Дерев'яний каркасний будинок

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Levko, 30 бер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    усе нове -- добре забуте старе
    я би хотів мати такий, мікроклімат у ньому оптимальний для життя
     
  2. Є ще один варіант - заповнити стіни соломяними тюками... поцікавтесь при нагоді. Це дешевше і екологічніше... не все добре, що тепер рекламують, і не все добре, що є продуктом хімвиробництва...
     
  3. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Слухайте ви мене так зацікавили. що я аж загорівся бажанням свою хату побудувати напенвне взиму буду шукати майстрів, та перед тим хочу глибше копнути. Я бачу то із самих тюків, а я пам"ятаю мазанки з глини соломи, кізяків, і ще чогось, заливались у стіни.
     
  4. Low

    Low Well-Known Member

    Моєї баби в селі хати робили з саману: це глина замішена з соломою та порізана на блоки. Теплі і надійні виходили)))
     
  5. У мене дерев"яний каркасний будиночок. Плюсів в таких будинках і справді дуже багато, але в мене були великі проблеми з утепленням і опаленням.
    якщо комусь допоможе, то вот сайт з доволі якісним утепленням і непоганими цінами.
    http://www.uden-s.ua/
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    А які саме проблеми і як ви їх вирішили? Розкажіть.
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пишете одне-два речення в тему і даєте лінк на сайт. За деякий час отримуєте гроші від фірми за рекламу і встановлюєте і утеплення, і опалення, і ще на памперси стане...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. sanproekt

    sanproekt Active Member

    Маю хоббі - роками полегки рахую найдешевшу хату :)
    В принципі, дасть Бог - спроможусь літом почати будувати. Тому за зиму планую більшість порахувати.
    Але наразі з тих всіх багаторічних потуг, не знайшов економічнішого варіанта стін ніж деревяний каркас.
    Але:
    1. Економіка будівництва складна штука. І не все правильно те що здається очевидним. Детальніше написав в темі про соломяні будинки - лінь копіпастити
    2. Каркасні будинки у нас зовсім не вивчені. Зуб даю, що мало хто з "майстрів" взагалі уявляє про що річ.
    Тому поки ситуація з ними складана. Як би і дешево - але нема кому робити. Коли зявляться ті що будуть вміти - може стати і не дешево.

    П.С. Глянув посилання на сайти - реклама. Жодної корисної інфи, а навіть та що є - спотворена і завуальована. Щоб враг не здогадався... В топку!
     
  9. Low

    Low Well-Known Member

    Але ж будують каркасні будинки повсюди. Наприклад недавно був у родичів під києвом, то там цих забудов каркасніх як грибів після дощу. Неякісні, вважаєте?
     
  10. sanproekt

    sanproekt Active Member

    То до мене питання? :) Мабуть неуважно читали, що я написав

    Взагалі чи ті що під Києвом?
    Якщо взагалі - то якість залежить від того хто будував.
    Якщо ті "під Києвом", то звичайно потрібно їх бачити. Але з того що написав в пості вище, є великий ризик нарватись на партаків.
    І ще... Чув про засилля "збірних" будинків з профільованого брусу. Про велику кількість каркасів американського/швецького/канадського типів ще не чув. У нас це новинка.
    Зрештою не тільки у нас. Бачив фільм де круті теслі збирали в Великобританії "конструктор" привезений з США - то не вміли :) Мусіли консультанта випусувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    каркасний дій на хлопський розум не побудуєш.треба вчитись .ютуб не рахувати
     
  12. sanproekt

    sanproekt Active Member

    Обговорювані тут "будинки з соломи" теж по суті є каркасними :)

    Я чесно кажучи взагалі проти будвництва "на хлопський розум".
    Чомусь склалась така традиція, що щоб бути будівельником - небагато треба. Якихось трохи сантиметрів :)
    Часто пропоную такий "тест" для тих хто багато вміє, питаю хлопа:
    - От щоб жінці народити (цілком в принципі природній процес) потрібно пологовий будинок?
    - Так
    - А краще щоб не акушерка а лікар?
    - Так
    - А ще краще щоб якись професор?
    - Так
    - І ще щоб бригада реанімації десь там чергувала... ТАк на всяк випадок?
    - Так!
    То кажу чому ти думаєш, що якщо родився хлопчиком то вже вмієш будувати (не зовсім природній процес)?
    Тільки на підставі того, що заглянув в штани і щось знайшов? :)))

    Мені наприклад, навіть з досвідом чкимось, важко одразу доглупати якусь нову технологію. Нехай і "древню". А є купу аматорів котрі подивились ролик, послухали курси і вже йдуть місити глину...
    Глиняно-соломяна технологія не є "оптимальна" в цілому. Тому тим більше не є оптимальна для аматорів.
    Навіть порадитись нема з ким. Невже вважаєте, що зможете самі "з нуля" все "винайти"? :)
     
  13. kanclerok

    kanclerok New Member

    Стосовно цін - знайшов цікаву сторінку де можна подивитися як формується ціна дерев'яний будинок - http://www.wooden-home.com.ua/uk/
     
  14. tatotakisami

    tatotakisami Member

    Всім майбутнім власникам дерев'яних будинків!
    Вам необхідно знати, що насамперед будинки побудовані із дерева це екологічно чисті будови, в середині яких сприятливий мікро клімат.
    Проте, вкладаючи гроші в такі будинки, економити абсолютно не варто. Роботу по монтажу та підбору сировини потрібно покладати на плечі професіоналів. Почніть з грамотного проекту архітектури. Особливу увагу приділяйте покрівлі. Має бути надійний фундамент. Безперечно найкращий будинок із дерева це зруб ручної роботи, або ще як говорять дикий зруб. За основу на стіни якого беруть стовбури смереки діаметром 30-40 см. При таких стінах питання із вагою покрівлі не виникають.
    Дикий зруб це самий надійний, міцний, красивий та вишуканий дерев'яний будинок.
    Повірте інші технології будівництва дерев'яних будинків можна віднести далеко на другий план.
     

    Вкладення:

    • дім.jpg
      дім.jpg
      Розмір файлу:
      286,2 КБ
      Переглядів:
      13
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і не дуже теплий.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ну.. Ви нічим дерево не запускаєте?
     
  17. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member


    якщо відкинути весь маркетологічний мотлох, то дерев’яні будівлі не дуже й дешеві. А якщо дешеві, то дуже ненадійні. Камінь міцніше, довговічніше, надійніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. tatotakisami

    tatotakisami Member

    Погоджуюсь, але як і в любому будинку необхідно робити систему опалення приміщення. Проте дерево відоме своїми якостями теплоізоляції. Для прикладу, якщо в літню спеку порівняти дві однакові по площі кімнати то сприятливий мікроклімат буде в тій, що побудована із деревини. Відповідно зимою тепліше, за рахунок низької теплопровідності матеріалу.
     
  19. tatotakisami

    tatotakisami Member

    При використанні антисептичних матеріалів використовуються натуральні речовини ті які не містять хлорофінів. Цей захисний шар проникає в зовнішні прошарки матеріалу не руйнуючи його волокон.
     
  20. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    Годі вже того маркетингового блуду. Що то таке - "сприятливий мікроклімат"? Мікроклімат - це температура, вологість, атмосферний тиск. Все.
    Перші 2 параметри регулюються людиною - температура системою опалення та кондиціонером, вологість - зволожувачем повітря. Атмосферний тиск в дерев’яних будівлях такий самий, як й у кам’яних. Тож поясніть, що то за такий "сприятливий мікроклімат". Тільки обґрунтованими фактами, а не маркетинговою фігнею.
     
а де твій аватар? :)