дивний призив в армію

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем DBCooper, 21 бер 2011.

  1. DBCooper

    DBCooper Member

    навчаюсь на 4 курсі, на ДЕННІЙ формі навчання, сьогодні отримав листа з військомату про неявку по повістці якої не отримував і +штраф=) рекомендується з"явитись в військомат 16! 03 11...
    що за злий жарт хтось з таким стикався?
     
  2. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    все просто, є одне питання, чи відносиш ти у воєнкомат десь у вересні справку про те, що ти навчаєшся. її кожен навчальний рік дають нову і треба самому її відносити
    якшо ні то зайди у деканат забери ту справку та віднеси
    тут нема чому дивуватись, воєнкомат постійно тупить то шось губить
    головне не переживай, поки вчишся тебе ніхто в армію не забере
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    В чём проблема если ты её не получал? Для начала ты должен её лично под роспись получить.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. DBCooper

    DBCooper Member

    таку справку носив в военком ще на 1 курсі десь в жовтні приблизно, памятаю ще харили в военкоматі шо запізно приніс, проте на наступний рік коли прийшов по справку мені працівник в коледжі який їх видає сказав: - "не парся твоя справка вже там є, нічого більше нести не потрібно"
    А проблема в тому шо в листі сказано мол ви грубо порушили закон і блаблабла і будете платити штраф ...

    взагалі чув слух коли виповнюється 21 рік то на студентів ліцеїв, коледжів, технікумів і т д - тобто вузів 1 і 2 рівня акредитації відстрочка не діє .. ну на практиці шоб когось загребли із стаціонару не чув ніколи .. от походу чим вони аргументують свій штраф

    одним словом треба тусувати в военкомат і там все розізнати... надіюсь дадуть довчитись ((
     
  5. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Рекомендую читать законы, а не письма неизвестно от кого с неизвестно каким содержимым. Нервы целее будут. Мало ли что тебе там в письме пообещали, военком в нём не просил его переписать 33 раза? :)))
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. sani

    sani Well-Known Member

    просив, приведи друга :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Не сумливаюсь.
    Сейчас, на Украине, надо взятку давать, чтобы призвали, а не для того чтобы откосить.
    Деньги есть на взятку?
    Нет.
    Ну, и не парьтесь.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    ну значить не дійшла вона до них, таке буває

    доки вчися ніхто тебе не забере, можеш до 25 років вчитись
    а штраф бо мабуть до них нічого не доходило ніяких справок
     
  9. DBCooper

    DBCooper Member

    нажаль це не так.. був сьогодні в военкомі,
    можуть волокти мене якшо їм схочеться, згідно з:
    "8. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються:

    * у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання. У разі досягнення такими призовниками 21-річного віку відстрочка втрачає силу; "


    при проходженні комісії пожалівся на наявність алергії на цвітіння(поліноз), (дійсно маю таку хронічну алергію) - скерували на обстеження в лікарню №1...
    Отже, хто знає чи є в них там стаття така згідно якої я отримаю відстрочку по стані здоров"я саме через алергію...
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    На пороховой дым и хлорку нет алергии?
    Проблематично может быть....
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. DBCooper

    DBCooper Member

    поліноз - це алергія на цвітіння.. тобто явище сезонне, це реакція організму на пилок певних рослин, я в цей період стараюсь дома пересижувати 2-3 місяці ... бо на вулиці важко знаходитись без вживання препаратів антиалергічних... печуть очі, чхаю по 10 раз підряд, постійний насмарк і тд.
     
  12. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Неправильно замотанная портянка и х/б не по размеру удачно отвлекут твое внимание от сезонного насморка. :)

    ---------- Додано в 17:21 ---------- Попередній допис був написаний в 17:20 ----------

    Если ты будешь к ним ходить, конечно сволокут. Грех не забрать, коли сам приходит. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. DBCooper

    DBCooper Member

    Взагаліто це не смішно... такі алергії часто можуть ускладнюватись і переростати в астму - такщо нікому такого не бажаю... хотілося шоб це був звичайний насмарк
     
  14. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    В каком месте плакать? Я б начал плакать на моменте "сходил к военкому без повестки", но вы ж подумаете, что я над украинцами знущаюсь. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    а це дійсно желізна відмазка, не має повістки то й нема чого туди йти було
    я особисто від армії відкосив простіше - просто не з'являвся до воєнкомату
     
  16. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Відправлять служити в місцевість, де квітки не ростуть.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Молодец!
    Справжний Громадянын Державы!
    Молодец!
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Максим

    Максим Well-Known Member

    Відправлять на флот.

    Ідеальною в такому випадку є служба на підводному човні. Там нічого не цвіте.

    А без повістки у воєнкомат нема чого ходити і колядувати клопоти на власну дупу голову.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. cadovuj

    cadovuj Member

    Порадьте що робити з армією!!!!!!

    Ситуація наступна
    Я закінчив універ і в жовтні поступаю в аспірантуру. (поступлю точно)
    Як мені дотянути десь до середини жовтня без якихось негативних наслідків???????
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зменшіть кількість вживання никотину, спиртного, жирного і солодкого... Пийте негазовану мінеральну воду, не зловживайте кавою... Зменшіть кількість стресів, займітся спортом... Більше ходіть... І режим, режим, режим...
    :)))
    До жовтня, якщо немає хронічних захворювань, точно дотягнете... :)))
     
    • Подобається Подобається x 10
а де твій аватар? :)