют где черный песок...это возле озера ...кстати там и червей можна добыть...хотя рыбаки местные пугают экологической полицией.... Это у них цыганский бизнес!
     
  18. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    В этом году на пристани и с мостика. Но что-то особо нтчего кроме бычка и хамсии нет. Платерина-кефаль не пришла пока, для заргана ещё рано.
     
  19. pilot

    pilot Active Member

    кефали и платерину пеленгаса или на месном (лобан) нужно искать где перепад глубин =єто от 30 до 60.70 метров от берега....єто так в Поморие....в Бургасе незнаю..
     
  20. pilot

    pilot Active Member

    наверное нужно прекращать тут про рыбалку..иначе нас модеры забанят.
     
а де твій аватар? :)