День Перемоги - це свято?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Полковник, 18 кві 2007.

?

Чи треба обговорювати питання святкування Дня Перемоги?

  1. так

    78 голосів
    44,3%
  2. ні

    98 голосів
    55,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. NikolayLW

    NikolayLW Well-Known Member

    Русские может и нет,а вот совковые еще и похлеще творили.
    Вот только что смотрел по российскому телевидение-интервью у ветерана ВОВ,летчика дважды героя СССР,жаль фамилию не успел услышать.Так вот он рассказывал как приехал Жуков и начал ругаться что не достаточно эффективно летчики воюют,приказал из эскадрильи выделить несколько человек-для расстрела показательного,командир эскадрильи сказал что все летчики боевые и имеют награды-типо не го же.Короче закончилось тем-что нашли кого то или из техников или из пехоты несколько человек и при всех просто так-для острастки расстреляли.Этот летчик-дважды герой СССР в шоке был,говорит ни когда в бою коленки не дрожали а здесь весь дрожал-от жестокости совковых уродов.Вот так-вот вам пример совкового деспотизма!:sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Gron

    Gron тафгай

     
    • Подобається Подобається x 2
  3. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    А німкень у 45-му хто масово гвалтував? Певно монголо-татари...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. NikolayLW

    NikolayLW Well-Known Member

    Там все национальности отличились(Берлин брали то не только русские),хотя я думаю не в национальностях дело,а в совковом воспитании,да и немцы натворили не мало!
     
  5. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Я так розумію, що "рускіє" - то радянські війська, бо ж у військах союзників теж були не тільки англо-сакси, нє?
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    М.М.Жванецкий
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    "Споконвіків"... А чого ти "споконвіками" прикриваєшся і порпаєшся в століттях? Часи давно змінилися! Європа пережила багато воєн і об"єдналася. Незважаючи ні на що. Тільки такі, як ти, шукають джерела біди не в собі, а "споконвіків".

    Це "Європа проігнорувала геноцид Ічкерії"? Європа, де сьогодні мешкають десятки тисяч людей з Кавказу, які отримали притулок? Що ще мала робити Європа? Воювати з Кремлем? Спалити світ у вогні? А терористичні акти, за які брали відповідальність радикали-терористи, і в яких гинули невинні люди, Європа також мала підтримати? Не треба штовхати Європу туди, де вона вже була і ніколи не повернеться!

    Ігнор щодо Грузії? А коли російські танки та літаки йшли на Тбілісі, чи не європейські Президенти, в тому числі покійний Президент Польщі Качинський, прилетіли в Тбілісі і були на мітингу, демонструючи солідарність і ненасильницький спротив!? Ненасильницький спротив, від якого відмовився Саакашвілі, і тим вкрай обмежив можливості Європи в підтримці Грузії?

    Пересмикування фактів, пряма брехня, погрози всім навкруги - то ознака політичної слабкості та авантюрності націоналістів, їх нездатності до цивілізованої боротьби і звитяги! Так було - і так є. Результатом недолугості завжди є загарбання України надовго... Бо перемогти може тільки ОБ"ЄДНАНА УКРАЇНА!

    Об"єднана боротьбою цивілізованою, мирною, парламентською. Такої, яка буде завтра, 11 травня, о 10 годині біля Верховної ради. Інших варіантів в європейській державі - немає і бути не може.
     
    Останнє редагування: 11 тра 2010
    • Подобається Подобається x 2
  8. NikolayLW

    NikolayLW Well-Known Member

    В союзных войсках конечно были не только англо-саксы,но и французы и индийцы и поляки и многие другие национальности.
    В совковых войсках то же были эти же французы-летчики из Нормандии-Неман,поляки-целый корпус,ну и конечно же украинцы,белорусы, калмыки,киргизы,казахи одним словом много национальностей.Так что не стоит приписывать разгром нацисткой Германии одним русским.
    Выходит что советские войска не только русские!;)
     
  9. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Що "надоїло"? Я цієї розмови не починав! Я - відповів. Відповідь надоїла?

    ПіАр? Якщо повернутися і глянути ВСІ мої пости - то можна легко помітити: я ніде не слова не кажу про Тимошенко. Я відповідаю виключно тоді, коли про неї брешуть. А так - вона завжди давала собі раду. Тому що є сильним лідером.

    Контроль народу!? То контролюйте.
    Народ у Львові контролював суддю Зварича? А чи контролює він тих, хто забудував околиці Львова шикарними віллами? Тих львівських митників, податківців, суддів, прокурорів? Адже вже кілька років, як регіоналів у Львові майже немає!!! А гігантичні вілли чиновників - ростуть, як гриби! За зарплатню? То контролюй!

    Ні, націоналізм "контролює" національність, носи, форму голову та мову! ось що він контролює! Спочатку "чистота крові", потім контроль... В результаті - жодного контролю, тільки верески про "Україно-рідна мати..., що би з тебе ще продати"...

    ---------- Додано в 00:06 ---------- Попередній допис був написаний в 00:03 ----------

    Заховати дітей від цього не можна. І чим далі - тим важче буде. Тому це кіно треба дивитися разом з дітьми і пояснювати, де капка правди, а де діжка брехні.
     
    Останнє редагування: 11 тра 2010
    • Подобається Подобається x 6
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    ОУН-УПА.Історія

    ЧИ МОГЛО БУТИ ІНАКШЕ?

    (або яких воєнно-політичних дій чекали українські повстанці
    від англо-американських союзників у кінці Другої світової війни)


    Александр Дубина

    ГЕОПОЛИТИЧЕСКАЯ ТРАГЕДИЯ ОУН–УПА
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Останнє редагування: 11 тра 2010
  12. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Вже пішли паради, поїхали танки.
    Ось поїхави полякі до Москви. І гаразд - але тут не про це хотив.

    Так чомусь получилось, що слухав недавно "Романс Колчака".
    Там є строфи, що їх тут напевно усі знають:

    Це звичайно про російську громадяньську війну.
    І це усім ясно, зрозуміло, зі всіми нюансами.

    А у 1945 і пізніше, ми все ще мали нашу, напів громадяньську, напів польско-совецьку.
    Уявляю собі, що такі-же думки могли і прийти у їх "смертный час" ген Леопольду Окулицькому "Нєдьвядек" (останний главнокомандуючи АК) ген. Фільдору "Ніль", ротмістрю Вітолду Пілецькому и йншим, що втратили життя після перемоги над німцями.

    Мабуть такі (правда, дуже далекі) аналогії допомогуть щось більше зрозумити.
    :dntknw:
     
    Останнє редагування: 11 тра 2010
    • Подобається Подобається x 3
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Типові совкові міфи...
    Петр Симоненко: С националистической угрозой еще не покончено!
    Там багато подібних бздурів...:dntknw:
    Ну тим кровососам не дивуюсь,а ти ж ніби розумний чоловік...:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Agaton, а мой дядька командывал бригадой в АЛовой, дошел с бригадой до Берлина, когда возращался через Польшу, АКовцы его ранили. Я еще в 8 лет носил его конфедератку. У дядьки были два польских креста, крест Грюнвальда и крест храбрых.
    Еще моя любимая песня http://atv.odessa.ua/programs/58/ti_odessit_mishka_5864.html
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Роз"ясни мені, хм.., "совку", чому в національно свідомій ЗУ не стихають скандали, пов"язані зі зловживанням державними коштами? Чому рівень злочинності - дуже високий? Чому? Чому? Чому? Чим, власне, крім рівня "національної свідомості", ЗУ відрізняється від СУ?

    А я тобі скажу чим - рівнем демагогії. Тобто - нічим. Це означає - політика націоналістів має нульові результати. В тому числі і на місцевому рівні.
    Коли ти особисто був на засіданні якоїсь львівської єдностки місцевого самоврядування? А чи є такі, чи працюють постійно? Що тобі відповідали місцева влада на твої листи чи звертання, адже у владі - 100% українців! Чи, може, 105 %?

    Маю Карту Поляка і довгострокову візу, яка дає мені можливість мати в Польщі бізнес і працювати там, без жодних дозволів, а також кожних півроку на 3 місяці їхати до будь-якої країни Шенгену... Але я громадянин України, і поки є громадянином, буду виконувати обов"язки громадянина.

    І на цьому крапка. Завтра я сходжу на мітинг до Верховної Ради. Бо можу сходити. Значить, повинен сходити.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Моя Вам повага! :good:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм..де ти бачив націоналістів при владі?
    В Україні.
    Це раз.
    І чи у Львові настільки більша кількість корупційнх скандалів,як в Харкові,Донецьку,Полтаві...будь-якому місті на території України?
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Дорогий Agaton...

    Екскурси в історію сьогодні - тільки данина нашій ностальгії. Нічого того в історії вже немає. Бо час - то вода. Сплинула - і тепер тече вже інша. Вже німці з поляками не воюють. Вже Чехія з Польщею не ворогують...

    А Росія... Я бачив мало позитивного на Красній площі. Гриміла зброя, і країна, яка запросила полякув, американув та бритийців на парад, ЗНОВУ демонструвала свої м"язи. І більше нічого. То тільки демонстрація. Жодної віддвертости, все ненатуральне.

    І те, що прислали деякі документи по Катині... Через 70 років... Варто подякувати, але залишити наївність до кращого часу, який ЩЕ не настав.

    ---------- Додано в 01:31 ---------- Попередній допис був написаний в 01:21 ----------

    Так в тому й біда, що у Львові не менше. А Парубій... Я багато раз бачив його на Майдані. Не знаю, чи побачу завтра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    З точки зору Вашого діда - усе гаразд.
    Служив своїй державі - і напевно служив чесно і добре.

    Але
    Це, що його одели у польский мундир- тобто однострой польскої формації при ЧА (думаю не АЛ а радше ЛВП - Людовего Войска Польскего, АЛ це була кадрова комунистчна партизантка) ще не означеє, що поляки не могли вважати його загорозою для своїй незалежності.

    Війна громадянська - страшна справа, навіть якщо підтримувана чужинцями. Кажете просто - АКівці.
    АКівці це була армія легального польського уряду на теріторії країни. Для мене, тоді іншой легальної НЕ БУЛО.
    Знаєте, де був тоді колишний прем"єр цього уряду, головнокомандуючи, більшість крайового кабміну коли Ваш діду повертался з Берлина - були увязені у Москві після запрошення советами на переговори. Декілько з них залишились там назавжди.

    Зрозумтите, будь-ласка, я не пишу цього на рахунок пам"яти Вашого Діда, а на рахунок того, щоб мабуть потрапилась нагода зрозумити ЧОМУ йому таке у Польщі потрапилось.
     
    Останнє редагування: 11 тра 2010
    • Подобається Подобається x 4
  20. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Это письмо дед моей жены прислал с фронта

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)