День Валентина та подарунки

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем anonymisiii, 3 лют 2017.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    В курсі)

    Я (ЙА) повністю в цьому погоджуюся з Вами. Але, згідно уявлень сучасної молоді кохання без того другого бути не може. Ну, уточню трішки - згідно уявлень абсолютної більшості представників сучасної молоді. Під словом "молодь" я і тинейджерів маю на увазі.

    А, ось, друге без кохання - то цілком прийнятна річ.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А ви вважаєте що може ;)
     
  3. storozh

    storozh глухому хірургу наркоз не потрібен....

    :bad: знайшли свято гомосяцьке...
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та ні, про тих, хто рахує скільки йому заборгували за його подарунки, які ще навіть не подаровані, а тільки у фантазіях :)))

    А що, кому і на які свята дарувати - то справа особиста кожного
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тут вроді ніхто і не вираховував, хіба той ваш знайомий, який так і не вийшов заміж :haha:
    А я чисто за рівні права говорю ;)
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    То вже як кого виховали :pardon:
    Нажаль, кілька поколінь совєцьких людей не підозрювали, що власних дітей повинні виховувати батьки, а не школа, партія, комсомол. І не тільки виховувати, а й нести відповідальність за результат. Тому, маємо те, що маємо. Більшість росла і ростила дітей як бур'ян: усі жттєві цінності тільки у фізиологічних потребах. Моральність у принципах "Ти мені, я тобі. А ще краще - усе мені"
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    :kiss:
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Заміж? Хм... Взагалі то він намагався одружитися. А заміж жінки виходять.
    Та й не тільки він неодружений, судячи з Ваших розмірковувань ;) Бо Ваші уявленя видають людину, що не звикла ні про кого піклуватися :pardon:
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ви мене плутаєте з собою ;), я ж просто за рівні права ратую :mocking:
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви не бачите різниці між правами і повинністю.
    Але того я вже не буду пояснювати :)
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Згадались слова нашого шкільного історика про те що разом з правами ми отримуємо і обов'язки;)

    А взагалі то я не маю нічого проти жінок які не дарують подарунків на дурні свята, скоріше мене дивують стада "маньяків" з китайськими шаріками на вулицях 14-15 лютого, а вже тих шо на 8 березня то я таки терпіти не можу :bad:
    А ще мене дивують жінки які самі подарунки приймають, і хлопців всіляко спонукають до дарування, а самі зачуханої валентинки не здарують :facepalm:
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    В юному віці - запросто. Принаймні колись таке бувАЛО.
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та мабуть і тепер так буває....

    Був в мене колЄга один, йому було десь 22-23, їй чи то 17 чи то 16, незнаю шо на нього найшло, коротше рішив він бути благородним рицарем і оберігати дівчину від сексу з собою до її 18-річчя, "ходили" вони довго чи то рік чи півтора, може навіть два, коротше я вже точно не памятаю виповнилось їй тих 18, чи нє, але в результаті вона зустріла "кльового пацана" і "те саме" і зробила в перший чи другий вечір :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Історик правильно говорив, та якби він знав, як Ви те будете трактувати... :)))
    Дозвольте запитати, при надбанні якого такого екзотичного права жінка отримала обов'язок дарувати подарунки чоловікам? (І це зважаючи на те, що чоловіки подібних обов'язків не мають)

    Взагалі то, переважна більшість чоловіків не люблять робити подарунки і тому є просте пояснення: люди не люблять робити те, що в них не виходить.
    Чоловікам на те не вистачає ні фантазії, ні уважності, ні оригінальності, ні витонченості, ні навіть витримки, а декому й коштів.
    Тому, чоловік, що вміє робити подарунки - зустрічається рідко.
    От, наприклад, дружині пана @prius а пощастило, бо її чоловік має і натхнення, і бажання, і гроші, щоб створити атмосферу святкового настрою. І жаба його потім не дусить. Бо коли робиш щось від щирого серця, то не приходить до думки про те шкодувати.

    Мені теж пощастило. Чоловік такий щедрий, що доводиться іноді зупиняти, бо життя - не все ж тільки свято :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну то й що? Яка мораль цієї історії?
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Багатий досвід :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Нема моралі...моралі в сучасної молоді нема...куди котиться світ :facepalm:
     
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Хуліган, шо з нею дискутувати - вона баба. Ти глянь, приміром, скільки фальші і подвійних стандартів в пості 134.
    Вонажеженщіна, а настоящій мущіна должен. А якшо должен, але не хочеш, то ти не мужик, або тобі тільки такі курви попадалися. Шкода тебе, і вообше - ой, всьо.
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Навіщо досвід? Достатньо й спостережень.
    Одного не розумію, чому б тим, хто не робить і не отримує подарунки, не обходити подібні теми стороною? ТС поради просив, а що Ви порадити можете, як сам на тій справі не розумієтесь?!
    Впевнена, що таких як Ви вистачає як серед чоловіків, так і серед жінок, то ж Вам знайдеться з ким знайти спільну мову.
    Але ж ні, обов'язково потрібно видавати свою убогість думками типа "подаруйте віртуальну квітку", "а чи вона що подарувала?", "дурне свято, але що ВОНА подарувала?", "а що як він подарує, а вона не подарує?", "чи дала, чи не дала?" :facepalm:
    Вже всі зрозуміли, що дехто настільки егоїстичний і жадібний, що не здатен думати за когось окрім себе, тому й жінками не складається. Але ж навіщо весь час те демонструвати? Якщо влаштовує життя без подарунків, без свят, без жінок, то навіщо заздрити тим, кому все те подобається і хто вміє наповнити своє життя?

    Багаторічні спостереження підказують, що про рівні права жінок весь час згадують зовсім не ті, хто за чиїсь права взагалі піклується.
    Зазвичай, це ті чудаки на літеру "М", які відштовхують від дверей у трамваї бабусь, щоб самому всістися першим, а потім сидіти, всю дорогу брудним пальцем в носі колупати і мріяти щоб знайшлася така жінка, яка б закохалася в мудака, але щоб сама була не мудачкою.
    А жінки, які не хочуть з таким мати справу - всі автоматично курви :)))
     
  20. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Отож, завершу тему!

    Як завжди, все пішло не так як хотілось)
    Як і в пятницю вечером, так і в суботу зранку, часу вільного взагалі не було. Все що міг зробити - це приїхати до неї (дорога далеченька).
    По дорозі захопив Рафаелло та хорошого ведмедика.
    Зателефонував, мимоволі запитався де вона є. Поки говорив з нею, тихенько підїхав до того місця де вона йшла, і зробив сюрприз - неочікувано зявився)
    Дуже здивувалась, і зраділа. Більше зраділа мені ніж маленьким подарункам.
    Подарунка у відповідь не отримав (прощаю, вона зараз безробітня).
    Зате дуже добре провели разом 2 дня. Думаю усім задоволена і вона, і Я.

    Дякую усім хто мені допомагав з порадами, що поробиш, все пішло не так.
    Всім добра! Нічого ніколи не плануйте в такому плані! Не те що може щось піти не так, а те що так не цікаво!))
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)