До Болгарії - власним авто.

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем poputochka, 12 чер 2010.

  1. cool master

    cool master New Member

    а 45є це як? 35 - за візу і 10 їхні послуги?
     
  2. non

    non Member

    Так.По деяких турфірмах хотіли 55,65,а в одній взагалі загнули аж 85 євро.Ну і там ще на дитину 10 або 15 євро.

    ---------- Додано в 17:07 ---------- Попередній допис був написаний в 16:35 ----------

    Ну і може ще комусь буде цікаво;
    1 євро це 1,95 лева
    ціна на бензин 2,50 лева,а газ 1,20-1,30 лева.
    Це так щоб приблизно орієнтуватись.
     
  3. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    І ще для інформації - в Румунії бензин та газ дорожчі ніж в Болгарії. Тому заправляємося по максимуму на Україні і їдемо аж до Болгарії.
     
  4. Horst

    Horst Member

    Привіт! Я з сім'єю буду їхати машиною в Болгарію 18 липня або на пару днів пізніше. Їздив машиною минулого року (м. Обзор). Самому теж якось некомфортно їхати. Могли б сконтактуватися. Виїзжати з Івано-Франківська будемо десь в 4 год дня, вночі десь поспати 2-3 год на заправці, і в 10 год ранку - вже в Обзорі.

    ---------- Додано в 15:42 ---------- Попередній допис був написаний в 14:59 ----------

     
    Останнє редагування модератором: 16 чер 2011
  5. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    ми хочемо їхати в 20-их числах червня з малим 3 роки. Якщо кому підходить, то можна і з нами ;) Про кредитку правильно писали, заправити її тут і по дорозі готівки не треба - заправка, кава на заправках.
    Я ще не можу визначитись чи замовляти тут в фірмі чи робити просто візи. Плюсом тут замовляти, бо фірма бере на себе витрати на візу і страховку.
    І ще! Хто їздив, брати готелі з харчуванням чи ходити по кафешках?
     
  6. Horst

    Horst Member

    Головне, переконатися у банку, чи діє дана карточка закордоном.
     
  7. Loyal

    Loyal Well-Known Member

     
  8. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    так і не відмінили, планували Сербську відмінити, але віз і нині там!
     
  9. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Ми, коли були в Болгарії, брали сніданок в готелі (там сніданок - шведський стіл), а обід і вечеря - по кафешках-ресторанах, яких там багато... (Хоча, це дивлячись в яке саме місце Ви їдете...)
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Карточки діють, але варто пам'ятати, що за кордоном гроші знімаються по гіршому курсі зазвичай (по свому досвіду кажу), а також банк знімає проценти за знімання грошей за кордоном. Тарифи можна дізнатись в своєму банку. Якраз сьогодні питала в Кредобанка скільки це коштує. Відповіли:
    Ще писала до польського банку, в банкоматі якого хочу знімати гроші, то відповіли, що вони нічого не знімають, тільки мій укр. банк.
     
  11. Horst

    Horst Member

    Плани помінялися - їдемо до Болгарії 24 липня.
     
  12. non

    non Member

    Horst,відписала вам на пошту.
     
  13. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Ми робили через турфірму болгарську, самому важко зробити, посольства у Львові нема.
    В Хорватію їздили на авто - Хорватія на літо безвізова, але щоб заїхати робили Угорський шенген в Ужгороді, були проблеми, бо консул там дивний - чекали візи 3 дні на Закарпатті. Знайомі радили на другий раз відкривати Словацьку - простіше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Horst

    Horst Member

    Поділіться досвідом: як краще їхати в Болгарію - вдень чи вночі, хто скільки їде без зупинок (якщо шофер один), на скільки часу зупиняється для відпочинку, що робити, щоб не задрімати в дорозі тощо.
     
  15. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Все залежить від шофера, мій чоловік машину любить так, що за 12 год може мотнутись в Київ і назад, то каже, що ночувати не будемо ніде. І радять таки виїжджати так, щоб через ніч їхати в Румунії
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Ще дорога залежить від машини і кородону - ми на кордоні майже не стояли.
    Їхали з одним водієм лише з невеличкими зупинками на заправках, раз обідали - виїхали в 5 ранку з Чернівців (там ночували) і в 6 вечора вже були в готелі(Єленіте). Румунію проїхали спокійно, довго їхали в пробці під Бухарестом, раз заблудились.
    Назад виїхали о 8 ранку, в 7 вечора були в Чернівцях, повечеряли і в 12 були вдома.
    Найгірша дорога - це по Україні, по Румунії-Болгарії можна швидко їхати, в Румунії як є даївці, зустрічні машини блимають.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Тобто вночі невигідно їхати, бо зустрічних нема і ніхто моргати не буде? ;)
     
  18. esata

    esata New Member

    Добрий день, ми також хочемо їхати в Болгарію в 20 числах вперше у Поморє.Давайте разом)))))))
     
    Останнє редагування модератором: 1 лип 2011
  19. volkorny

    volkorny New Member

    Хотів тут запитати детальніше.
    ровіньєту 10 євро - можна купити за Євро? Де саме купувати, прямо у митників?
    вінєта - це і є мито за перетин кордону по Дунаю? Це теж за Євро? Воно платиться усіма чи на конкретному якомусь митному переходу?

    ---------- Додано в 17:33 ---------- Попередній допис був написаний в 17:24 ----------

    Теж плануємо в Болгарію в 2-ій половині липня, не проти обєднатися з кимось в компанію, але оскільки не пробував їхати вночі, тому хотів би зупинитися на ніч в Чернівцях, щоб до вечора добратись на місце. В Болгарію вперше.
    Horst, esata, ви ніччю їдете? Я так поняв що Loyal лише вночі без зупинок.

    ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:33 ----------

    На якій саме заправці? Ще в Україні? Ромунії? За яку валюту?

    ---------- Додано в 17:49 ---------- Попередній допис був написаний в 17:37 ----------

    Планую їхати наступним маршрутом http://goo.gl/maps/PL7D
    Тобто перетинати Румунію через
    Suceava
    Bacau
    Focsani
    Braila
    Біля Tandarei
    Constanta
    Mangalia
    Болгарія
    Такий маршрут здається постішим ніж через Бухарест,
    крім того планую їхати без бронювання готелю і ще до Варни знайти
    місце як мінімум на одну ніч, або й на всю відпустку.
    Прошу досвідчених висловити свою думку про цей маршрут і такі мої плани.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. volkorny

    volkorny New Member

    Чи вимагають перевозити дітей лише в дитячих кріслах?
     
а де твій аватар? :)