Дерматологи Львова.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем IgorLvivM, 3 лис 2013.

  1. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    З серпня маю проблеми з дерматологією. Нічого ніби серйозного, заразного, смертельного.

    1. Від нервів в серпні почалось щось типу екземи.
    2. Неправильне лікування (поліклініка та Сокільники).
    3. Ускладнення від гормональних препаратів.

    У серпні-вересні мусів вивчати "дерматологічний ринок" Львова.
    Так от, виявляється з дерматологами у нас серйозні проблеми! Усунути наслідки ще так-сяк у нас можуть. І то, не всі. І не завжди правильно. А знайти причину - ні.
    Проблема, на скільки я зрозумів, стосується України в цілому, та й те, що читав на рос. сайтах - у них так само.

    В процесі двомісячних пошуків, консультацій та візитів, з'ясував, що станом на сьогодні у Львівській області є приблизно 2-3 нормальних дерматологи!

    1. Зайченко. 81рік дядькові. Ганяє в Польщу, на своєму Мерсі, не проти і круто гульнути час від часу. Написав "дядькові", а не дідусеві, бо фору він дасть і 40-а річному мужику. Як каже про нього наступний лікар - це останній із могікан львівської дерматології. (Передостанній (Дубовий) помер у 1996р). Приймає Зайченко у приватному кабінеті на Південному.
    2. Навіть не знаю прізвища - дерматолог з дурдому на Кульпарківській. Зенон, здається, Володимирович. Також цілком грамотний та кваліфікований підхід.
    3. Кажуть, але я до нього не попав, завідуючий відділенням в Сокільниках. Був там три рази - не попав жодного. Шалена черга. Люди займають чергу зранку і не факт, що потраплять на прийом.

    Буде потрібна детальніша інформація - запитуйте.
     
  2. Cendi

    Cendi Member

    Доброго дня. може хтось підскаже що у мене таке. появились червоні висипи по тілі, округлі де не де, дуже подібні на "засос".
    2 роки тому у мене вже було таке, я здала аналізи в шкірно-венерологічному диспансері на вул.Коновальця, у Созанської (боронь Боже до неї йти!!!). лікарка сказала що аналізи в нормі, написала якусь мазь яку треба робити на замовлення. нічого толком не пояснила від чого то. мастила я цією маззю. з часом ці плямки зникли. незнаю чи від мазі чи просто самі по собі. а тепер от знов появаились. тепер незнаю іти замовляти цю мазь знову чи можливо хтось підкаже в кого були такі висипи?
     
  3. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Лечение кожаных заболеваний по интернету... :)
    На самом деле - аллергии, кожаные заболевания - штука тонкая, противная и долгая. Причин - сотни. Вам обязательно к врачу.
     
  4. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    На рахунок Зайченка то як на мене він тільки гроші бере і то не маленькі..
    На рахунок Сокільників,завідувач повний придурок(вибачте не втрималась)раз вирішила провірити його професійні навики..і більше не хочу він якийсь неадекватний.Зато там є Хомик Андрій Андрійович,ніби не поганий спеціаліст,але лікування виписує дорожезне,мені обійшлося один раз в 900 грн.
     
  5. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Хммм... Офіційно, в касу 60грн за візит це дорого?
     
  6. Finya

    Finya enjoy the silence

    Мій тато мав великі проблеми з екземою, як тільки не лікували його. Пройшла назавжди після того, як одного літа на дачі він їв малину, дуже багато малини)
    І ще є один варіант лікування (не лише екземи, в загальному) - якщо цікавить, напишу в пп.
     
    Останнє редагування: 17 кві 2014
  7. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Напишіть.
    І "дуже багато малини" то скільки?
     
  8. Finya

    Finya enjoy the silence

    Не знаю) Ніхто не звертав на це уваги, поки не виявили, що саме ця ягода вилікувала його. Поки був сезон, весь час їв з куща)
    Напишу.
     
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    60 грн???Це де ви такі ціни бачили??На південному в нього 200 грн консультація коштує....Я вважаю,що це не мало,як для просто консультації..
     
  10. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Перший візит. Далі всі: 60 чи 75.
     
  11. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Не знаю,можливо і так.А може як кому.
     
  12. Прочитав багато відгуків на форумі, щодо ефективності та якості лікування наших Львівських дохторів. Вирішив написати теж, бо враження після останніх візитів до них не дають заспокоїтися. В даному випадку, мова буде йти про доктора Андрія Хомика, про якого я чув багато хороших відгуків як на форумі, так і поміж лікарів. Порадила в Сокільники до нього поїхати на консультацію, як до хорошого дерматолога, наш сімейний лікар. Обстежували ми сина. Перше що не сподобалося – це не спішність прийому пацієнтів. Коли ми зайняли чергу – ми були треті, потрапили на прийом через три години. Прийом пацієнта в середньому тривав 20 хвилин. Весь інший час – попивання чаю в ординаторській, розмови з іншими лікарями, переважно не по роботі, телефонні розмови. Я чудово розумію, що це не поліклініка, це лікарня, але якщо ти вже практикуєш прийом пацієнтів, коли в тебе під дверима сидять люди з дітьми, які прижають з усієї західної України то хоч постарайтеся їх прийняти трохи швидше, не всі ж приїхали на автомобілі. І кожний з них заходить не з пустими руками. Та не на це я хотів звернути увагу.
    Коли потрапили ми на прийом, пан А.Хомик, після огляду, скерував нас пройти ряд аналізів і тільки в «Синево», давши скерування на фірмовому бланку компанії, хоча в нас були вже аналізи з «Медіс». Про схему «відкатів» лікарям з «Сінево» я чув не раз і мене шокувало, що лікар з таким авторитетом розповідає мені про переваги в якості аналізів (маючи на робочому столі блокноти, ручку, календар з логотипом «Синево»). Потім було ще цікавіше. Для вирішення нашої проблеми він порекомендував купити шампунь та лосьйон, якоїсь невідомої компанії і дав адресу аптеки, запевняючи в 100 відсотковій ефективності цих препаратів. Хочу сказати, що в той час ми з дружиною були в такому пригніченому стані, через хворобу сина, що питання у вартості медикаментів чи засобів для вилікування сина для нас не мало значення. Заїхавши на другий день в ту саму аптеку ми купили цей шампунь і лосьйон (вартість шампуня – 200 грн., лосьйона – 800 грн.), при чому нам навіть чека не дали. На жаль, ніякого ефекту від використання цих засобів, на відміну від пана А.Хомика, ми не отримали. Скоріше за все, це ще одна продукція, відсотки від продажу якої йдуть в кишеню дохтора, який її «толкнув».
    Цю теорію підтвердив один старенький професор, доктор наук, через певний час, в якого ми проходимо лікування зараз. З його слів, ефективність даних шампунів і лосьйонів є не більшою ніж ефективність шампуня «Хед Енд Шолдерс», але той коштує 40 грн., а наш 1000 грн.
    Я в жодному разі не хочу ставити під сумнів професійні якості пана А.Хомика як лікаря, але ж не можна робити з свого призвання «лікувати людей» - бізнес, побудований на призначенні пацієнтам завідома дорожезних і не ефективних медикаментів та аналізів, щоб отримати потім з цього «відкат». Хоча ми всі чудово знаємо про рівень оплати нашим медикам і стараємося за кожний візит до них «подякувати». Хочу, просто, застерегти інших відвідувачів цього та інших дохторів від марного витрачання коштів за неефективні, а інколи і не потрібні медпрепарати. Якщо у Вас виникають сумніви, щодо якості та ефективності ліків не полінуйтеся проконсультуватися з іншими лікарями.
     
  13. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка в кого саме ви проходите лікування??Бо в пошуках нормального дерматолога у Львові потратила багато часу і сил,а резульата нульовий...
     
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    IgorLvivM, лікуйте нерви, буддизм, медитація, трансерфінг реальності .
    Якщо є можливість відвідайте курорти, бажано море сіль .
    По можливості повністью виключте з обігу всі види миючих засобів і порошків . В крайньому разі можете використовувати гіпоаргенне мило ручної роботи де всі компоненти відомі .
    Переважно проблем із шкірою це
    1) відображення проблеми з внутрішніми органами
    2) відображення проблем із психікою \ нервами
    3) проблеми обміну речовин
    4) токсичний вплив чогось , в тому числі алергія на щось
    5) дуже рідко щось генетичне і то переважно то тільки схильність що трапляється як похідне від 1-4
    тобто лікування саме шкіри мало що дасть , бо шкірна хвороба то симптом
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Так, то я тепер сам вже знаю. :)
    Власне, що проблеми почались паралельно до ряду нервових стресів. Робота.
    Знайомий дохтор-психіатр відразу "діагноз" поставив.
    Ще один показник - революція. Коли спав по 2год, Беркут, ВВ, Майдан і т.д. - проблеми зі шкірою - пройшли. В березні, після всього, повернулись.
    Вже тиждень лікую свій "дерматит" Адаптолом 3р/день, Магне Б6 і т.п.
    Міняти роботу - не хочу. Подобається. Ну але тоді... чому проблеми зі шкірою? :) То вже питання кількох сеансів... психотерапії. ;)
    В понеділок здаю цукор. В середу - ендокринолог. Треба і з тої сторони добре збадатись.
     
  16. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А в цього дядька Зайченка на Південному ви були?Що він вам сказав?Поставив вам діагноз,виписав лікування?
     
  17. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Був, лікувались, експериментували. Дуже навіть адекватний. Але, причина таки десь всередині. Шкіра - наслідок. Це він мене і скеровував додатково до ендокринолога.
    Варіанти, як я писав вище, а) нерви; б) ендокринна система.
    По А. Адаптол і наганяю собі пофігізму.
    По Б. Обстежувався рік тому, попередній орієнтовний діагноз - діабет, 2 вид. Але недообстежився. Почалась революція. Не до лікарів стало. З понеділка здаю пару аналізів і до нового дохтора ендокринолога, у якого знаю, що є дуже позитивні результати.
     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А це щось заспокійливе?А пофігізм мені теж не помішав би:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Так. То такий собі "денний транквілізатор". :)
    http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=2892
    Як на мене, надто слабонький. Хоч за той тиждень я таки ніби став спокійнішим.
     
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А що ж вас так довело до такого стану нервового??о_ОЖитіє наше??;)
     
а де твій аватар? :)