Дитячий одяг

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Luna, 28 бер 2009.

1. Veselka alj

Veselka alj Well-Known Member

р е к л а м а
    Щось як на мене не новорічнний подарунок футболка) Швидше на Св. Миколая підійде, і то діти чекають насправді не одягу а якихось іграшок!

2. Natti

Natti миється в бані

Дякую! Та ще думаю до того набір принцеси.
    Але ща буду прислуховуватися до ваших порад)

3. Veselka alj

І що на чому ви зупинилися? Що вирішили подарувати?

4. jiro

jiro New Member

[​IMG] вот нашла по большой скидке распродажа комбинезонов rozetka.com.ua/chicco_090.96052_086_128/p5471142/)

5. Veselka alj

ми вже виросли з комбінзонів))

6. salnikalena

salnikalena New Member

7. AlexPetrenko

AlexPetrenko миється в бані

А я останнім часом тут klubok.com/legginsy-gamashi беру, якраз неділю тому брала доньці лосинки та рубашку)Чудові ціни і чудовий одяг)))

8. ember

ember New Member

а я останнім часом з цього сайту беру www.taptap.com.ua/kid-2-5-ua, ціни хороші і доскавка швидше ніж з америки.

9. lDeathray

lDeathray миється в бані

Львів'яночки, вітаю! Маю досить дивне питання, але у кого є діти шкільного віку, думаю, зрозуміють. Отже. Минулого року донька сусідки мала неабиякі проблеми у школі через «неконвенційну», так би мовити, сорочку. Вічителька сказала, шо кольорові вишиванки – не для школи і відмовилась пускати дівчинку у червоній сорочці на урок. Тепер вона випустила клас і набирає новий, в який попадає моя мала. Мала, в свою чергу, наполягає йти в школу саме у вишиванці. Я довго шукав нейтральну з перевагою білого. І шоб ще дитина одобрила! Зійшлися на оцій. Тепер питання. Даруйте, що ідіотське, але яка проблема, таке питання. Подивіться будьласка посилання – це адекватна школі вишиванка?? Бо якщо мою малу виженуть, вона там і вклякне, дуже «тонка душевна організація»))

10. mariyca

mariyca New Member

Я купувала одяг дочкам в цьому магазині karapyz.net залишилася дуже задоволена! доставка новою поштою оплата при отриманні! ще й знижка 10% при реєстрації

11. Deura

Deura миється в бані

Я купую дитячий одяг в Трикотажному раї.

12. KattyX

KattyX Member

А что скажете про такую обувку - https://theoleo.com.ua/krossovki-dlya-devochek/ ?? Я сейчас в поисках весенней обуви как раз. Как по мне очень симпатичные.

13. skoryk

skoryk New Member

14. Nidea

Nidea New Member

Продаю дитячий одяг по оптових цінах у звязку із закриттям торгової точки. Виробник Англія, Primark, TikkiMax. Різні фірми зокрема Rebel, Early baby, Athmosfera. Одяг переважно 100% коттон, є також флисові та махрові моделі. В наявності є боді, человечки, піжами, комбінезони, куртки, футболки, майки, кофти, плащевки, штанішки, пінетки, махрові пледіки, набори(байкова піжама+махровий халат+іграшка, боді+человечик+слюнявчик, футболка+шорти, футболка+штани, пляттячко+лосіни, туніка+лосіни, кофточки тонкий трикотаж2в1, штани2в1,флисовий человечек+шапочка) шапочки+рукавички, лосіни, джинсові сорочки, вязані світера. Розміра в більшості від народження до 2-3роки. Також є і до 5років. Фото можна переглянути добавившись на вайбер 0634210132 Оля.

15. AnnaArh

AnnaArh Member

Еще пару лет назад я даже не могла мечтать о детях, мне сказали в больнице, что у меня очень маленький шанс забеременеть. Но когда это чудо случилось, я просто была на седьмом небе от счастья и сейчас я уже на 3 неделе. Нашла интересную статью на сайте "Світмам", вот - 3 неделя беременности - симптомы, признаки, ощущения, питание, выделения и боли, УЗИ: подробная информация на Svitmam там рассказывают о развитии плода, о питании для беременных, ну в общем много чего интересного. А сейчас уже дождаться не могу когда уже буду покупать одежду своему малышу.

16. irenadrag

irenadrag New Member

17. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Мати розповідала, як колись було...
    Як народила, то всього три тижні давали відпуски, а потім - хоч викидай, нема куди подіти. Місяць всього і в яслі... Брали бабу, а мати поки добіжить з роботи, то все молоко стече. Зайнятися їм нічим... На роботу йдіть.
    Вже в 24-26 жіночих років нема чого на них дивитися - все вісить мотлохами жиру та з трусів вилазить.

18. AvoNa

AvoNa New Member

Речі замовляю з іноземних сайтів - по розпродажу душе вигідно виходить.

19. mojaxata

mojaxata Member

Для нашого малюка купували дитячі речі на цьому ресурсі https://cookie.kiev.ua/ . Задоволені.

а де твій аватар? :)