дивний призив в армію

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем DBCooper, 21 бер 2011.

  1. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Схожа ситуація, тільки я офіцер запасу (закінчив військову кафедру про ЛДУ "Львівська політехніка") і мені прийшла повістка, з"явитися у військомат такого-то такого-то для "уточнення даних". Коли прийшов туди - комендант написав цілий список ксерокопій і документів, необхідних для виготовлення військового квитка. А ще попередив, що потрібно пройти військові збори, тривалістю 15 днів, на що відразу написав відтермінування, але попередив, що пройти рано чи пізно треба буде. Даний виклик мене здивував, так як, наскільки мені відомо, наша армія не має грошей, щоб проводити дані міропрриємства. Хто підкаже, може стикалися зі схожою ситуацією? Чи може хто працює у військових структурах?
    Проблема не в тому, що я не хочу проходити тих зборів (мені навіть і цікаво би було десь поїхати, постріляти, згадати, так би мовити, молодість). Але ж робота! Всі прекрасно знають які зараз роботодавці, та і сам втрачу по з.п. суттєво, якщо буду 2 тижні відпустки брати. Ну і тратити свою законну річну відпустку на таке, щось явно немає бажання :sad:
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А якої спеціальності? Офіцер маю на увазі.
     
  3. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Соціопсихолог (військова психологія) по-старому "замполіт":)
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Жесть, я завжди знав що військова психологія заслуговує на окреме вивчення. Шо вам сказати, був у нас в частині замісник командира полку по виховній роботі - замполіт. Виховував будь здоров - хто випивший вираховував моментально. І за нестатутними стосунками пильно слідкував. Такий жук шо будь здоров. Замполіти - це колишні особісти, тобто НКВС. Так шо не знаю що вам на зборах можна робити, кого там виховувати.
     
  5. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Ану захищати батьківщину
    пишуть тут на форумах
    а якщо завтра війна, а ви не маєте досвіду риття окопів і фарбування бордюрів?
     
  6. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    ну так, про нестатутні взаємовідносини у військах і т.п.
    Доречі один з однокурсників по військовій кафедрі після навчання пішов працювати в тюрму "тридцятку" - психологом...


    От і я про те ж... підозрюю, що ті збори так хочуть проводити як і я їх проходити :))) але що робити - не знаю
     
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Вишліть мені свої дані і переказ і я їм буду писати же в Америці жиєте. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Acidicdreamer

    Acidicdreamer New Member

    В мене то саме, ще 94 закінчив ЛНМУ стомат, мені вже 30 діти робота і все таке, - повістка на 05.11.11р. в одязі кольору хакі з дощовиком або хім защитою, з паспортом, (і саме цікаве) з дружиною, (добре що дитину не треба вести) явитись у військову частину.
    Що там буде я незнаю, але напевно досвід буде незабутній.
    На рахунок роботи - як в кого конечно але є якесь положення що відпустку брати не треба, звільнити теж не мають права, на держ роботах зарплатня лишається незмінною.
    http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1834-17
    10. За призваними на збори військовозобов'язаними на весь
    період зборів та резервістами на весь час виконання ними
    обов'язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до
    місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, а також
    займана посада та середня заробітна плата на підприємстві, в
    установі, організації незалежно від підпорядкування і форм
    власності";

    "12. Виплата середньої заробітної плати військовозобов'язаним
    за весь період зборів та резервістам за час виконання ними
    обов'язків служби у військовому резерві здійснюється за рахунок
    коштів Державного бюджету України в порядку, встановленому
    Кабінетом Міністрів України.
    Самому цікаво як воно буде!? И хочется и колится.
     
  9. Real

    Real Well-Known Member

    Замполіти - це колишні комісари. Не плутайте з особистами, ті так і лишилися при військових частинах. Замподіти займаються дисципліною та ідеологічною роботою, а особисти винюхують вишукують факти злочину.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Два речення, які суперечать одне одному, тому у нас закон, як дишло. То дається на весь призивний період, то до 21 року.... а між строк читаю: дай на лапу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дуже примітивно...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. sani

    sani Well-Known Member

    там ключове це:

    тобто тут не про вищу освіту(університети чи інститути) а про ПТУ і коледжі...
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  14. Real

    Real Well-Known Member

    проте зрозуміло і лаконічно. І головне жодного слова, що б виходило за рамки дозволеного в форумі, бо якщо б я описував детальніше, то без слів, що починаються з Х, П та Й не обійшлося би.
    Хай пробачить мені Полковник, але я знав тільки одного толкового замполіта. У замполіти він перейшов з командної посади, не з балалаєчників був. :)
     
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Мне-то чего кого-то извинять?
    Был у Вас хороший замполит з командної посади- честь ему и хвала.
    Лично я из балалаечников, а потому был скотом, придурком и мордователем солдат.
    Так что повезло Вам, что не у меня служили.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)