Дика брехня: у Львові перевізники показують заробіток – 20 грн з автобуса

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Batiar, 5 кві 2012.

 1. Batiar

  Batiar newsmaker

  Депутат Львівської міської ради Ю. Михальчишин сьогодні на сесії заявив, що приватний перевізник, якому віддали у Львові рентабельні маршрути, показує офіційну виручку 20 грн в день з великого автобуса.

  Про це депутат повідомив у запиті до мера Львова А. Садового.
  За його словами, робоча група, створена міським головою Львова для вивчення проблем транспорту, працює вже 6 місяців, з них – 5 місяців не збирається і результатів її роботи жодних. «Я перепрошую, але за 6 місяців можна дитину зробити, не те що вирішити проблеми транспорту», – заявив Михальчишин.
  Окрім того, він розповів, що приватна фірма, якій місто віддало маршрути №9, 10, 16 за період з 11 до 22 березня здала 13 тис. грн виручки. При цьому, що на цих маршрутах загалом працює 40 автобусів. «З цього виходить, що автобус приносить 20 грн в день виручки. При цьому ми знаємо, ще реально такий автобус приносить в день 1500 грн виручки. Де ж дівається різниця? Чим займається ваша комісія, можливо, їй слід допомогти працювати?», – запитав у мера депутат.
  Він заявив, що катастрофічний менеджмент команди Садового зробив з комунального підприємства АТП №1 абсолютно збиткове підприємство.
  Окрім того Михальчишин нагадав, що сьогодні спливає термін дії угоди, підписаної з фірмою «Успіх-БМ» на обслуговування маршрутів. Відтак, ця фірма вже працює незаконно.
   
   
 2. duncan

  duncan батяр з личакова Команда форуму

  схоже на те, що Михальчишин міряє на себе мантію голови
   
а де твій аватар? :)