Дитячий одяг

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Luna, 28 бер 2009.

 1. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  р е к л а м а
  Щось як на мене не новорічнний подарунок футболка) Швидше на Св. Миколая підійде, і то діти чекають насправді не одягу а якихось іграшок!
   
 2. Natti

  Natti миється в бані

  Дякую! Та ще думаю до того набір принцеси.
  Але ща буду прислуховуватися до ваших порад)
   
 3. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  І що на чому ви зупинилися? Що вирішили подарувати?
   
 4. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  ми вже виросли з комбінзонів))
   
 5. lDeathray

  lDeathray миється в бані

  Львів'яночки, вітаю! Маю досить дивне питання, але у кого є діти шкільного віку, думаю, зрозуміють. Отже. Минулого року донька сусідки мала неабиякі проблеми у школі через «неконвенційну», так би мовити, сорочку. Вічителька сказала, шо кольорові вишиванки – не для школи і відмовилась пускати дівчинку у червоній сорочці на урок. Тепер вона випустила клас і набирає новий, в який попадає моя мала. Мала, в свою чергу, наполягає йти в школу саме у вишиванці. Я довго шукав нейтральну з перевагою білого. І шоб ще дитина одобрила! Зійшлися на оцій. Тепер питання. Даруйте, що ідіотське, але яка проблема, таке питання. Подивіться будьласка посилання – це адекватна школі вишиванка?? Бо якщо мою малу виженуть, вона там і вклякне, дуже «тонка душевна організація»))
   
 6. Deura

  Deura миється в бані

  Я купую дитячий одяг в Трикотажному раї.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Nidea

  Nidea New Member

  Продаю дитячий одяг по оптових цінах у звязку із закриттям торгової точки. Виробник Англія, Primark, TikkiMax. Різні фірми зокрема Rebel, Early baby, Athmosfera. Одяг переважно 100% коттон, є також флисові та махрові моделі. В наявності є боді, человечки, піжами, комбінезони, куртки, футболки, майки, кофти, плащевки, штанішки, пінетки, махрові пледіки, набори(байкова піжама+махровий халат+іграшка, боді+человечик+слюнявчик, футболка+шорти, футболка+штани, пляттячко+лосіни, туніка+лосіни, кофточки тонкий трикотаж2в1, штани2в1,флисовий человечек+шапочка) шапочки+рукавички, лосіни, джинсові сорочки, вязані світера. Розміра в більшості від народження до 2-3роки. Також є і до 5років. Фото можна переглянути добавившись на вайбер 0634210132 Оля.
   
 8. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Мати розповідала, як колись було...
  Як народила, то всього три тижні давали відпуски, а потім - хоч викидай, нема куди подіти. Місяць всього і в яслі... Брали бабу, а мати поки добіжить з роботи, то все молоко стече. Зайнятися їм нічим... На роботу йдіть.
  Вже в 24-26 жіночих років нема чого на них дивитися - все вісить мотлохами жиру та з трусів вилазить.
   
 9. AvoNa

  AvoNa New Member

  Речі замовляю з іноземних сайтів - по розпродажу душе вигідно виходить.
   
 10. HelenMarlen

  HelenMarlen New Member

  Теж подобається одяг закордонних дитячих брендів. Особливо Картерс (Америка). Бодіки - такі малюнки та якість- нема ні в якого виробника! Після прання лишаються новими. Можна і за кордоном купувати, але я купляю Картерс в нас - бо можна і поміняти, якщо не підійшло або повернути. А закордон не повернеш...
  [​IMG]
   
а де твій аватар? :)