До Болгарії - власним авто.

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем poputochka, 12 чер 2010.

  1. akrobat

    akrobat Active Member

    Це точно? Бо на сайті візового центру Болгарії пишуть, що пустять.
     
  2. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Вас Румунія транзитом може не пропустити по національній візі.
     
  3. LesyaZh

    LesyaZh Member

     
  4. LesyaZh

    LesyaZh Member

    Шукали апартаменти на цьому сайті: pochivka.bg домовились напряму з власниками апартаментів, без турагенцій.
     
  5. Bysyrmen

    Bysyrmen New Member

    Привіт Всім Галицьким форумчанам
    :hi:
    Так як літо ще не закінчилось,а тільки починається кавуневий сезон, так само і до нас приходять думки чи б не перескочити в Болгарію, ніколи не були там,власне тіль зараз появилась змога поїхати, нас 2 дорослих і 1-дитина(5рочків), думаю море нас порадує ще теплою водичкою???
    Плануємо на 13-15 серпня в сторону Сон.Берег або Святий Влас,але скоріш всього в приват.сектор так принаймі моя дружина твердить,бо вона відповідальна за житло і харчування,а я на себе взяв дорогу і транспорт....:download::girl_witch:
    В мене таке питання скільки год.так в середньому прийдеться пиляти до Сонячного, бо думаю чи дам ради подолати всю трасу сам чи то шось треба замовити в Румунії що б переночувати і взагальному перепочити????
    З дорогами тут що писали на форумі щось в голові намальовується,бо то перший раз в ті сторони буду їхати, ага мало не забув найважливіше питання,
    маємо Польські шенген візи, вже пробиті через укр.-польський кордон, питався польського жовнєжа на кордоні нічого толком і не відповів казав дзвонити до консуляту, як навіть і можна буде їхати по тих візах, то через Польщу треба їхати чи на Румунію можна????
    Хто їздив так,або мав якийсь проблем повязані з візами то напишіть будь-ласка проше паньства :hi::)
     
  6. akrobat

    akrobat Active Member

    Дякую. Я це розумію, тому і шукаю тих, хто вже робив таке.
    Може не пропустити - залишає варіанти в обидві сторони.
     
  7. akrobat

    akrobat Active Member

    Дякую!

    Bysyrmen, Я двічі їздив зі Львова в Созополь, біля 1200км в одну сторону. Туди десь 22-23 години в середньому, назад на годину-дві швидше. Останній раз на звороті всю дорогу сам був за кермом і пригнав за 19 годин (їхали 1 машиною, а коли декілька авто, то і часу більше).
    Завжди їздив на вихідних, щоб менше народу було на обїзній Бухареста. Кордон з Румунією проходив пізно ввечері, а в Бухаресті вже був десь біля 5 години.
     
  8. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Я сам іхав з польскім шенгеном через Румунію.Пускають без проблем.Це навіть краще ніж болгарська віза.Бо по ній румуни дають 5 днів транзиту.А по польскому шенгену без обмеження.
     
  9. Petroleum

    Petroleum Member

    Вернулись з Еленіте минулого тижня. Вперед через Чернівці, ночували в Уржічені hotelroyalurziceni.ro. Далі Костанца - Мангалія (так краще не їхати, корки) бо пропустив з’їзд на Неґрувода -нафігатор почав вилітати і губити gps. Зупинив румунський даїшник, побачив, що я без ременя, але відпустив. Назад через Русе, на мості ремонт, але стояли не довго, десь 20 хв. ночували в pensiunepitesti.ro. Вранці на Трансфагарашан, далі на Закарпаття.
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А чому без ременя?
     
  11. Petroleum

    Petroleum Member

    Каюсь, винен. Погано працюючий нафігатор це велико зло, дивлячись на нього чи налаштування, можна втрафити в аварію. Я шукав з’їзд, зупинився і відщіпнув пасок. Забув і поїхав. По дорозі назад теж зупили вже болгари, після знаку "Варна" за перевищення. Тут мав всі шанси їхати в банку без прав і платити 100 євро. Довго балакали і на диво відпустили. Певно тому, що я їхав як всі, машин було немало, а зупинили тільки мене. Діти в машині були прищіпнуті практично всю дорогу, купив 7-літньому бустер і ще й кума намовив, він тепер думає, кому відпродати)
     
  12. Petroleum

    Petroleum Member

    Взагалі, раджу оминати великі міста - Варна, окружна Бухареста, Констанца - самі корки
     
  13. SMario

    SMario New Member

    Привіт Усім
    Я вже 2 рік підряд їхав зі Львова в Созополь через Закарпаття Мукачево.
    Чесно кажучи дорога до Українсько Румунського кордону особливо остання 10 км просто жах.
    Але вартує того щоб на ранок попасти в красоту Ромунських гір. Хто їздив підтвердить.
    Реальна красота але мінус в тому що по кілометражу на 100- 150км якщо не помиляюсь більше ніж через чернівці.
    Назад цього року знову буду їхати через найкрасивішу дорогу Європи Трансмагараш трасу врна відкрита 3-4 місяці в рік.
    Хто хоче подивитись перегляньте (топгір румунія) знято паро років тому. Але рекомендую проїхатись осбливо хто любить гарно їздити і в кого колеса до такого пристосован.!!!!
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Дякую. Інформативно! Корисно!

    Але! Прошу пана, їй-Бо, важко читати без розділових знаків.
     
  15. LesyaZh

    LesyaZh Member

    Підкажіть будь-ласка як краще їхати в Еленіте через Чернівці і міст. Якщо можна, вкажіть міста, через які проходить маршрут.
     
  16. Petroleum

    Petroleum Member

    Франківськ, Коломия, Чернівці - через міста, далі так - https://goo.gl/maps/fVf6k. Забув сказати, в Еленіте паркування цінять 12 левів доба, болгарський варіант "все включено". 64 євро за 10 днів мене вразило.
     
  17. akrobat

    akrobat Active Member

    Може комусь стане в нагоді: по польській національній візі категорії Д (багаторазового в'їзду) можна їхати в Румунію і Болгарію. Про це пишуть на сайтах візових центрів і консульств + підтвердили в 2 турфірмах + консульство Болгарії підтвердило по телефону.
    Через 2 тижні перевірю на практиці :)
     
  18. akrobat

    akrobat Active Member

    Цікавить паром в Сілістрі: скільки коштує з Румунії в Болгарію і чи ходить уночі?
     
  19. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Ціна вже писалась в цій гілці. Перший пором їде о 5.00, а останній о 2.00 ночі.
     
    Останнє редагування: 5 сер 2015
  20. LesyaZh

    LesyaZh Member

    Хто завтра планує в Болгарію - дзвоніть 0963924607 виїзжаю після обіду з Жидачева
     
а де твій аватар? :)