Діагностика за методом Р.Фолля

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Miledi R, 5 лип 2017.

  1. Miledi R

    Miledi R New Member

    Людмила Реда
    Вчера в 18:04 ·
    Випадково натрапила на львівський форум, де обговорювали методику Р.Фолля. Дуже стало неприємно. Не буду сперечатися, що багато шарлатанів працює під цим прикриттям. Але, скажіть, будь ласка, у якій галузі медицини і не тільки, їх у нас немає. Навіть державою керують люди без належної освіти. ..на жаль...
    Та це не означає, що сама методика створена для обману і нічого не варта. Вперше почула про діагностику у 1993 році. Як і більшість людей, поставилась з недовірою. До того ж тоді на екранах телевізорів по черзі миготіли А.Кашпіровський і А Чумак. Але, коли можливості традиційної медицини були, практично, вичерпані, звернулась до нетрадиційної. Допомогло. І не раз. На щастя, вже 24 роки маю можливість переконуватись у її ефективності. Звісно, це не панацея. І далеко не всі захворювання можна вилікувати. Але це, у жодному випадку, не шарлатанство . Лікарі, які вдало поєднують традиційні знання з методикою Р.Фолля, тобто працюють в галузі інтегративної медицини, мають дуже непогані результати.
    Не хочу нікого агітувати. Просто скажу, що методика Р.Фолля вже давно визнана МОЗ України, викладається серед інших на факультеті нетрадиційної медицини у ЛНМУ ім.Д.Галицького.
    А що стосується батьківщини засновника методики, то кому цікаво, перейдіться хоча би по двох сайтах

    http://www.google.de/search…...

    Therapeuten.de - Ganzheitliche Behandlungsmethoden & Therapien - Therapeuten.de - Elektroakupunktur n. Voll.
    Можливо, німецькі лікарі викличуть у вас більше довіри .
     
а де твій аватар? :)