Дитячі смішинки

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Luna, 14 лют 2010.

  1. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    Когда с сыном долго куда-нибудь едем - играем в слова.
    Однажды Темка специально забивал меня словами на А.
    Я:
    - Знаешь, ты зря стараешься. У меня в запасе ещё куча слов на А: автомат, автоподзавод, автосалон, автослесарь... (и так штук 20 на авто-)
    Сын:
    - Ага... АвтоВСЕ и автоВСЁ !


    :)
     
  2. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    А у нас сегодня из Черного юмора получилось..Едем с племяшкой в машине, возвращаемся из кафешки-магазинов. Она:
    - Клесная..а знаешь, мой папа казал, со мне не ЖИТЬ!!!

    Мы в шоке, переглядываемся...Она опять: и так кричал на меня и говорил - не ЖИТЬ тебе!!!!
    Муж (старший брат племяшкиного грозного папы) начинает закипать: КАК можно такое ребенку говорить???
    Наша дочка: папа - подожди, Кариша - тебе папа сказал, что если будешь баловаться , он тебя...
    Малая: ДААААА!! Он шкажал - пЛибьет!!!!
    Вот оно че...))) Хорошо, наша присутствовала при ""разборе полетов, а то точно поверили бы)))
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    http://www.youtube.com/watch?v=3utG9E-LOm4&feature=related 3 years little girl song child 4 589 675 переглядів, попала в Книгу рекордов Гиннесса как самая юная исполнительница, выступившая на сцене и записавшая собственный альбом в возрасте трех лет Альбом вышел двойным платиновым диском в 2006 году тиражом 150000 копий в Румынии. Были сняты два клипа на песни «Ghiţă» и «Număr pân' la unu».
    10 мая 2007 года Клеопатра Стратан получила премию от MTV — «Premiile MTV Sibiu 2007
     
  4. Соло

    Соло Рыжая до белого каления

  5. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    Сегодня утром по телефону разговариваю с сыном (он гостит в селе у прабабушки)

    Сын:
    - Привет! Ты что же, до сих пор спишь???? А вот Я ещё не спал и вообще дома не ночевал. Ты даже не представляешь какая у меня была романтическая ночь !!!

    О Боже! Тут же земля уходит из под моих ног :)) и жуткая паника в голове: "Как?????...... УЖЕ????..... Но ведь мальчику только исполнилось 12 !...... Ужас!....... " %-)

    Вдохнув-выдохнув, осторожненько спрашиваю:
    - И что же было этой ночью???

    - Мама, ты не представляешь! Меня взяли на поле - косить ночью пшеницу и разрешили немного поработать на комбайне! Предстаь, я сам им управлял! Мы будем работпть и днем и ночью, а то скоро - дожди... (и дальше воссторженное описание о том как выглядит техника на ночном поле, об особенностях различных моделей комбайнов, о видах на урожай и даже о Млечном пути и о восходе солнца...) :)

    Я слушаю эти ахи и че-та мне стыдно стало от своего узкого представления о романтике и романтических ночах... :))
     
  6. LMV

    LMV Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. LMV

    LMV Well-Known Member

    [​IMG]

    Класно!Це ще малеча, а що буде коли підростут???
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. LMV

    LMV Well-Known Member

    [​IMG]

    Кому сподобалося-поставте ЛАЙК
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Мені нє, бо по кацапському....
     
  10. LMV

    LMV Well-Known Member

    Шукаю корешів з пологового будинку)))

    [​IMG]
     
  11. LMV

    LMV Well-Known Member

    Я вас прекрасно розумію, тому, більше будь яких дописів на російській мові, з моєї сторони, тут небуде......
    Невеличка історія з мого життя...
    Моє дитинство пройшло в Коломийському районі, до призову в армію
    Під час служби в армії, вже будучи в званні капітан, приїхав в гості до свого друга -однокласника(най земля буде йому пухом). Посиділи, випили самогоночки- як годиться, а через пару хатів гуляли весілля, грали музики на скрипці, цимбалах, сопілці і бубен (тоді так було). Мій друг, підбив мене піти на це весілля. Перевдягнув мене у все цивільне. Заграли музики і я, з однією дівчиною, пішов до танцю, ну і в розмові з нею окремі мої слова були російською. Згодом чую крик... а-а-а москаль, музики зупинили грати, а мене взяли в коло вже бити. Добре що мене хтось впізнав,а так.... Це були 60-70 роки. От така моя історія.
    Пізніше буду, бо другий день перу. З ранку ходив до сусіда в одних трусах. Він питає- чому в трусах? Кажу поправ, більше нема що одягти....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. LMV

    LMV Well-Known Member

    Ой, яке то весілля було тоді. На столах закуска:голубці, підпалка, вінегрет в окремих випадках, студенець і на чотири чоловіка, півлітра самогонки з бурака(бураченка), а хто хотів і мав як, приносив з дому. А як танцювали, співали і різні жартівливі забави спроваджели!Не те що тепер.....
     
  13. LMV

    LMV Well-Known Member

    Я вам - не сюсі-пусі ... Я мужик !!!

    [​IMG]
     
  14. LMV

    LMV Well-Known Member

    - Тааату, а що таке чоловік?

    - Ну ... Це сильна людина, яка любить, охороняє і піклується про свою сім'ю!

    - Здорово! Хочу стати чоловіком, як мама!

    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 20 лип 2017
  15. LMV

    LMV Well-Known Member

  16. LMV

    LMV Well-Known Member

  17. LMV

    LMV Well-Known Member

    Мамина помічниця

    [​IMG]
     
  18. LMV

    LMV Well-Known Member

  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В суботу ходили по гриби: ми з чоловіком і наша донька з малючком, 4 рочки. Яка краса в лісі, коли тепло і є гриби! так ми і ходили майже 4 години, назбирали грибів, заїхали на станцію, донька поїхала в місто на електричці, а ми з малючком - на дачу, гриби чистити...Не було і п'ятої, як малюк заснув в машині, бо наморився. Приїхали, винесли його з машини - спить. Положили на ліжко -спить, вже десята - спить. Перенесли його на другий поверх, розділи - спить. Ну що - будити?
    В 4 утра, ще темно - прокинувся і каже мені: " Бабуська, як таке буває, що весь час ніч, ніч і ніч? Ми що - проспали ранок?" - Я кажу: "Спи, золотко. Не проспимо ранок ніколи". - Він повернувся і заснув. Сьома година: "Бабуська, прокидайся!Я їсти хочу!" - Ну, нарешті. Проспало 14 годин, зголодніло)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Приходив майстер лагодити ноут. Малой навколо нього крутився дзигою, і по верху дивана повзав як мавпа, і збоку заглядав, щось страшне. Майстер, молодий пацан, вже не знав, як працювати, а я ... ну хоч того малого у ванній закривай.
    Винесу його з кiмнати- вiн знову назад.
    Потім включила йому мультик, і той на мою радість виявився цікавим - малой відв'язався від майстра).
    Питаюся: 'Золотко, а що трапилося, чого ти поводився як дикий?'
    Відповідає: 'Тому що я хоч збоку, хоч зверху хотів подивитися на його годинник'.:)))
    Майстер виходив - я теж подивилась на його годинник. Такого ще не бачила, правда.
     
    • Смішно Смішно x 2
а де твій аватар? :)