Діалог Slav&Коммунарец. Істина

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем Коммунарец, 5 лис 2017.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ви наче стверджуєте, що існує одна істина у вигляді одного Бога та одночасно ви ухиляєтесь помітити, що суперечності між релігіями свідчать, що кожна релігія бачить лише свою істину, що є лише, як я це сприймаю, істиною тільки цієї конкретної релігії, а одночасна багатоманітність цих "істин" може лише свідчити про відсутність справжньої істини в кожній релігії.

    Вище я вам показав, що роблять прихильники ісламу. Чомусь їх не збираютсья екскумуніковувати чи "відлучати від мечеті" інші прихильники ісламу. Вони також вважають, що у них є істина і вони володіють даром непомильності.

    Колись католицька церква стверджувала, що лише вона володіє даром непомильності. А відносно недавно Папа римський вибачався за декі помилки та переслідування католицькою церквою.
     
    Останнє редагування: 19 лис 2017
    • Тупо Тупо x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мабуть, ми на різних мовах розмовляємо. Раджу почитати на сайті "важкі питання" там їх багато, на три життя ваших вистачить і то...Сподіваюся, що то вам буде під силу, як самовдосконалення .

    Ну, то не перші вони. Були геноциди евреєв, українців, вірменів, індіанців, індійців, чеченів, інгушей, та мабуть немає народу, хто б не постраждав. Один одного різали і вбивали. І в більшості за релігійними ознаками. І хто? Православні, католики, мусульмани. Виставте волинську різню, виставте польську шляхетність повішених українців на гаках... Слабо?
    Навіщо вам істина , якщо ви не спроможні розуміти, крім кнута і пряника?
    У світі вже стільки накопилося всьго поганого, що легше взяти самоє цінне, а решту спалити. Тому свідки Єгові радіють наближенню кінця. Та мало хто витримає останні часи.
     
  3. Slav

    Slav Well-Known Member

    Це не має стосунку до релігійних конфліктів. А я мав наувазі скільки зла людству принесли саме релігійні конфлікти.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Slav, взагалі то я сподівався на іншу розмову. Не вирішення проблеми якоїсь жінки, чому в неї чоловік п'яниця, а в іншої - бізнесмен. А всі речі матеріального світу не варті у царстві небесному: то коштовності, цінні папери і всяке таке подібне. Навіть книги, картини і решта частина мистецтва - це все минуще, бо насправді - все це копії.... Оригінали зберігаються на небі, як спадок прекрасної частини людства і не тільки. Тому і сказав колись Булгаков - "Рукописи не горять" - бо кожна строка і слово в ній збережено і колись буде виставлено на суд того, хто писав або робив - погане чи прекрасне.
    Все, що відбувається на Землі - то все є війни добра і зла, а релігія - невід'ємна складова всіх тих подій. Кожний злочин земний - то злочин проти заповітів Бога і на користь Темного.
    Хм... То я пофантазував. Але хотілося би щоб так було, ви як гадаєте? От про це та таке подібне хочу говорити, а не про голови відрізані та руки, по локоть в крові...
    Десь читав: все, що написано в Біблії - то вчення для небесного життя, а матеріальне земне життя - то зовсім інше. Маємо те, що маємо (с).
    І хто зуміє прожити життя так, як вчить Ісус - той буде спасений і матиме вічне життя.
    Це істина і іншої немає.
    "Живи, як вчив Господь!"
    А перша і єдина заповідь Його - люби ближнього свого, як він любить вас і вмер на хресті заради кожного, щоб не смерть була вічна, а життя небесне.
    І буде все у тебе - і знання, і шастя і всі багатства світу, неопалимі.
     
    Останнє редагування: 20 лис 2017
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Slav
    В інтернеті багато чого є. На все не варто звертати уваги, а дещо можна застосувати, як навчальну книжку - або як приклад, або як не приклад.
    Пропоную розглянути інформацію на сайт "7 Заповідей"
    Даю цікаву статтю:
    Що б ви сказали у відповідь, як би ви були тим, хто... знає істину?
     
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    Зявився свіжий маніпулятивний фетиш"проблеми якоїсь жінки".
     
  7. Slav

    Slav Well-Known Member

    В нашій розмові я намагаюсь показати, що неіснування Бога підтверджується наявністю великою кількістю конфліктуючих між собою релігій, бо кожна релігія - це, приблизно кажучи, відображення Бога на землі. В мене також складається враження, що ви постійно відходите в сторону від теми нашої дискусії.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Настав ранок, який приніс добру звістку.
    Нехай нас розсудить життя.
    Настав час істини для нас обох.
    Я приймаю обітницю мовчання на ЛФ, та що не ступе моя нога на ЛФ доти, поки не спіймаю руду тварюку, а на цей час покладаюся на Бога, на Його мудрість і справедливість.
     
а де твій аватар? :)