День Перемоги - це свято?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Полковник, 18 кві 2007.

?

Чи треба обговорювати питання святкування Дня Перемоги?

  1. так

    78 голосів
    44,3%
  2. ні

    98 голосів
    55,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    Таких моментів море.

    Проведение ядерных учений «Снежок»
    В ходе учений бомбардировщик сбросил с высоты 13 километров ядерную бомбу с тротиловым эквивалентом 60 килотонн, и в 9 часов 53 минуты был осуществлён воздушный взрыв на высоте 350 метров. После некоторого периода выжидания и дозиметрического контроля (примерно через 3 часа после взрыва) были подорваны два имитатора ядерных зарядов, и Жуков направил 600 танков, 600 БТРов и 320 самолётов в атаку на заражённую территорию.
    Общее число военнослужащих, принявших участие в учениях, составило около 45 тыс. человек (по другим сведениям, 45 тыс. составили только силы «нападавшей» стороны, к которым следует добавить ещё 15 тыс. с «обороняющейся» стороны).
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Тоцкий_полигон
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Набагато гірше було б, якби в навчаннях застосували наземний вибух. От тоді була би повна задниця. В даному випадку фактори ураження, при виконанні елементарних заходів захисту, зводяться до нуля.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Питання до носіїв ленточки-чим тепер гордитись будем до наступного року;)
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Цього стане?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Найкраще це запитати у тих, хто приймав участь у "учєніях", мав "елементарні заходи захисту", нахапався своїх альфа-бета частинок та надтоксичних трансуранових елементів, і вратив там своє здоров"я. Я зустрічав таку людину.

    Варто вказати, що такі "навчання" проводили і США, і СССР.

    ---------- Додано в 05:27 ---------- Попередній допис був написаний в 04:07 ----------

    :))) Стане.

    Колись мій батько зібрався на риболовлю, з колєгами, а також з приїжджим "високим" начальством. Було мені років 7-8, були канікули, і я пішов до них, до ставка. Посидів біля них 10 хв, з"їв огірка з шашликом, і мені стало нудно. Взявши свого ровера, я поїхав об"їжджати околиці. Біля одного з обривів помітив щось цікаве і ніби металеве. Копнув - і розпорпав кінчик здорового снаряда..., з війни, діаметром близько 150 мм. Оце вже було дещо! Я півгодини копав навколо снаряда дерев"яою загостреною тичкою і викопав його. Це було не важко, бо він встряг у стінку яру, яка недавно обвалилася, підмита дощовими водами. Звичайно, снаряд був з детонатором в передній частині, все як положено! :)))
    Я довго прив"язував його до велосипеда, щоб тягнути волоком, бо він важив кілограм з 40. Тягнути було страшенно важко, поки я не знайшов дверці від старого холодильника. Я використав їх як волокушу і далі все було трохи веселіше - по траві снаряд їхав значно швидше!

    "Рибалки" все ще сиділи на "поляні", непогано випивали і співали пісень... Здалася їм та риба, коли був привезена ціла свіженька тушка баранчика... :)))
    Я тихенько підвіз снаряд, голосно запропонував їм подивитися, і скотив його с дверцят... Дверцята були якісь напівкруглі, тобто вигнуті, і коли я смикнув їх з одного боку, важкий снаряд гойднувся і несподівано дуже легко скотився з дверцят, а потім і з невеличкого горбочка.
    Ну і закотився передньою частиною у шашлики. Тобто, у вогнище, яке хоч вже перегоріло - бо ж на шашлики, але зате добряче тліло... Шашлики попадали у жар, де вже лежав снаряд...
    Найголовніше і найтовстіше начальство миттєво протверезіло, кавкнуло, давлячись - "йййоооо" і всі "високі гості колгоспу" миттєво рвонули через кущі, як дикі кабани! :haha: Батько підскочив до вогнища, викотив звідти снаряд, і одразу погнався за мною, але перечепився через мій ровер...

    Через години 4 приїхали з військкомату кілька саперів, обдивилися снаряд, всіх розігнали "аж вооон туда...", потім почухали потилиці, і легесенько знесли його в глибокий яр, бо на горбочку, куди я його доволік, очевидно, вибухнути його не можна було... Потім протягли дроти - досить далеко - не менше, як півкілометра. "Почитали мораль" мені і таким босоногим, як я, які вже позбиралися і стояли, відкривши роти... Сказали, що снаряд "на боєвом взводє" чи щось типу того, і що міг вибухнути кожної секунди, тому наступного разу - щоб навіть не доторкалися...
    Потім сапери повернулися в свою ямку-укриття, покрутили ручку і на щось там натисли. Земля добряче хитнулася і вгору викинуло стовп землі, а потім боляче бабахнуло по вухах, хоч стояли ми чи не за кілометр від яру...
    Сапери швиденько все змотали, і радо пішли й собі "порибалити", до компанії, бо там було ще півбарана, погода була чудовою, а робота на сьогодні - зробленою... :)))

    Звичайно, я розповів це не для того, щоб хтось думав, як все просто, а для того, щоб зрозуміли - що це - реальна вибухівка, яка ще й до того невідомо в якому стані. Ворухнув - і вибух...
     
    Останнє редагування: 10 тра 2010
    • Подобається Подобається x 5
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Визнали...
    Хм...
    Чо ж я не знав....а коли7
    Знаю,що
    ЧИ БУДЕ ВИЗНАНО ОУН-УПА ?
    Ше й пенсії дають....Ох,як їм добре,оказуєцця,буржуям...
    Значицця і решта - брехня....
     
    Останнє редагування: 10 тра 2010
    • Подобається Подобається x 3
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І тут,виявляєцця неправда
    а ще, бреше про наших політиків...всечеснійших...:sad:
    Ну,як можна....:sorry:
    Янукович такий красівий....:preved:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    о_О:aggressive: киплю від злості.......
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. ricardo

    ricardo Well-Known Member

    А от це - Одеса.
    [​IMG]
     
  10. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Моська гавкає караван йде... (с)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Артобстрєл, я вірю ви ці слова писали в стані вчорашнього глубокого наркозу. До свинячого крику... Пабєждалі...:haha:
    Але все-таки на місці модераторів я би більш прискіпливо звернув увагу на цю фразу.
    Чи ви думаєте, що зек-рецидивіст вже ліквідував державу Україна?
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. ricardo

    ricardo Well-Known Member

    Прочитав таке:
    "Сьогодні зранку Львів просто очманів від новини: на проспект Свободи в центрі міста, де Національний театр опери і балету ім. Соломії Крушельницької та пам’ятник Тарасові Шевченку, львів’янам і гостям міста – зась! Біля Опери проспект був перегороджений турнікетами і кордонами міліції, такі ж кордони перекривали всі бокові вулиці. Не пропускали перехожих, мешканців, працівників торгівлі на робочі місця. Все, як за часів приснопам’ятного СРСР.

    Таким чином новопризначене керівництво Львівської обласної державної адміністрації вирішило забезпечити безпроблемне проходження колони учасників «параду ветеранів». До речі, 8 травня пізно ввечері Львівський окружний адміністративний суд заборонив проведення 9 травня масових заходів в центрі міста за позовом Львівської міської ради всім політичним та громадським організаціям, які подали відповідні заявки. Але, як завжди, серед рівних виявилися найрівніші і т. зв. «офіційні» (за словами заступника голови ЛОДА І. Держка) заходи відбулися в рамках штучно створеного міліцією «гетто» в центрі.

    Вибраних пропускали за заготованими заздалегідь папірцями-перепустками. Оглядаючи учасників, легко було помітити, що вони поділялися на «ветеранів» (не скажу яких воєн, бо вгадати годі), певну кількість осіб різного віку з «георгіївськими» стрічками та мобілізовану владою масовку з державними прапорами (за виглядом – учнів та працівників ПТУ).

    Після проходження цього маскараду, очоленого військовим оркестром та одиноким БТР від Опери до пам’ятника Адамові Міцкевичу, до нього підігнали маршрутні автобуси, живцем поназбирувані з регулярних міських маршрутів, з метою відвезти учасників для продовження заходів на Пагорб Слави. Масовка дружно згортала прапори і розходилася групами з чітко вираженими намірами продовження, але вже в закладах громадського харчування і пропивання.

    До завершення заявленого маршруту (до Короля Данила) не дійшло, бо там чекали активісти ВО «Свобода», яких у свою чергу не пропустили до фігури Божої Матері для проведення молитовної акції вшанування полеглих у війні.

    Виглядало це все безглуздо, смішно і бридко. Влада прогнулася перед новими господарями Печерських пагорбів, міліція «взяла під контроль», учасники пройшли знаменитих «сто метрів» у повному вакуумі. Щоправда ще раніше, на світанку, та ж міліція затримала групу молоді, яка пов’язувала на державні прапори чорні стрічечки в знак скорботи за жертвами війни. Їх протримали у Галицькому райвідділі близько п’яти годин. При затриманні працівники органів звісно ж не завдали собі труду представитися та виконати інші передбачені законодавством формальності.

    Невже вони не розуміють, що подібна дурня викликає закономірний спротив і на наступні спроби зробити щось подібне вже буде прогнозована реакція громадськості?"

    Львів’яни, поділіться інформацією. Це правда, що написано?
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Артобстрєл,
    Ви - лайно.
    Лузер (зізнайтеся в цьому собі та своїм дітям).
    Відрижка совка. Совка, який злився в каналізацію, але піна не злилася.
    Якщо захочуть тутешні психіатри розгребати Вашу патологічну відсутність самоідентифікації - незай роблять це через ПП.

    Ігнор. Закликаю приєднатися.

    Модератори, не ображуся за триденний бан. Але мусив нарешті сказати цьому гельмінту все, на що він заслуговує.
     
    • Подобається Подобається x 18
  14. terrible

    terrible Well-Known Member

    підтримую цілком. пропоную забанити Артобстрела. інших на рівному місці постійно лякають банею... а цей мудак ніби імунітет має.

    ---------- Додано в 10:35 ---------- Попередній допис був написаний в 10:30 ----------

    ну от, Борис отримав червону картку, а там хоч би що. я посміхаюсь з модерації:)
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Щодо мене модератор вчинив чітко за правилами.
    Червону картку прошу вважати прапорцем, яким я пома[beep]ю на параді :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  16. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Градуси зі вчорашніх 40 ростуть до сьогоднішніх 65...

    Отямтеся.
    Сьогодні будь-який привід - хоч 65-річниця, хоч св"ята неділя, хоч Божий четвер - стають в Україні приводом до злісної сварки.
    На жаль, одною з характерних рис громадян України стали звинувачення одне одного у всіх гріхах.
    Старе як світ. Коли б"ються два баранчики, то вовку дуже зручно підійти і загризти обох.
    Вовком є корупція, корумпована влада, яка продасть рідну матір і рідного брата.

    Росія не є прикладом для України. Це дотла корумпована країна, яка втягує, як у болото, нові території, щоб пограбувати їх, і прикритися від своїх громадян, ткнувши пальцем і показавши - бачте, мовляв, яка у вас хороша влада? А подивіться, як живе Бєларусь, яка у нас краде наш з вами газ! Як живе Україна, яка також щось там краде! Як живе Грузія, яка така-сяка... А ми ж то, ваші генералісимуси - ведемо вас до світової перемоги! Тому терпіть, як терпіли ваші діди і прадіди! Важко? Так треба!

    Позавчора в Росії сталася чергова страшна трагедія, техногенна катастрофа. На шахті в Кємєровській області стався потужний вибух. Загинуло понад 30 людей, і доля 60 - невідома... Причиною вибуху називають низькі заходи безпеки робіт...

    Знову гинуть люди. Війна проти народу продовжується.


    [​IMG]

    Як повідомляють ЗМІ, шахта належить фірмі Романа Абрамовича, зареєстрованій на Кіпрі. Живе він на острові Сан-Бартельмі (Каріби) - заморській території Франції.

    Ось він сам зі співмешканкою.

    [​IMG]

    Ось одна з кількох його яхт. Довжиною майже півтори сотні метрів. На ній є власна протиракетна система та власний підводний міні-човен.

    [​IMG]

    Чи Україна має брати приклад з Росії? Чи потрібна українським людям ТАКА ж влада, як в Росії!?
     
    Останнє редагування: 10 тра 2010
    • Подобається Подобається x 6
  17. terrible

    terrible Well-Known Member

    сьогодні зранку с похмілля щось сподвігло мене ввімкнути місцеве телебачення. якраз натрапив на виступ Чечетова, вінприїзжджав до нашого міста вчора. послухав. братци, ми ж в совок вертаємось :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Борис,з такої от фігні і починаються справжні громадянські війни. Ти розумний чоловік і прекрасно усвідомлюєш,що оці кістки роздору кидаються спеціально. Мова,ОУН-УПА,день пабєди і теде,кидаються в суспільство,як справжні кості. І оце росте,як снігова лавина. Я це прекрасно розумію і тримаю себе в рамках,намагаючись не переходити на особистості. Я розділяю живих людей і їх політичні переконання. Ніхто мені не закине угоднічєства,чи пересмикування. В мене є чітка позиція і на допис Артобстрєла я відповім так: під смердячою шматою,кривавого кольору на на нашій землі топтались два окупанти. І переміг,заваливши трупами і заливши кров'ю всіх і вся,більш кровожерніший. Святкувати його перемогу я вважаю глупством і знущанням над мільйонами жертв тієї бойні і мільйонами жертв,як наслідок цієї перемоги. І все. Не переходячи на особистості. Вчорашній шабаш я вважаю обплюовуванням могил закатованих совецьким режимом,обпльовуванням могил тих СПРАВЖНІХ ВЕТЕРАНІВ,як вмерли в бідності,забуті тою державою,доживаючи останні дні на мізерну пенсію,не маючи за що купити ліків і їжі,забуті всіма.Це обпльовування навіть моєї дитини і тисяч інших дітей,котрі не можуть без ліків(донині не профінансовано),в той час,коли на влаштування тої блюзнірської клоунади - отого праздвованія - було вгрохано мільйонні кошти з бюджету. Це моя відповідь. Без переходу на особистості.
     
    • Подобається Подобається x 21
  19. NikolayLW

    NikolayLW Well-Known Member

    Русских(подчеркиваю-РУССКИХ а не москалей)и украинцев я НЕ делю-славяне которые всю жизнь жили рядом.Больше всего удивили ваши слова-что при совке-все люди братья,все равны!!!о_ОЭто что типо при совке не было спец пайков для обкомовской швали?своих магазинов и остальных благ?
    Вот уж вранье-чистой воды!!!
    Уж я то помню-когда учился во Львове,как постоянно (под чутким руководством КПСС)унижали украинцев,не буду здесь приводить примеры-уподобляться дебилам.Вот поэтому я и утверждаю,что эта КПСС и травила нас русских с украинцами и до сих пор травят,ибо есть хорошая пословица-в мутной воде- легче рыбка ловится!:sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ромку,
    часто "пряма мова" ефективніша за філософські дискусії. :)

    (в порядку самореклами, бо потонуло у флуді) - мій допис про спорудження київської залізної "баби": http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=634917&postcount=4700
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)