День Валентина та подарунки

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем anonymisiii, 3 лют 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Радіо FM:
    Реклама-акція на день Валентина.
    Принесіть фото колишнього або колишньої до кафе, порвіть його і отримайте 50% знижки на пиво!
    Сатана править балом...
     
  2. Teejrs

    Teejrs миється в бані

    Может стоит подарить кальян с табаком, я дарил своей в прошлом году, заказывал отсюда Купить табак Starbuzz в Украине по низким ценам - Dontabak - dontabak.com.ua , до сих пор сидят на кухне со своими подругами и покуривают. Осталась очень довольная, и с меня морока спала, меньше приходится находиться в компании подруг, сижу себе своим занимаюсь, а они кальян там сидят курят.
     
  3. tea man

    tea man 茶人

    Вже 50 днів курять, бідненькі!:haha:
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Я б не був таким самовпевненим якби судив тільки по собі. По людях, Коммунарец, по людях.
    Звичайно я згідний що всі дуже різні, але в більшості я впевнений що нормальний мужик не буде сидіти і фантазувати "Ех який би то подарунок класний подарувати коханій .... ". В нас час, нормальна людина загружена реальними проблемами і цілями.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хм-м-м. Як ви вважаєте, кому важче - тому, хто в поту заробляє гроші, щоб комусь вгодити, чи тому, хто хоче побороти темряву в душі кожної людини і терпить їх знущання заради їх порятунку?
    Ви занадто тримаєтеся за цінність матеріальних коштовностей, нехтуючи звичайними радощами людини. Дали гроші - і виконав обов'язок мужика.... Тобто, виконання обов'язків без якої-небуть ініціативи - ваше кредо. Ну, то ваш обов'язок ))
     
  6. vendylove

    vendylove миється в бані

    Як пережили свято?
     
  7. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Коммунарец,
    Боротьба з темрявою. Із собою борюсь все життя, і боровся за чужу - нічого не вийшло.
    Я не кажу заробляти гроші щоб вгодити, ми живемо в такій ситуації що заробляємо щоб вижити.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То відмовка.
    Купляв я вагу електронні восени. Набив горіхів і треба от ваги цивілізовані, бо мій безман радянський не має довіри. То так.
    Причепився до діда. Той каже - 85 грн. І все... Ну скиньте, хоч 5 гривень.. Ні...
    Розговорив я його. Жаліється, що все життя працював тяжко. Вальцовщик і т.п.
    Слухав я його та кажу. То у вас добра пенсія і вам шкода мені скинути ціну?
    Пішов за кут і купив у жінки такий самий за 80 гривень без усяких вмовлянь.
    Людина не знає, скільки їй треба.
    Скільки не дай - все замало...
    Хоча по радіо передавали, що вчені вирахували, що людині для щастя не треба більше, ніж 90 000$. Далі людина вже не відчуває нічого.
    Але і то завеличко... Треба, щоб завжди хотілося щастя, а не нажратися як свиня і спати у салаті ((
    От скільки ви заробляєте, щоб вижити і скільки ви витрачаєте, щоб задовільнити свої сексуально-матеріальні задоволення і бажання?
     
    Останнє редагування: 23 лют 2018
  9. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Оце мудра порада, пані Latana. Практична.:good:З такими цінами святковий кошичок доречний завжди:cools: (краще, звісно, як доповнення до основного подарунку))

    Нуу...хіба то подарунок? Класний секс і так має бути невід ємною складовою відносин.
    От якби десь у романтичному місці, незвичному.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, ну то була версія відповіді на запитання: Що подарувати людині, яка довго хоче? Тут і без романтичного місця можна)) Де спіймав....
    Я би не відмовився.))
    Але:
    Сидить джин в пляшці два дні і думає:
    - Якщо мене хто звільнить - дам все, що хоче...
    Сидить рік....
    - Якщо мене звільнять, то я його нагороджу мішком золота...
    Сидить десять років...
    - Якщо мене звільнять, то подарую тому 100 гривень
    Сидить 100 років...
    - Якщо мене хто звільнить, я його вб'ю!!!!!!!
     
    Останнє редагування: 24 лют 2018
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А основний - це ведмедик? :)))
     
  12. GalaZportugala

    GalaZportugala New Member

    Чоловік собі хтів давно добру електробритву - подарувала на день закоханих. Це з таких, побутових подаруночків, але радості було - за край.
    А так ми пішли у кіно на 50 віддтінків свободи(так, я така садистка, але що поробиш):bandera:
     
  13. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Ото любов

    Втішити ...

    і розстроїти)
     
  14. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Привіт) Як справи?

    Ідейка до наступного дня св.Валентина. Я сподіваюсь до того часу у тебе буде нова дівчина)
    Декоративна косметика, інтернет магазин glossary.ua/dekorativnaya-kosmetika/ ну або щось на кшталт того.
    Тільки нехай сама вибирає)
     
  15. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Справи чудово. Дякую за те що поцікавились. А у Вас?

    Я посміхнувся) Ні, поки не ганяюсь за новими)

    Буду мати на увазі, дякую!)
     
  16. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Навзаєм, чи як правильно сказати)
    Нормально. До Львова збираюсь, погуляти.
     
  17. Anastasialis

    Anastasialis миється в бані

  18. NataliO

    NataliO New Member

  19. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Мені подарували металеву розочку ручної роботи, дуже сподобалась
     
  20. Yaroslav Shubin

    Yaroslav Shubin миється в бані

    Такое можно
     
а де твій аватар? :)