День Валентина та подарунки

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем anonymisiii, 3 лют 2017.

  1. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Поняв, фуліган - отримуй ще! Ти тільки посмів задумуватися над подібрими питаннями - ти вже убогий і на літеру "м". Фсьо. Отака вона проста, бабська хвілософія.))
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Нікого це не здивувало. Її завдання - вареничка свого якнайдорожче продати або пристроїти.
    День обох закоханих - але ти должен шось дарувати, вона тобі не абязана.
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Хіба ж не чудово!
    Якщо Ваша поява була непрогнозована, і Ви й сам не знав, коли станеться зустріч, то звідки б узявся подарунок? Було б дивно, якби вона носилася із ним. А може і був, днями раніше, тільки то щось було короткотермінове. Ви б не дарували букета у неділю, який було куплено у вівторок. Але то так, припущення...
    Так буває досить часто, не варто дуже на те звертати. Не дарма ж кажуть: "хочешь розсмішити Бога - розкажи йому про свої плани".
    Головне, щоб ви розуміли один одного і надихали один одного робити приємно навзаєм.
    Тільки ще одна маленька ремарка, щодо подарунків у майбутньому: дуже неприємне враження складає людина, яка запитує "що тобі подарувати?", або "що б тобі хотілося?", щоб потім того не виконати. Тому, треба ставитись обережно до таких питань. Таке запитувати можна тільки коли впевнений, що вистачить і часу, і бажання, і грошей. В усіх інших випадках треба просто уважно слухати людину й мотати на вуса. А потім приміряти до своїх можливостей.
    Ви її про взуття в якості подарунка запитували, я так зрозуміла... Навіть, якщо вона мала мудрість не чекати від Вас кришталевого черевичка, то Ви виглядатимете просто як базікало. І можливо спочатку на те ніхто не зверне уваги, але в подальшому це зовсім не на Вашу користь. Та й не на чию, бо ніхто не любить і не поважає базікало :pardon:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Дуже сміле припущення з Вашої сторони. Але всеодно попрошу добирати слова.

    В загальному, так і є в житті. Але я хлопець битий, можу відрізнити таких дівчат.

    А так, ні, ми з нею і признались, що не святкуємо такі "празники". Я просто хотів всеодно зробити приємно.

    Ні )

    Це і про чоловіків і про жінок)) Так, ніхто не любить коли слова на вітер
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якщо то Ви із самойловичом - не переймайтеся, то нещасна людина. Щось у нього давно, мабуть від самої матері, пішло не так, бо вже надто хвора реакція на жінок.

    Авжеж.
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Що подарувати коханій на день Св. Патріка ? :heart:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    а минулого разу що дарували? :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Коню пойнятно, що віскі, причому, обов"язково ІРЛАНДСЬКЕ !!!!
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це якось банально, то як подарувати презерватив перед використанням.
    Вона каже шо не святкує ірландських свят, я теж, але думаю всерівно треба щось подарувати...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    ну то скористайтеся власною ж дотепною порадою :)))

     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Доречі, йду недавно в Чер. по парку, дивлюсь "настоящій мущіна" стоїть біля лавки а на лавці здоровенний букет, штук так 30-50 троянд....Через пів години йду назад, а він ше стоїть, ніс повісив....
    Я собі подумав шо на його місці послав би її на, а того букІта роздав би м по одні троянді кожній зустрічній дівчині вартій уваги :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. tea man

    tea man 茶人

    То довелося б до ночі роздавати. Чи мо в Чер. всі жінки, які гуляють по парку варті уваги?:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Як тепла погода то так :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви ж не знаєте, через що йому довелося такий оберемок квітів купувати. Може на вибачення сподівається. Може накоїв щось таке, що квітами не виправити.
     
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Молоток фуліган, шикарно бабський женсавєт підковирнув.)
     
  16. MalvinkaZ

    MalvinkaZ миється в бані

    Подарунок - це одне, а квіти мають бути обов'язково. Тим паче на день закоханих потрібно дарувати троянди, навіть якщо Ви зустрічаєтесь не довгий час. Мені чоловік до одруження досить часто дарував невеликі букети, а в день весілля подарував великий букет троянд, приніс кур'єр з Купить розы с доставкой - Заказ роз в Киеве | бутик цветов ONLY ROSE і вручив мені разом з привітанням. Довго буду це пам'ятати:)
    sertse_m.jpg
     
    Останнє редагування: 15 лис 2017
  17. Oolga

    Oolga Member

    а на день Св. Миколая? це ж зовсiм скоро.... :)
     
  18. Smereka

    Smereka New Member

    На Миколая - Миколайчики) Не знаю жодної дівчини, яка б не пораділа солодощам
     
  19. Reginaa

    Reginaa Member

    Вперше чую, щоб на день Св.патрика щось дарували. Мені нічого ніколи не дарували :sad:
    На Миколая батьки завжди ховали солодощі під подушкою. Коли вже з хлопцем зустрічалась він залишав листівку де можно знайти подарунок, доводилось нишпорити по всіх закутках квартири. Це було кльово... Навіть так одружитися запропонував, але наплутав з розмірами :facepalm:, довелось міняти на тому самому Gold.ua.
    Тому найкращий варіант дарувати серти (білизна, парфуми, прикраси), а ми вже оберемо самі, що хочемо.

    Квіти обов'язково!!!
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    От таєте....Та справжні мущини просто зобов'язані зробити подарунки своїм коханим на День Патріка.
    Тільки жлоби починають нити що то не наше свято, і подарунки дарувати не прийнято!!!
    І квіти обов'язково, не обов'язково на Патріка, можна і на Йосафата якщо мущина то мущина а не жадна скотиняк :give_rose::heart:
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)