Дискусії щодо різних питань традиційного християнства

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Мих, 3 лют 2008.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Ще раз прочитайте слова
    1 Тоді промовив Ісус до народу й до учнів Своїх,
    2 і сказав: На сидінні Мойсеєвім усілися книжники та фарисеї.
    3 Тож усе, що вони скажуть вам, робіть і виконуйте; та за вчинками їхніми не робіть, бо говорять вони та не роблять того!
    (Матв.23:1-3)
    Я про те, що Христос різне говорив до багатьох. Ви коментарі до Біблії ще читайте, окрім Біблії.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то все зрозуміло, не зрозуміло що ви тим хотіли сказати. ну займали вони місце Мойсея (провідника) у церковній ієрархії і шо? Вони ж і видали Його на смерть вкінці.
     
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Тут, я би сказав, це питання більше стосується шанованого мною, афтерстепа. Він чомусь загнув за фарисеїв та надмірну релігійність. І взагалі мене цікавить, які ступені релігійності є? Невже низька, помірна, висока та надмірна, чи як?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    головне і який же то критерій релігійності у афтерстепа, хотілось би дізнатись?
    ну наприклад, ходиш до церкви і п"єш пиво - то нормальна релігійність, а без пива - то надмірна релігійність.:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Нормальну релігійність важко визначити, краще напевно - помірна. Чоловік помірно релігійний, тобто особливо не зациклений на релігії, а так собі і вашим і нашим про всяк випадок. Надмірна релігійність - це вже пахне цензурщиною кожної думки, кожного слова, щось наподобі роботи інквізитора.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а я взагалі вважаю, що людина не може визначати релігійність іншої людини. то не конкретно в будь-якому випадку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Нє, не може. Тільки мих може визначати побожність УСІХ фарисеїв. :)))
    Ой, я забула, що ви християнин. Нема про що далі говорити. :)))
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нє, ну я написав конкретної, нє?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то запишіт собі де, шоб не забувати.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Хіба в підпис поставте, аби мені нагадувати. Бо щось як вас читаю, то вічно забуваю. :pardon:
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гляньте на аватар, доречі, нині свято мого аватора.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Я вже колись розповідала про юродивого Василія Нагого, котрий розбив чудотворну ікону Богородиці, бо під нею на дошці був намальований чорт. http://www.peoples.ru/state/sacred/blajenniy/

    Зі святом вітаю! Ми вже його відсвяткували 30 січня. Іншого календаря я навіть не маю. :)
    Але то не є дуже велике свято. У нас припало на п'ятницю, то все одно був піст.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Казуси Католицької Церкви

    Самий більший казус(як на мене) це те їнхі дії суперечуть їхнім словам.
    1) Як можна не двозначні слова трактувати по інакшому наприклад
    не вбий, не суди і не будеш судимий, прощай ближньому так щоб можна було вбивати не вірних(хрестові походи) і вбивати "єретиків"(єретиком була кожна людина, яка не погоджувалася з католиками)
    2) Як можна брати на себе можливості Бога, прощати гріхи(за гроші),а ще гірше видавати індульгенцію на перет.
    А ще гірше що вони до тепер не визнали помилкою.
    3) Прайс лист за послуги священиків.
    4) Існування титула Папа Римський в Біблії чітко сказано: Один отець в тебе на небі, а папа перекладається як отець.
    5) Постійно говорять, що без них ти не спасешься, як що ти не будеш ходити в церкву ... Бог Всюдисущий його не може бути десь менше, а десь більше.
    6) Вони визнають що Папи Римські "Святі", "святі" давали наказ щоб повбивали людей, переплюнули маньяків (Чекотило і то менше вбив).
    7) Кажуть в деяких сектах використовують рабську працю. Так звані раби працюють добровільно і бесплатно, а засновники секти отримують матеріальну вигоду ну то чим монахи від тих рабів відрізняються, пів дня моляться пів дня роблять. Роблять перважно вироби на релігійну тематику Ікони і подібне більшість того вивозяться в Рим і там на околицях продається.
    8) Єпископ Грекокатолицької Церкви підпорятковується Риму, но не має голосу на синоді і тд. Нашо тоді Грекокатолицька церква, і нашо тоді кирує іншою конфесією?
    9) То не факт що в католиків є но в греко католиків, я бачив на власні очі коли читали хто скільки сдав на пожертву. Напевне і у вас таке є, а це вже перебор.
    прошу не кидати камнями, а доводити свою думку. Може моя думка змінеться, якщо ваша думка буде переконлива.
     
    Останнє редагування: 30 сер 2009
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Є боянистий анекдот
    Код:
    про Чукчу, которий приперся на вступний іспит факультету журналістики:
    -що Ви думаєте про творчість Езопа?
    -Чукча нє чітала, аднака.
    -а про Достоєвського, Толстого?
    -Чукча нє чітала, аднака.
    -а що Ви читали?
    -Чукча - нє чітатєль, Чукча - пісатєль, аднака.
    ТАК от, намагатися вплинути на хід думки, котра не поважає Правил - дурного робота.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Ви мене з Чукчою порівнюєте? А не за багато ви на себе берете? А які я правила не поважаю? То що я знов випадково тему создав, а подібна вже була не рахується.

    П.С. Розгляним пункт 2.4. в правилах може хтось важає що я на ніс особисту образу, а насправді так написав бо це крик душі.
    Пункт 2.5. я не розпалюю міжрелігійну ворожнечу і це довів
     
    Останнє редагування: 30 сер 2009
  16. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Багато хто з католиків важає так
    я всьо одно не можу зрозуміти як так можна було трактувати Біблію.
    ну і 4 пункт не дуже переконливий, бо значиння слів міняються.

    1) Постійно говорять, що без них ти не спасешься, як що ти не будеш ходити в церкву ... Бог Всюдисущий його не може бути десь менше, а десь більше.
    2) Прайс лист за послуги священиків.
    3) Єпископ Грекокатолицької Церкви підпорятковується Риму, но не має голосу на синоді і тд. Нашо тоді Грекокатолицька церква, і нашо тоді Папа кирує іншою конфесією?
    4) То не факт що в католиків є но в греко католиків, я бачив на власні очі коли читали хто скільки сдав на пожертву. Напевне і у вас таке є, а це вже перебор.
    5) Не визнають своїх помилок!
    А це не людська слабість, і коли вона тим перхворіє?
     
  17. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Пане Західняк. В мене до Вас є щира дружня порада. Підтягніть себе в знанні української мови, зокрема в правописі.
    Тоді познайомтесь зі всією небхідною інформацією (Біблія, історія, церковна література). Це може зайняти в Вас деякий час, скажімо, рік.
    Тоді приходьте на ці гілки і всі присутні будуть дуже раді з Вами дискутувати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Pedro, а ви спочатку вивчіть правила особливо пункт 2.6 і 2.7 а потім пишіть. І це все що можете написати?
    З історією як із Біблією я знайомий не погано(не досконало, бо не знаю в оригіналі). Церковну літературу не хочу читати так як не маю сили читати абсурди.
    А нас рахунок дружньої поради взагалі помовчу не хочу щось погане писати.
    Pedro, підтягніть себе в знанні української мови, зокрема в правописі(небхідною :) привільно необхідною :) ).
     
    Останнє редагування: 30 сер 2009
  19. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    маюнка, у вас подвійні стандарти, коли Pedro написав оффтоп то ви йому + поставили. На таких людей кажуть дволикі.
     
а де твій аватар? :)