Діагностика в центрі "Євромед"

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем галичанка, 27 вер 2007.

  1. галичанка

    галичанка New Member

    Сьогодні прочитала в тижневому "Експресі" про діагностичний центр "Євромед" на бічній Бандери - вул. Вербицького.
    Чи був там хтось з форумчан? Які враження, ціни?

    Написано, що вони проводять комп'ютерну діагностику, визначають рівень гормонів, гемоглобіну, лейкоцитів. Чи правильно я зрозуміла, щj всі ці дослідження на основі тільки комп'ютерної діагностики?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Самому б мені дізнатися що це таке.... і наскільки добре діагностують...
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Залежно скільки дати.У мене знайомий(35 років) полюбляє діагностуватися,каже,знайшов по знайомству лікаря-діагноста,всого за 300 гривень в місяць.Вже купу хоріб йому знайшов.:no:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Я теж читала, і власне теж хотіла на форумі попитатися. Звучить заманчіво, але шось мене тєрзают смутниє самнєнья, шо все це робиться на основі компутерної програмки і з єдиною метою - запропонувати свої БАДи, чудодійні і неповторні (принаймні так було в центрі на Костюшка). Хоча, можливо я помиляюсь...
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Є така класна програмка-тест,Date_x_pro називається,можна так само продіагностуватися,задурно,ще й коли вмреш скаже.А там за гроші.;)
     
  6. Юстина

    Юстина молода мама

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

     
    • Подобається Подобається x 6
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"


    ТАКИЙ КОНТРАСТ?
     
  8. Юстина

    Юстина молода мама

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Пишу ж, що настрій був відповідний. Не знала чого хочу. В газеті було багато різних оголошень. Рубероїд ж не буду купувати...
     
  9. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    А може ще хтось був у діагностичному центрі Аріадна, що на В. Великого? Там роблять діагностику усіх можливих і неможливих болячок на основі вимірювання амплітуди коливань мікрохвиль вашого організму, - щось таке. Тобто вам до долонь і стоп тикають у визначені точки дротиком, який під`єднаний до спеціального приладу, що показує рівень зашкалювання ваших коливань і зараження вашого організму всілякими паразитами. Потім лікар розказує, що саме зараження організму грибками і глистами і є причиною усіх ваших хвороб - чи то нежить, чи біль у шлунку, чи навіть поганий зір! Вас направляють на консультацію до іншого лікара, який вам розказує про основи очищення організму і виведення шлаків, і основна фішка - видає вам таблетки, маленькі горошки (пустишки), що заряджені інформацією справжніх ліків. Звичайно, це задоволення не з дешевих. Рік тому перший огляд-діагностика коштувала 100 грн, а потім регулярно щомісяця чи через місяць, треба було туди навідуватись, щоб дозаряджати таблетки, звичайно ж за чималу додаткову плату :8:
    Я один раз продіагностувалась, і наступного разу теж не було...
    Я якось читала, що ця методика була визнана якимось медичним центром у Росії, але не в Україні. Цікаво, як у нас контролюється діяльність таких закладів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Шарлатанство чистої води, як і БАДи, а про "заряджені таблетки" взагалі мовчу. Ще одне оголошення з тієї ж серії з досить оригінальними даними:
    Як на основі електромагнітних коливань глисти виявити? Не розумію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    а як взагалі можуть електромагнітні хвилі взаємодіяти з організмом? Для мене то секрет.
     
  12. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    В тій клініці мені дали брошурку, щоб ознайомитись з їхнім унікальним прогресивним методом діагностики. Звичайно, тої інформації, повної термінології і розумних фраз більш ніж достатньо щоб запудрити мозок людині, що знайома з тематикою на рівні середньої школи чи то інституту... Суть була в тому, що кожен орган вашого тіла має свої коливання, які сприймаються їхнім приладом. І якщо орган хворий, то ті коливання мають значне відхилення... Звучить розумно, тому наврядчи би ви пішли ту брошурку розбирати по кісточкам з професором фізики, щоб спитатись, чи це дійсно можливо. А людей, які вірять, що заряджена таблетка, що несе інформацію тих ліків, які їм потрібно, дуже багато. Для того, щоб потрапити на прийом до їхнього лікара. треба висидіти в довжелезній черзі. Головне, що такі ліки дійсно не мають побічної дії, оскільки це просто-напросто пустишка, а очищення організму дієтами та клізмами ще нікому не зашкодили, а тільки допомогли!
    Я сама, чесно кажучи, повірила у їхні методи, поки мені не втулили пакетик з зарядженими горошками :D

    Так ось, я чула просте пояснення, як на основі електромагнітних коливань вони виявляють глисти - кількість ваших паразитів буде залежати від того, як сильно вони притискають дротик до ваших точок на руках. Геніально і просто!

    Звичайно, перед обслідуванням вони розпитують, що вас турбує, і відповідно натискають сильніше на ті точки долоні, які відповідають саме за ці хворі органи...
     
  13. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Та я б за такі гроші... та ні одного б здорового органу... :crazy:

    Додано через 1 хвилину
    Усьо з усім взаємодіє! :cowboy:
     
  14. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Джерело - http://www.fraudcatalog.com/
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Коли мені було років 10, водила мене мама на подібну діагностику. Треба було зняти з себе всі металеві предмети, на собі мати бавовняний одяг. Дійсно, в якомусь порядку натискали електродами на різні точки на руках і ногах, потім роздруковували діагноз. Ні про які зараження паразитами не йшлося, БАДів не пропонували, щоправда, продавали "заряджену" водичку (дуже недорого :) ). Від тої водички мені було ні тепло, ні холодно, але діагноз вгадали непогано... Попередньо про хвороби не розпитували...
     
  16. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Предлагаю вариант, ИМХО. Описанное ниже с компьютерами - бред. Всё, что надо - это взять кровь и померять в ней то, что надо мерять. Обычно - это базовая картина крови ( в которую входят красная кровь, с фракциями; белая кровь, с фракциями; и тромбоциты), С-реактивный белок и электролиты (натрий, калий и креатинин). Всё. Более, чем достаточно для врача общей практики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    доречі відносно зарядженої водички, нам фізик в універі розказував що він якось обробляє воду струмом, здається (можливо це і є - заряджає) і що вона дуже корисна. Правда що він саме робив з водою я не пам"ятаю.

    А хто знає щось про барокамери?
     
  18. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Барокамера - герметично закрытая камера, в которой создаётся повышенное или пониженное давление кислорода. Применяется широко для компенсации глубоководных пловцов и иногда для вынашивания недорожденных детей. В общей медицине применяется редко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    Дивилась цілу передачу по ТБ про структуровану воду - дуже цікаво.
    Не знаю про зарядження води струмом, але там показували те, як впливає на структуру води молитва і просто добрі слова. Просто неймовірно. Брали дві колби води з одного джерела, над одною промовили молитву, а над другою - нічого. Потім швидке замороження показало структуру кристаликів, які утворились - водичка, над якою помолились, мала правильної форми кристали у вигляді сніжинки, а інша - якісь згустки неправильної форми. Сама була в шоці. Потім досліджували надзвичайно корисну дію структурованої води на організм людини - порівняно із простою водою із пляшок, яку ми п`ємо (вже не говорячи про воду з крану, яка поки дойде до вашої склянки, такий шлях проробляє по кілометровим трубам, що несе тільки негативну інформацію разом з додатками хлору і ще не відомо чого...). Зараз виробляють ліки на основі структурованої води - в Москві, в Україні, на скільки мені відомо, такого нема. Чула, що дуже ефективні.
    Хоча самі вчені, які проводили ті досліди над водою, деякі факти пояснити не можуть, я вважаю, що в цьому є раціональне зерно.
    Тому перед тим, як пити воду, хоча би скажіть їй "дякую", - і буде вам здоров`я. :)
     
  20. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Діагностика в центрі "Євромед"

    в мене сусідка регулярно відвідує, навіть не знаю як це правильно назвати, сеанси барокамерою:) і в 80 років ще ходить на роботу!!! каже що це дуже позитивно впливає на організм
     
а де твій аватар? :)