Дім легенд

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем A_l_e_x, 30 тра 2010.

  1. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    Вирішили ми протестувати нову кнайпу від локалю, називається це чудо Дім легенд. Зроблено як Гасова лямпа, тобто кнайпа займає цілий будинок. На низу нас вітав просто супер-чудовий коминяр. Дуже закрученіч сходи, в особливо небезпечних місцях завбачливо причіплені подушки, щоб не бахнутись головою) По дорозі купа залів, наприклад із запансикми кавалками левів, зал річки Полтва, зала точного львівського часу. Бібльотека, в якій лежить книжка з льокальними слівцями) я майже всі знаю =) а в залі Полтви висить телевізор на якому показується картинка з веб-камери яка встановлена під землею в каналі Полтви! Тут як і в старій Гасовій Лямпі є відкрита тераса, тобто навіть дві! і на самому стоїть старий трабант, перероблений на амфібію,з веслами і пропелером на даху. Також є комин для фотографій, і ще один комин на якому сидить коминяр і якась дивна конструкція для кидання монеток на щастя. на жаль з нами сьогодні сиділа якась жлоб-компанія яка мішала всі горілки які там були у своїх шлунках, цікаво як вони злізли з останнього поверху) Все гарно і весело а от меню абсолютно не інформативне, написані якісь страви для прикладу і ціни теж +-, бідолашні офіціантки втомлюються пояснювати клієнтам що до чого, але я думаю це дотреться з часом!
    До речі! НЕ забувайте - як зустрінете коминяра то для того щоб щастя вас не оминало треба потримати його за ґудзик! Інфи про заклад в неті вкрай мало, та і відкрився він цілком недавно! Ось знайшов http://liniyka.livejournal.com/33718.html ну і мій допис http://alexlviv.livejournal.com/9827.html [​IMG]
    решта фотосів http://picasaweb.google.com.ua/alexlviv2007/EjZOkJ#Не РЕКЛЯМА
     
    • Подобається Подобається x 17
  2. Kicsi

    Kicsi New Member

    А де цей Дім легенд знаходиться??? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    на Старожидівській (кому більше подобається Староєврейській), акурат навпроти Жидівської кнайпи, ззаду за арсеналом недалеко
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Були там кілька днів тому. Оригінальне оформлення, купа залів, але каву несли хвилин п'ятнадцять... о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    А ну то ще нормально!:)))
     
  6. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    ну не дивно) там стільки того всього, що заблудитись можна)
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Подобаэться політика закладу - дали можливість присісти на півгодинки випити пиво, якщо опісля заброньовано:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. nastinka

    nastinka відсутня

    кафе як кафе. поки не засмерджене.
    Садовий старається заробити гроші :)
    я би сиділа тільки на мансарді..але там вічно місця нема...
    а так то вихід один в разі пожежі люди там повмирають бо вийти не зможуть.
    і їжа смажена у них на олії яку вони використовували вже тисячу разів. а я люблю свіже все..
    ну отаке.
    як по дизайну кнайпа файна..це єдине шо файне..
    і дядько знизу теж мего.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Це Ви двом дiвчинам, стомленим пiсля танго, ото розповiсте :ireful1::mocking:

    ЗI: натомiсть панянка-офiцiянт файненька була :blush: I труба на поверсi дуже сподобалася, я на нiй посидiв -- навiть у дощ прикольно було! :preved:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Honda

    Honda Well-Known Member

    Цікавенько!!!! Треба буде зайти;)
     
  11. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Сподобалося:

    [​IMG] Mazerati (Вчора)
    [​IMG] Honda (Нині)

    :good::mocking:

    ЗI: це, мабуть, тому, що на даху кнайпи також автiвка -- "Трабант" :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Вчора сам там був:) Цікавий і оригінальний дизайн, найбільш приколола веб камера на р.Полтву:good: За 30 років перший раз ту Полтву побачив!:) Класно!:good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    [​IMG]

    http://sotnyk.livejournal.com/185113.html
     
  14. olegkyrychuk

    olegkyrychuk Active Member

    А мені взагалі до вподоби все, що робить компанія !Фест. Незважаючи на певні недопрацювання, вони дійсно стараються, щоб їх клієнтам було цікаво і комфортно у їх закладах. А щодо Дому легенд, то на терасі дійсно дуже приємно сидіти! Такий краєвид!!! Ух! :) Хоча правда сиділи біля столику під посудиною для кидання монеток, то дуже боялися, щоб ті монетки нам комусь в око не попали, бо деякі "умільці" так влучно кидали... :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Alexx

    Alexx Member

    Цікава ідея! Дякую, що підказали місцину де можна вибратись і посидіти. Мене цікавить чи є в них зали для тих хто не палить? А то я в цікавому положенні і дим на дух не переношу.
    Взагалі дуже цікаві вони ідеї втілюють! Ну просто без 100 гр таке не придумаєш ;). Кожен раз дивуюсь людскій фантазії. Молодці! Вміють люди, як хочуть ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Ми там теж були один раз, прийшли біля 9ї вечора, а біля кнайпи надворі стояло купа молоді, ніби щось чекали, ми стали і собі чекати, бо як нам пояснили - мало бути кесь дійство. І от, коли пробило рівно 21 годину, веселий дядько в циліндрі, який стоїть на вході до кнайпи, взяв драбину, приставив до стіни, виліз на неї і щось там включив. Тоді на фасаді будинку почав їхати іграшковий трамвай (над вхідними дверима є така собі кована залізна дорога, яка по двох кінцях має такі собі гаражі, і трамвайний вагончик проїхався з одного гаража до іншого і назад), після того, як трамвайчик зупинився, задзвеніли дзвоники, які теж висять на стіні фасаду, тоді всі почали рахувати від 10 до 0, і на слові "нуль" з голови дракона, яка є вгорі на стіні, вийшов феєрверк. Отаке дійство - трохи дитяче, але всім було весело і смішно. А дядько в циліндрі після всього з усмішкою сказав:"Завтра в тій же годині..." І я так зрозуміла, що то кожного вечора в 9 вечора таке дійство робиться. :)
    Щодо бару: сиділи на мансарді, замовили пиво, і хоча барна стійка була від нас на відстані 3 метрів - пиво несли нам 20 хв.
    І ще: бідні ті люди, вікно яких знаходиться навпроти мансарди - мусіли замурувати майже все вікно у кухню, щоб не бути на виду у відвідувачів закладу..
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Кнайпа так собі. Нова і всі тому йдуть в розвідку. Вчора і я там був. Дизайн в принципі цікавий, АЛЕ недоліки переважають:
    - Ціни вищі середніх;
    - Все зайнято;
    - Душно;
    - На сходах сновигає натовп людей з якими важко розминатися;
    - Мало місця, непросторо, нависають над головою шукаючі столик;
    - Офіціантів довго чекати.

    Може з часом, як мине ажіотаж, то буде краще.
    Хоча може просто я зайшов в годину пік (субота вечір).
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. poputochka

    poputochka Active Member

    Заходили в цю кнайпу вчора. З родиною.
    Для відпочинку з дітьми явно не призначена.
    Цікава задумка,але тіснувато і довго обслуговують,ну і ціни на туристів розраховані.
    Ходили і оглядали всі зали,як на екскурсії. Ледве випхались з дітьми на саму гору,аж тут дощ вперіщив,то нам видали такі собі старі чорні парасолі,щоб не змокли і все оглянули.
    Є зали для тих,що не палять,принаймні нам так сказали в залі,присвяченому Полтві.
    Вразив,перепрошую,туалет на 2 поверсі:там на дверях екран,і моя дитина розпитувала для чого то в цій кімнаті телевізор,а потім в найцікавіший момент на екрані відхиляється засувка на символічному вікні і з"являється той сажотрус,що всіх зустрічає знизу, зі словами "Ну знову в туалеті хтось напаскудив!" Налякав нас добре. Причому там в запису десь зо 5 різних роликів,де той пан,часом із компанією,сміється з відвідувачів клозету.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. MADLENKA

    MADLENKA senior member

    Слухайте, начиталась Ваших відгуків, що аж самій захотілось туди потрапити!!!
    Так люблю такі стилізовані кнайпочки!!!:girl_in_love: І так гордість за наше місто розпирає!!! :preved:
     
  20. Mavra

    Mavra Member

    В мене враження від кнайпи ЖАХЛИВІ.
    По-перше все в стилі Садового, дешевий дизайн, грубо збиті з дерева столи і стільці і гроші з повітря.
    По-друге, дуже цікаво за які такі заслуги і хто отримав цей будинок в центрі міста для забігайлівки.
    По-третє, як можна в будинку без кондиціонерів та вентиляції, з низькими стелями, збирати таку кількість людей? А сходи, вони такі вузькі, що не дай Боже пожежі, як евакуйовуватимуть людей?

    Я сама була свідком, як на тих сходах впала дівчина і думаю не вона перша, не вона остання. Поки якоїсь біди не станеться, то проти славного мера ніхто не попре.
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)