Дитячі магазини і інтернет магазини

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем soltrom, 21 жов 2010.

  1. soltrom

    soltrom New Member

    В мене незабаром виникне потреба в купівлі купи дитячих речей, прошу вашої допомоги


    ---------- Додано в 23:22 ---------- Попередній допис був написаний в 23:18 ----------

    В мене незабаром трапиться велике счастя і виникне потреба в купівлі дитячого візочка, ліжечка, пеленатора, манежа, ходунків, автокрісла і т.д.... хочу вашої допомоги в цьому виборі де краще звернутись, куди податись (магазин ,інтернет магазин??????), щоб купити якісне, безпечне і не переплатити. Допоможіть:):):)
     
    Останнє редагування модератором: 23 жов 2010
    • Подобається Подобається x 1
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Якби сказав Ромко...Мдя!!!!.......:dntknw:
     
  3. sani

    sani Well-Known Member

    Їдете в Італію, Англію і тп. Там особливо в перехідні сезони магазини влаштовують розпродажі. Буде і набагато дешевше ніж тут і безпечне і якісне... там ЄС і за тим слідкують краще ніж тут.
    Бо тут ціни космос... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    На Посиденьки йдіть.там Вам краще допоможуть, порадять або ще й продадуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. soltrom

    soltrom New Member

    Сьогодні бродила по Львівських дитячих магазинах: була на Городоцькій в Пел....ні покрутилася подивилася, покатала візочки навіть уваги на мене ніхто не звернув, так і пішла ..... розстроєна о_О, була ще в Лис Мик...ті біля Вернісажу там вже продавці уважніші :good: дивилась ліжка і візки, але якесь воно там все підозріле має запашок (як в магазині з дешевим китайським взуттям), завтра піду ще кудись.... бо сьоня вже не мала сил....:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Нагадало пісню:
    http://www.youtube.com/watch?v=kdty8NBStUk
     
  7. А квиток? :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. sani

    sani Well-Known Member

    дешевий(20-100євро коли і як купувати), якщо не літати авіалініями України чи з України, тут все дорого :sad:

    квиток то не найбільша проблема, більша проблема віза, і назад привезти ці товари через нашу доблесну митницю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ммм, а як? На крильцях.

    До речі, глянула я ціни в наших і англійських магазинах. Не скажу, що там аж так дешевше. Доставати візу, летіти на літаку за кордон, щоб купити дитячий візочок. Брєд. Це ж не авто.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. sani

    sani Well-Known Member

    та купуйте тут, я вам що бороню!... ;)

    єдине скажу, майже ні одного такого товару в Україні не виготовляється! (А для чого це державі, як можна на миті заробити)
    І митники жити хочуть, і непогано ;)

    А діставати візу, летіти закордон деколи і для загального розвитку корисно, подивитись як люди живуть ;)
     
  11. Еге ж, бо Китай - це всесвітня фабрика. ;)

    Анекдот згадала:
    - Де живе Дід Мороз?
    - Очевидно, в Китаї.
    - Ммм, а чому?
    - Бо там виготовляється 95% його подарунків!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. soltrom

    soltrom New Member

    Неділя.....гарна погода цілий день:) Красота.... закордон не хочу за покупками...... і де гарантія що я там саме те знайду що треба , а просто викинути гроші на дорогу бензин не хочу....
    Сьогодні була в Кінг Кро..і що на Стрийській класно там... на першому поверсі була в Мазекеар товар хороший ну ціни КОСМОС (коляска дит. тростинка 4 тис..) здуріли!!!! На 2-му поверсі Антошка вже щось трохи цікавіше вибір нічо так, і фірми продають ті ж самі що я і на закордонних інтернет магазинах надибала такщо респект!!!, вже дещо придивилась думала навіть відкласти , но наперед ноно.... Тіко шо зайшла на їх сайт, а там є інт. магазин з цінами дешевшими ніж так на десять проц...:good:. Ще маю трохи часу щось пороздивляюсь навіть і не підозрювала що цей ринок такий розвинутий..... в шоці....
     
  13. alexbordug

    alexbordug миється в бані

    Автокрісло купував в інтернет-магазині, до покупки рекомендую дану модель Автокресло Cybex 1/2/3 (9-36 кг) Pallas-2fix. Дуже хороше автокрісло.
     
  14. uouiothgs

    uouiothgs миється в бані

  15. mixam

    mixam миється в бані

    на олх все дешевше
     
а де твій аватар? :)