Дивні професії

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Chortenia, 12 чер 2009.

  1. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    По Діскавері йде передача про найбрудніші професії в США. Їздить товарищ по країні і знайомиться (виконує) різні брудні роботи.
    Насправді є стільки робіт і професій, про які ми навіть не знаємо.
    Розкажіть про цікаві і незвичні роботи чи професії, з якими вам довелося стикатися (дізнаватися)

    П.С. Сьогодні передача про роботу з висмоктування, перепрошую, сперми в індиків. :8::8::8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Гівновоз - так у селах називають того, хто чистить туалети. До речі, досить непогано заробляють.
    Цікава історія. Чула колись, казали, правда. Гівновоз посварився з одним хлопцем через дівчину. Вирішив помститися. Коли того не було, під'їхав до його машини, розбив скло і запустив туди шланг. :wacko: Машину потім відмили, але запах не вийшов, тому більше на ній їздити було неможливо. Найцікавіше, що гівновоза лише штрафонули за розбите скло, за інше не змогли, бо він же саму машину не пошкодив. Отаке буває.
     
  3. syavych

    syavych копач

    Хм, а нашо? :scratch_one-s_head:
     
  4. Summer

    Summer Well-Known Member

    йой, дійсно дивна робота :)))
    та він ще буйки чистив в портах, на лісопилці був, антени і прожектора на висотках чистив :)
    а цікава професія ну в нас всі цікаві, от незвичні - трубачист, Санта-Клаус і його свита, шось більше ніц не приходить ))
    от недавно по діскавері бачила про художника графіті, але він працює тільки на сильно забруднених стінах, тобто чистить їх і таким чином малює шикарні картини :)
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Щоб в голову не била! :haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. victorys

    victorys позитивчик :)

    гм...я вже і серію з великим парнокопитним скотом бачила, не то шо з індиків :)))

    розмножують ;)
     
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Найбрудніша робота що я коли небуть мав це було вибивання грошей із сіцілійців, йой скільки визгу було. Легше каструвати правовірного кабанця...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    в мене знайомий вуйко працював на такій роботі (зараз вже покійний) давно, багато років тому, коли ще не одружений був і ходив до однієї дівчини, хотів з нею одружитися, а її батьки були дуже проти, як то зять і на гівновозі (хоч дійсно заробляв багато), то він теж вирішив їм помститися, ввечері під"їхав з повним баком і вилив їм те все у вікно хати:)))
     
  9. А нащо?

    І що йому за це було? о_О
     
  10. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Вони розвели таких громадних індиків, що ті вже природньо розмножуватись не можуть. Відповідно висмоктують сперму в індиків, а потім капають її індичкам в яйцевід.


    Так відповідно і розмножують, і яйка роблять
     
  11. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Є така професія, в мене знайомий закінчив с/г технікум, а в дипломі було записано "оператор з штучного сім"яніння худоби". То ще такий анекдот був. Приїжджає той оператор на "бобіку" в одну з колгоспних хверм зі своїм апаратиком - спеціальним пристосуванням для сім"яніння, а там 200 голів. Ну походив там, потратив цілий день, запліднив всіх, під вечір сідає в машину, їде до воріт, аж тут усі корови йому виїзд перегородили - не пускають. Ну він там нервує, сигналить, кричить. Одна корова до нього підходить "А поцеловать?":)

    Гімновоз - він же асинезатор, досить поважана і грошовита робота, в любому місті. Та ще й калимна. От наприклад у нас на подвір"ї т.зв. "септик", автономний колодязь, тобто ми не є підключені до каналізаційної мережі, так щоб зловити ту "асинезаторну машину" потрібно ще добре намахатися! В них список "калимів" уже на 2 місяці наперед і деруть вони дай Боже!

    В кінці 80-х анекдот ходив:
    Одна жінка до другої:
    - А ти чула, що з/п скоро на підприємствах будуть видавати продукцією, яку виробляють?
    - Та, тобі то що, в тебе чоловік на керамічному, так то хоть продати можна, а мійц чоловік - асинезатор!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    [​IMG]
    [SIZE=-2]© Daniel Pepper[/SIZE]

    Скаржитеся на свою роботу? Тяжко? Мало платять? Є з чем порявняти – ось невеликий фоторепортаж про роботу чистильника стічних канав в Індії.

    [​IMG]

    Годинами, задихаючись в отруйних випарах смердючої жижі, вони працюють без всяких засобів захисту. Гепатит і туберкульоз – звичні хвороби для них.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    В кінці роботи нещасного витягають із колодязя ледь живого – він уже не в змозі вилізти сам...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Гм-м-м...
    Скажіть, а індички хоч, з яйцями вже самі справуються, чи їм к. розтин роблять (і тіло в морозилку)? :scratch_one-s_head::scratch_one-s_head::haha:

    ОТАКої...
    Та ж в Індії є фабрика, що вакцини виробляє!
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    напевно вакцини для тих, хто може собі їх купити
     
  15. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Ну та хоч щось мають вже самі робити ;)
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    В Росії їх називають "золотарями".
    Розповідав начальник водоканалу одного російського міста (обози "золотарів" теж входили до його виробничої сфери).
    "Золотарі" обслуговували приватний сектор (тоді - 2/3 міста)
    Кінь тягав цистерну. Бригада - два мужики - "Черпала" і "На подхвате".
    Черпала відром на палиці черпав () і наповнював велику діжку. "На подхвате" тягнув її за канат і переливав у цистерну.
    Якщо в клозеті знаходилося щось коштовне (навіть пістолет) - то вважалося здобиччю "черпали".

    Навіть приказка була - "Так и сдохнешь на подхвате, не дождёшься черпака!"
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А тепер - гімн асенізаторів.
    Audio: http://musicmp3.spb.ru/info/303431/vklad_acsenizatora_v_narodnoe_hozyaistvo.htm

    Юз Алешковский

    За полчаса заранее пришёл я на собрание,
    Но не из-за старания, ведь я ж не молодой.
    Зато сижу с Алёхой, он хоть и недалёкий,
    Но пахнет от Алёхи сиреневой водой.

    А он ассенизатор и я ассенизатор,
    Но не без удовольствия сижу я рядом с ним.
    Он если и бабахнет - так от него ж не пахнет,
    Вот это-то и значит - культурный гражданин.

    Раскрыв рот от восторга, мы слушали парторга,
    Который рисовал нам царизьма наготу.
    Всем сразу стало ясно, что слабая ужасно
    Была ассенизация в тринадцатом году.

    На почве экскрементов простор экспериментам,
    На Западе об этом пронюхали давно,
    Иль этак или так ли - используют до капли,
    У нас же пропадает народное говно.

    К трибуне вышел гордо Илья Рулоныч Гофра,
    Мне, говорит, давно уже на пенсию пора,
    Я ж в нём души не чаю, качаю, всё качаю...
    Качай говно, Рулоныч - Рулонычу ура!

    Короче, и так далее, под занавес собрания
    Сам главный инженер нам по нервам саданул.
    Давайте, говорит, срочно, цистерну сверхурочно,
    И в качестве подарка пошлём на целину.

    Призыв мы оценили, цистерну нацедили,
    А сбоку нацепили огромнейший плакат.
    Мол, хлеба цену зная, задачу сознавая,
    Посильную подмогу вам шлёт пролетариат...

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Якщо чесно, то мені вже аж верне читати про цих "золотарів"
    більше ні в кого немає ніяких варіантів на рахунок цікавих і незвичних професій?.Бо так собі міркую, що довго ця гілка не проживе
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    - Бабусю, а хто наш тато ?
    - Він досвідчений лікар-проктолог!
    - А наш дідусь ?
    - Він знаменитий професор-проктолог ! І ти, Сергійку, коли підростеш, вивчишся на лікаря-проктолога!
    - Ні, бабусю, я хочу стати автомеханіком !
    - Отакої! Усе життя руками у бруді копирсатися ?
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    я от дивуюся, які у нас зараз можуть бути дивні пофесії?!
    через одного - всі менеджери

    О! я знаю дивну професію - у Львові! такі два пани-історики грають ролі корінних львів"ян, особливо під час публічних святкувань чи заходів? мабуть, всі їх знають. чим не дивна професія? - "Львів"янин"
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)