Діалог Slav&Коммунарец. Істина

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем Коммунарец, 5 лис 2017.

 1. Slav

  Slav Well-Known Member

  р е к л а м а
  Я вище виклав питання і навіть його пізніше ще доповнив одним реченням.
   
 2. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Чого ви так думаєте, що ніхто не планує і не робить? Навіть дуже хочуть і роблять.
  Цей допис скоріше буде про тих, хто не хоче об'єднання і навіть толерантного, або ще кажуть "терпимого" відношення до інших релігіозних течій і конфессій.
  Одні за терпимість, інші проти. Хто знає? Всі хочуть використати єдинство у своїх цілях - і в очевидь не в тому напрямку, що треба. РПЦ навіть на синоді (наче так збір називається) на початку мілленіума визначилася, як вести політику на своїй і чужій території. Самі розумієте мабуть як то виглядає насправді.
  А от історія відносин РПЦ з іншими конфесіями і про спільну думку:
  Як бачите - одного рішення немає, а кількість різних думок нескінченна.
  До речі, як ви до російської мови - на скільки ви толерантні? Бо українською мало написано, а перекласти все тут неможливо.
  Там стільки богословного, що ще не скоро дадуть йому якийсь порядок. Бо всі тягнуть в свою сторону.
  А якщо під усим цим підвести риску: кожний хоче натягнути на себе поняття соборної, апостольної, кафолічної, вселенської церкви на себе, або ж замінити поняття на свою користь. Хто буде думати про єдинство всього?
   
 3. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  День 881-й
  12.11.2017

  @Slav

  Джерело єдинства
  1. Пошуки Н.К.Рериха."Струны земли"
  Єдність релігій втрачена і буде відновлена.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  2. Ерусалимський храм Ньютона
  3. Единий Бог сонця від Аменхотепа.
  Фараон Египту Аменхотеп зробив революцію в релігії - він став молитися тільки одному Богу...Але реально, таке вже відбулося.
  [​IMG]
  4. Пророцтво Нострадамуса.
  То вже повторюся, але:
   
  Останнє редагування: 12 лис 2017
 4. Slav

  Slav Well-Known Member

  Ви написали про діалог між християнськими церквами. Але до яких конкретних спільних рішень дійшли ці церкви? Чи є у них спільні рішення?

  Російська мова сама по собі мені не заважає. Є тільки не сприймаю як російську мову використовують у якості інструмента російського імперіалізму і шовінізму.


  Останній ваш допис я сприймаю як щось дуже віддалене, що майже зовсім не стосується відповіді на моє питання.

  На прикладі тільки розколів християнської церкви, я бачу, що навіть одна християнська церква не йде до якоїсь одної істини, а намагаєься в кожному окремому випадку бачити свою окрему істину. На прикладі християнської церкви видно зовсім протилежне до того, що ви стверджували: "зрозуміють, що Бог єдиний, і всі релігії - тільки частинки істини, коли вони простять один одного"
   
  Останнє редагування: 14 лис 2017
 5. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Я вам дав більш розкрите сьогодення і минуле, щоб ви самі подумали і прийшли до якогось висновку. Мабуть, це виявилося занадто багато. Відповім на питання:
  короче: взято на підставі минулого, аналізу подій сьогодення і пророцтв про майбутнє. Ну і дещо особисте, інтуїція внутрішнього голосу)
  А де ви читали, що все буде неначе в маслі увесь час? При такому "багатстві" людських пороків хочете якогось порозуміння? Хто слухає розумнє зараз? Війни краще вести, ніж кинути зброю, а то ще перекувати на орала... Ще давно сказано:"Свою віру поважайте і чужу не ображайте" - знайоме схоже?
  То у мусульман добре написано, які розділили маленькі ознаки кінця і великі. Маленькі - то мірські -земні, великі - те, що буде, але мало хто помітить, то для віруючих і просвітлених людей. Та й для всхі згодяться, не тільки для мусульман, маленькі:
  Кожна релігія має опис кінця світу. Всі на свій лад. А ви пробували зробити з того одну? То спробуйте. Це буде крутий сценарій.
  Ні, кожний залишається на своїй позоції. Мабуть, що немає жодної єдності в істинності справи, крім земного бажання не повбивати одне одного.
  Бог у всіх різний: один або в трьох лицях...
  Ісус Христос - пророк, мессія або ніхто...
  Ну і так далі. У нас ще буде час поговорити про все.
  Та що там народи? В родинах ненавидяться, а ви про політичні та релігійні суперечки...
  Але все буде добре, коли все закінчиться. Для тих, хто вірить в єдиного Бога, Святого Духу і Господа нашого.
   
  Останнє редагування: 14 лис 2017
 6. iso

  iso Well-Known Member

  "Звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій
  Закликаємо віруючих до спільної молитви за перемогу і мир
  Ми, керівники та повноважні представники Церков і релігійних організацій України, усвідомлюючи силу і важливість молитви до Всевишнього, в руці Якого сила і влада, Який є Праведним Суддею, добро винагороджує, а зло карає, який Сам навчає нас молитися до Нього в потребах, щоби ми через це виявляли свою віру і любов до Нього та єдналися між собою, – звертаємося до священнослужителів, релігійних проповідників та наставників і всіх вірних наших Церков і релігійних організацій провести в неділю, 2 квітня о 15 годині в Києві на Софійському майдані, а також в обласних центрах, по всій Україні та в країнах українського поселення спільні молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру.
  Також ми будемо молитися за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи. Ми будемо молитися за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі рятуючи своє життя.
  Наступний день, понеділок 3 квітня, ми закликаємо віруючих провести у особистому пості: хто може, нехай постує протягом дня, не споживаючи їжі, або хоча б до середини дня.
  Ми віримо, що Господь почує наші прохання та молитви і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться.
  Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!

  ФІЛАРЕТ, Патріарх Київський і всієї Руси-України, Предстоятель УПЦ Київського Патріархату
  СВЯТОСЛАВ, Верховний Архієпископ Києво-Галицький, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви
  Віталій СКОМАРОВСЬКИЙ, Єпископ-ординарій Луцький, Апостольський адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії, Генеральний Секретар Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України
  Валерій Степанович АНТОНЮК, старший єпископ, голова Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських християн – баптистів
  Михайло Степанович ПАНОЧКО, старший єпископ, президент Всеукраїнського Союзу Церков християн віри євангельської – п’ятидесятників
  Василь Федорович РАЙЧИНЕЦЬ, старший пресвітер Союзу Вільних Церков християн євангельської віри України
  Леонід Миколайович ПАДУН, старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви
  Григорій Іванович КОМЕНДАНТ, Президент Українського Біблійного Товариства
  МАКАРІЙ, Митрополит Київський та усієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви"
  "А ви берете і кажете"
   
 7. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  @iso, з усією повагою до віруючих, маю дещо зауважити.
  1) звернення порушує субординацію - треба звертатися до Господа нашого, Ісуса Христа, бо тільки через нього можна передати прохання до Всевишнього.
  2) прохання перемоги над агресором не є справедливою, бо зверху краще видно, а краще просити захисту і навернення ворога до миру, якщо вже на то пішло. Забули також вибачитися за свої гріхи і отримання милостині у вигляді захисту.
  3) Можна не погодитися з цим, але варто подумати.
   
 8. iso

  iso Well-Known Member

  +100.
   
 9. Slav

  Slav Well-Known Member

  Ви можете кількісно оцінити та порівняти тенденції зближення та розколу між релігіями впродовж історії всіх релігій?

  Ось, наприклад, совки, захищаючи совок, можуть навести багато прикладів побиття поліцією мирних громадян та незаконних репресій в західних демократичних країнах. І з наявністю цих фактів справді треба миритись, бо такі факти були. Вказування на окремі недоліки тої чи іншої політичної та державної системи - це дуже простий та ефективний тип маніпуляції, так як значно складніше кількісно та якісно порівняти недоліки різних політичних та державних систем і на базі цього порівняння зробити порівняння цих систем. Я цим прикладом з порівнянням політичних та державних систем веду до того, що треба різні речі порівнювати в цілому, а не тільки за окремими деталями без врахування загального якісного та кількісного складу всіх ознак порівнюваних речей.
   
 10. iso

  iso Well-Known Member

  А якось простіше спитати можна?
   
 11. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Релігії, як паралельні прямі, ніколи не перетнуться і тим паче, не об'єднаються - тому не буду вишукувати цифірі і забивати комусь голову. Креко-католики - то як виключення із правил, які більше до Римського тягнуться і звідти ноги ростуть.
  Не пам'ятаю, хто сказав, але приписують Рею Бредбері:"Релігію можна замінити тільки іншою релігією".
  Тому, навряд чи ми побачимо справжнє об'єднання релігій на фоні найзапекліших релігійних баталій з усіх часів.
  Повторюю чиєсь: якщо побутову або економічну війну можна покінчити у разі виснаження ресурсів, то релігійну - неможливо, за будь-яких умов. Тому вихід один - створення нової релігії, як пророчествують і яка об'єднає людей, а не їхні релігії і політичні погляди.
   
 12. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  В інтернеті гуляє інформація, скільки вторгненнь американські військові зробили до інших країн, скільки було зроблено переворотів у владі - по роках. Дуже багато. У порівняння із ними - радянські далеко позаду. Але, по кількості вбитих - попереду всього світу. "Лучше меньше , да лучше". Не можливо порівняти фізичні втрати з моральним зламом. Що страшніше? - Коли ти можешь вмерти за віру та ідею, або в тебе забирають таку можливість - і ти раб чийсь усе життя?
   
 13. Slav

  Slav Well-Known Member

  Совки показують пальцем на порушення поліцією прав громадян в західних демократичних країнах, але, вказуючи на скалку в чужому оці, вони не помічають колоди у своєму оці (там навіть не колода, а цілий ліс) щодо масового порушення радянською міліцією прав радянських громадян в совку. Висновок: недоліки в кожній системі можуть бути, але кількість цих недоліків в різних системах може значно відрізнятись. В совку було значно більше недоліків в області законності та шанування прав громадян, чим таких самих недоліків в будь-якій іншій демократичній країні цього часу.

  Що стосується релігій, то процеси конфліктності та розколу між релігіями значно кількісно перевищують процеси зближення та єднання між релігіями.
   
  Останнє редагування: 18 лис 2017 у 10:04
 14. Slav

  Slav Well-Known Member

  Ви не помічаєте, що ця ваша думка суперечить вашій попередній тезі?

  В додаток, ще самі для себе виясніть, як виникає будь-яка релігія, релігійний світогляд.

  Як можна говорити, що одночасно істина одна та "Всі основні віття религійного дерева мають право на життя, бо всі праві і всі не праві", якщо кожна релігія, кожний релігійний світогляд вважає тільки себе істиною, а всі інші релігії та світогляди - помилковими.
   
  Останнє редагування: 18 лис 2017 у 21:30
 15. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Не бачу суперечок у висновках:
  1) ... - то випробовування людей. Коли вони [люди - від Коммунарца 18.11.2017] зрозуміють, що Бог єдиний, і всі релігії - тільки частинки істини, коли вони простять один одного - тоді прийде мир і любов у світ. Теж стосується і мов, та іншого, що роз'єднує людей - не з метою не допущення, а з метою що люди переборять в собі гомофобію.
  2) Тому вихід один - створення нової релігії, як пророчествують і яка об'єднає людей, а не їхні релігії і політичні погляди.

  Колись чув таке:
  Якщо взяти одного шведа - то він ніц ніхто, а разом шведи - нація, яка показує вражаючі результати.
  Якщо взяти росіянина - то він один сам може все, наначе всемогутній... Левша, а разом - вони нічого не можуть створити путнього.
  Це приклад того, коли кожна людина, як і релігії, мають право на існування, але одні живуть добре (шведи), а інші страдають (росіяни). Перші - приклад, як треба жити у єдності однієї істини (люди і релігії), а другий приклад - як ми живемо у багатокількості самозакоханих релігій(люди і релігії).
  Як сказано давно: "Горе от ума"
   
 16. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Хоча приклад совка і є наглядним для когось примірником, я хотів би уникати цього обговорення. Бо, як показує спілкування на цю тему - багато негативу при малому розумінні істини. Тому прошу не виставляти такі порівняння - світ не зійшовся тільки на цьому. Знайдіть інші приклади, бо ви підставляєте мене під удар тих, хто занадто самовпевненний, на мій погляд. Якщо хочете терзати когось і отримати від цього задоволення - то для цього є тема "Сльози за совком-6"

  Так, і я це написав:
   
 17. hrim

  hrim Well-Known Member

  То лікується?

  View: https://www.youtube.com/watch?time_continue=394&v=JMEexCpunL8
   
 18. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Так, і ваше теж.
   
 19. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member


  Хіба не можна хоча б так зробити? Ви чому вчитеся - тому що показуєте чи розумному?
  Або самі заберіть, або просіть адміна - бо не відповім вам більше.
   
 20. Slav

  Slav Well-Known Member

  Я ще раз викладу тільки посилання на сайт archive.is/SZ1Xr , який показує, як представники іншої "великої миролюбної релігії" шукають істину.
   
  Останнє редагування: 19 лис 2017 у 00:54
а де твій аватар? :)