День Перемоги - це свято?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Полковник, 18 кві 2007.

?

Чи треба обговорювати питання святкування Дня Перемоги?

  1. так

    78 голосів
    44,3%
  2. ні

    98 голосів
    55,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Очень хорошо...что у таких нема повноваження ....
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Питання непросте.
    Моя особиста думка:
    1. поки живі справжні ветерани- вояки, не тиловики та енкаведисти (а останні - живучі…)– свято повинно бути.
    2. Категорично проти “кольорового забарвлення” цього свята, що намагаються зробити певні сили. Вояки УПА та національно-визвольних армій інших держав також мають право на пошану.

    Мій батько (1925 р.нар.) призвався у 43-му. “За компанію” з двома друзями попросився у повітряно-десантні війська. Закінчив війну під Віднем. У 1946-му йому “дозволили” вступити до медінституту (сину репресованого).
    Поки мій батько батько (і батьки моїх друзів-ровесників) були живі, ми щиро вітали їх зі святом.
    Але довелося (і не раз) почути мені й таку думку – від старших знайомих, чиї батьки загинули: “День Перемоги - це свято тих, хто повернувся з війни або відсидівся у Ташкенті. А для нас це – не свято”.

    Мушу сказати, що батько і дідусі святкували не тільки День Перемоги, але й дати смерті Сталіна та арешту Берії.

    Не так давно мені показували статистику “за родами військ” ветеранів одного з районів Києва. 75% “не тих”. Пам”ятаю, як за совєтів ветерани називали свої “спецмагазини” – “Спасибі Гітлеру”

    Серед батьків усіх моїх знайомих нині залишилися в живих тільки батько (українець, інвалід війни) й мати (єврейка, партизанська медсестра) мого київського друга. Зараз вони в Ізраїлі (принаймні батько громадянство не змінив). Ось їх я абсолютно щиро вітаю через друга.

    А взагалі я дотримуюсь думки мудрої людини, яка в 40-рр написала: "Друга світова війна - це зіткнення двох брудних вітрів" (в оригіналі - "мусорных ветров"). Не знаю, яким українським словом це передати. Підкажіть.
     
  3. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Воювали з одними проти інших.Після перемоги над другими попали в 50-ти річний полон до перших.Великої різниці між першими і другими не має.Ті і ті були хворими на всю голову.
    Тепер слава богу нема ні тих ні тих воюємо самі з собою(Схід-Захід)
     
  4. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Напевно,найкраще було б якби тоді переміг національно-визвольний рух.
    Ми б мали вже 60-ти річну державу.І здорове бачення життя населенням.А то комуняки нічого доброго нашій ментальності не додали.Лише епривязали погані риси.Та ще й русифікували пів країни.Більшість розумних людей взагалі втекли від цьго режиму з України назавжди.От тепер і маємо результати цієї перемоги червонодупих алкашів. Задумайтесь, святкувати немає що!!!!
     
  5. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Ну так кому-то все равно, быть частью СССР или колонией Германии, а кому-то было не все равно, в этом разница. Для вас те, в 44-м были чужие, а для кого-то свои.
    Если говорить о сегодняшней Украине, то либо к этому относиться с пониманием, либо совсем неясно кто кому в Украине "свой"

    У моих бабушек дома было то же самое, утром "День Победы" по радио, раз в год доставаемый костюм с наградами (сами награды не носили, их юбилейных много было, только "колодки"). Они больше друг друга поздравляли и однополчан, им этого достаточно было, ну и семья, конечно, их поздравляла. Еще до 90-х часто на "встречи" ездили, их фронтовое братство - особые чувства. После 91-го никто никуда не ездил, ветеранов с каждым годом становилось все меньше а празднование "помпезнее" (не скажу, что плохо, просто власти старались успеть выразить благодарность тем, кто еще жив)

    Праздник и для меня скорее - личный, внутрисемейный, про "испортить" речи нет.

    Лишь те очернения солдат СА, которые здесь из года в год повторяются, не хочется читать.
     
  6. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    По маленьким частям территоррию легко захватывать, для этого у фашистов работали спецы типа Геббельса...
     
  7. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Хотелось бы узнать по подробнее.... чем Вас заставляли заниматся в етом полоне?:cool:
    Наверное и в школах то не давали учится?:confused:

    Ну ето понятно..как же без етого то... :D
    Если Вы про Восточную Украину..там и русифицировать было нечего...
    а если про Западную..и врать то не стоит...:cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Національно-визвольний рух - це коли українці хотіли позбутись обох режимів і жити не під кимось, а жити власною державою Україною.Шкода шо він не охопив всю Україну.
     
  9. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Почитайте історію України.Або й порівняйте як жили нормальні країни в Європі та яку дурні кашу колотили тут(дуже довго можна описувати дибілізми з радянського минулого).
     
  10. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Так, для мене свято. А для кого ні - хай уважно почитає про плановану для всіх українців долю, це реальні документи. Але примушувати радіти безглуздо як відомо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Уже 15 лет как "охопив"!
    Ну, И????
    Где властная?
    Где Держава?
    Весь мир смеётся!
    А Вы всё москалей выискиваете!:D
     
  12. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Да много ..чего было.... и что?Все дибилизм был?:eek:
    Лично мне так понравилось в 1978 году...первый раз попасть в в санаторий в Сваляву...кишки помыть...все пристойно и нормально было...и люди хорошие..и обслуживание....
    И села очень понравились..красивые такие..ухоженные...богатые...:cool:
     
  13. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Я москалей не выискиваю і не згадував.
    За всіх не росписуйтесь.Дуже особисте і, по-моєму, не обдумане висловлювання.
    Проблеми звичайно в нас є, але тема гілки інша.
    Зарас йде війна капіталів.
     
  14. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Нажаль, навіть якщо би й охопив, шансів не було, так само як у Гітлера війну виграти, ресурси не ті рівнозначні, от і все.

    Десь вже натикався на те що Ви пишете, так жахлива інформація. Але ж у переможців мета була така сама, ну методи і темпи не такі жахливі, а суть та сама.

    Так біда в тому що не охопив, лебідь, рак і щука - це про нас, як не прикро це розуміти.
     
  15. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Назвати все дибілізмом неможна.Не бачу звязку санаторію,хороших людей і дибілізму комунізму вцілому
     
  16. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    І в кожного кулемет в льосі захований, нє.
    :D :D :D
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    День перемоги над фашизмом не все людство святкує 9 травня.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Чітатєль, наприклад.....
     
  19. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Вы что, считаете что у вас в стране все хорошо?
    Мне одно что у вас нравится,так это запасы энергоресурсов.
    Если пришлось бы выбирать Украину или Рос.,я Бы выбрал незадумываясь Украину,тут хоть диктатуры нет.
     
  20. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Взагалі то 2-го вересня війна скінчилась.А хто ще святкує окрім СНД?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)