Дитячий одяг

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Luna, 28 бер 2009.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Щось як на мене не новорічнний подарунок футболка) Швидше на Св. Миколая підійде, і то діти чекають насправді не одягу а якихось іграшок!
     
  2. Natti

    Natti миється в бані

    Дякую! Та ще думаю до того набір принцеси.
    Але ща буду прислуховуватися до ваших порад)
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    І що на чому ви зупинилися? Що вирішили подарувати?
     
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    ми вже виросли з комбінзонів))
     
  5. lDeathray

    lDeathray миється в бані

    Львів'яночки, вітаю! Маю досить дивне питання, але у кого є діти шкільного віку, думаю, зрозуміють. Отже. Минулого року донька сусідки мала неабиякі проблеми у школі через «неконвенційну», так би мовити, сорочку. Вічителька сказала, шо кольорові вишиванки – не для школи і відмовилась пускати дівчинку у червоній сорочці на урок. Тепер вона випустила клас і набирає новий, в який попадає моя мала. Мала, в свою чергу, наполягає йти в школу саме у вишиванці. Я довго шукав нейтральну з перевагою білого. І шоб ще дитина одобрила! Зійшлися на оцій. Тепер питання. Даруйте, що ідіотське, але яка проблема, таке питання. Подивіться будьласка посилання – це адекватна школі вишиванка?? Бо якщо мою малу виженуть, вона там і вклякне, дуже «тонка душевна організація»))
     
  6. Deura

    Deura миється в бані

    Я купую дитячий одяг в Трикотажному раї.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nidea

    Nidea New Member

    Продаю дитячий одяг по оптових цінах у звязку із закриттям торгової точки. Виробник Англія, Primark, TikkiMax. Різні фірми зокрема Rebel, Early baby, Athmosfera. Одяг переважно 100% коттон, є також флисові та махрові моделі. В наявності є боді, человечки, піжами, комбінезони, куртки, футболки, майки, кофти, плащевки, штанішки, пінетки, махрові пледіки, набори(байкова піжама+махровий халат+іграшка, боді+человечик+слюнявчик, футболка+шорти, футболка+штани, пляттячко+лосіни, туніка+лосіни, кофточки тонкий трикотаж2в1, штани2в1,флисовий человечек+шапочка) шапочки+рукавички, лосіни, джинсові сорочки, вязані світера. Розміра в більшості від народження до 2-3роки. Також є і до 5років. Фото можна переглянути добавившись на вайбер 0634210132 Оля.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мати розповідала, як колись було...
    Як народила, то всього три тижні давали відпуски, а потім - хоч викидай, нема куди подіти. Місяць всього і в яслі... Брали бабу, а мати поки добіжить з роботи, то все молоко стече. Зайнятися їм нічим... На роботу йдіть.
    Вже в 24-26 жіночих років нема чого на них дивитися - все вісить мотлохами жиру та з трусів вилазить.
     
  9. AvoNa

    AvoNa New Member

    Речі замовляю з іноземних сайтів - по розпродажу душе вигідно виходить.
     
  10. HelenMarlen

    HelenMarlen New Member

    Теж подобається одяг закордонних дитячих брендів. Особливо Картерс (Америка). Бодіки - такі малюнки та якість- нема ні в якого виробника! Після прання лишаються новими. Можна і за кордоном купувати, але я купляю Картерс в нас - бо можна і поміняти, якщо не підійшло або повернути. А закордон не повернеш...
    [​IMG]
     
  11. dfghj

    dfghj Member

    а меня интересует одежда для бальных танцев? кто покупал? ктото в курсе где можно купить? кроме пошива
     
  12. aldhhf

    aldhhf миється в бані

    О,я об этом могу говорить вечность. У меня младшая сестра занимается бальными танцами уже 11 лет. Знаете, сейчас дорого стоит пошить,мы покупаем тут одежду для бальных танцев. Дешевле,чем пошить!!
     
  13. Olhaolha

    Olhaolha New Member

    Всегда заказываю одежду своему сынуле в магазине английского бренда Minoti. Ассортимент шикарный, качество отменное!) В наличии детская одежда как и на новорожденного так и на деток постарше. Девочки рекомендую! Очень довольна этой одеждой, носится, стирается на ура!! А ещё они скоро открывают свой магазин в Киеве, в ТЦ Sky Mall, 1 июня и делать покупки станет ещё удобней, ведь можно будет самим посмотреть на вещи, померять, для нас мамочек так важно выбирать для деток самое лучшее!)) Minoti
     
  14. Cendim

    Cendim миється в бані

  15. kristya

    kristya миється в бані

    Покупаю детскую одежду от производителя. Качество у них отличное и цены не высокие!
     
  16. Mori

    Mori Member

    Я себе в интернете не покупаю,не могу с размером угадать,а вот ребенку брала летнюю детскую одежду в ДИТЯЧИЙ ОДЯГ ЛІТО. Товары и услуги компании "Интернет-магазин детского постельного белья и одежды "Cookie"" качество супер )Еще подписалась на их страничку в Дитяча Handmade постіль Cookie (@cookiebedding) • Instagram photos and videos ,теперь я в курсе всех новостей))
     
  17. Ignatik

    Ignatik миється в бані

    Могу подсказать где можно приобрести костюмчики для детей в сад или школу. да и вообще на сценки. Мы тут в агенство закупали взрослые карнавальные костюмы, допустим вот. На Новый год уже закупили три комплекта парик и борода для Санта Клауса Бороды и парики Санта Клауса. Пока цены еще позволяют, то покупаем. По качество - отлично, по цене - отлично, по товару - ассортимент разнообразный и огромнейший. Советую! Бегите пока цены не подросли!
    [​IMG]
     
  18. Anya Tkach

    Anya Tkach New Member

    Останнє редагування: 14 лис 2018
  19. TetianaGoidyk

    TetianaGoidyk New Member

    Купила хрестильний набір для хлопчика тут:Рекомендую, дуже якісні товари.
     
  20. DimonSapun

    DimonSapun миється в бані

    Да её сейчас такое количество той одежды и магазинов глаза разбегаются. Сейчас даже по запросу футболка на ребенка откроется тысячу и один сайт. Только не все они кончено удобные, для меня самым удобным есть марафон. Я раньше для себя покупал там одежду теперь же и на сына беру Детские футболки купить в Киеве, Харькове, Украине, цены в интернет-магазине Марафон вот футболки брал фирменные. Носит с лета ни растяжки ни затяжки ни ниточки не торчит. Можете своему чаду тоже там купить что-то. На качество одежды никогда не жаловался.
     
а де твій аватар? :)