Дитячі садочки Львова

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Badik, 17 лис 2013.

  1. Badik

    Badik New Member

    Хто в які садочки водить дітей? Які побори, скільки "на ремонт", як годують, яке ставлення і т.д.?
     
  2. palmir

    palmir Well-Known Member

    Ми в садочок піти так і не змогли. 2 місяці плачів і кожного ранку "не хочу", "не буду" і т.д. і відповідне ламання дити, щоб вона все ж пішла. В садочку була лише в роздівалці, в кімнату з дітьми заходила лише за двері і то на кілька хвилин. Хоча загалом дитина дуже товариська. З причин вдалось вияснити, що в першу чергу причина була у вихователях. Коли в групі 30 дітей - один з самих дієвих методів контролю це кричати на усіх відразу. Дитина не розуміла чому на неї кричать, до того за то що плакала раз їй дали по дупці (це вияснили вже пізніше і відповідно претензій вихователю виставляти було запізно - вона б "не згадала")
    Після того дали її у школу для дошкільнят при церкві Воскресіння Христового, що на Городоцькій. І там все зовсім інакше. Вчителька суперова, дітей 12-14 чоловік. Правда туди ходить 2 рази на тиждень і батьки сидять чекають на дітей поза класом, але реакція і відношення дитини зовсім протилежне від того що були. Їй цікаво, ніяких нарікань. Звичайно що деколи каже що не піде, але то через то що рано ставати тре - то я їй включаю мультика, і тоді вона стає сама. Навіть раз сказала: "тато, не можна комусь хто спить включати щось таке, що він хоче дуже подивитись, а він хоче дуже спати")))))
     
  3. abb

    abb New Member

    Очень актуально, посоветуйте пожалуйста хороший садик для ребёнка 5 лет
     
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Порадьте який хооший садок в районі ценру міста?
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

  6. а чи є приватні садочки? плануємо переїзд до Львова (або тривалу "камандировку", у нашого тата в конторі є львівський офіс, він планує переводитися). я боюсь що в комунальний заклад нас без прописки не приймуть( я теж хочу вийти на роботу. дитині 2 роки
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Та є по Львову приватні садочки, а вас в якому районі цікавить?
     
  8. vayn

    vayn Active Member

    доброго дня
    питання для всіх

    чи хто стикався з розформуваннм груп в дитячому садку?

    тобо чи потрібна для цього якась процедура з боку завідуючої, інформування батьків і яким чином, які є з цього питання офіційні документи
    у нас по тихому розформовують групу в садку ?
    як боротись з цим?
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    В нас теж розформовували, то просто пояснили на батьківських зборах завідувачка та вихователька, і все зробили своє діло, але письмово паперів не надавали!
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    І в нас розфрмовували,але це вже було перед закінченням ,перед випускним так би мовити)))Для дітей це не дуже добре,так як вони звикли до свого колективу ,а особливо до вихователів і няні.
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А от мене цікавить таке питання до батьків хто стикався з такою ситуацією, в нас зараз садочок закрли на цілий місяць на ремонт. Після цього відкриють, але мені вихователька сказала що мою дитину не проймуть так як він випускник і іде до школи. Бо будуть добирати нових діток, але група в нас ішана, тобто не всі прийдуть нові, але й залишуться ті хто нейде до школи. Але школа все таки з 1 вересня, куди мені дівати дитину до того часу? Тобто чи мають вони право не прийняти нас до поки ми підемо до школи?
     
  12. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    В нас теж так було,але вихователі дозволили бути моєму синові в садочку і з нашої групи теж багато дітей залишились.Хоча ми і так довго ще не ходили,бо він все літо був на дачі)))
     
  13. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Яким чином ви домовлялися, тобто вони самі погодилися чи ви їм мали якісь аргументи?
     
  14. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Та ні просто по-людськи дозволили залишити дітей)Там і так переважно на літо зборна група,і вихователі міняються.
     
  15. IrynaIra

    IrynaIra New Member

    В мене дитина ходить в центр раннього розвитку Ляля До Ляля По.
    Дитина ходить туди з радістю. Дуже привітний персонал - адміністратор Катя і вихователь - Наталочка.

    Відносно оплати (на даний момент): 500 грн - абонплата в місяць (для того, щоб зберігалось місце за дитиною) + 100 грн/1 день + є можливість попросити посидіти з дитиною додаткові години за доплату 20 грн/1год. Це дуже зручно, так як деколи потрібно було дитину залишити навіть до 20:00 год. Працює садок: пн-пт: 10:00 - 18:00.

    Відносно харчування: сніданків там немає, є обіди + ланчі (чай з печенням). Як тільки ми почали ходити в садок нам одразу дали анкету заповнити про те що дитина їсть, чого не їсть і на що в дитини алергія. Це великий плюс, так як бувають діти-алергетики.

    Відносно самих занять: кожен день, коли забираю дитину, мені дитина показує яку аплікацію вона зробила, розказує чим займались - завжди цікаві заняття. Часто можна отримати фотозвіт із занять. Недавно в садку дітям влаштували пізнавальну зустріч з поліцейським.
    Великий плюс в тому, що адміністратор і вихователь завжди надають повну інформацію що дитина їла, чи спала, чи ходила в туалет, як поводила себе. Протягом дня завжди можна зателефонувати адміністратору і дізнатись як твоя дитина.

    Мінус в тому, що немає свого закритого двору для прогулянок, але якщо врахувати, що це не садок, а центр розвитку - то це нормально, так як я не бачила, щоб гуртки по розвитку мали свої двори (як приклад: "Винахідник" чи Helen Doron).

    Основний плюс садочку - це уважність і турботливість вихователя і адмінстратора, які гарно знаходять спільну мову з дітками.
     
  16. Pryima

    Pryima New Member

    ДУЖЕ ПРОШУ!!! Порадьте, будь ласка, хороший ясля-садок (бажано приватний) в Франківському районі (живу біля Ашану). Дитині 1 рік і скоро, на жаль, буду змушена йти на роботу. Звичайно, що хочу, щоб моя дитина була в надійних руках.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Паню, ви краще зверніться на Дівочі посиденьки
    Там багато молодих мам
     
  18. Pryima

    Pryima New Member

    дякую за підказку
     
    • ... ... x 1
а де твій аватар? :)