День Перемоги - це свято?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Полковник, 18 кві 2007.

?

Чи треба обговорювати питання святкування Дня Перемоги?

  1. так

    78 голосів
    44,3%
  2. ні

    98 голосів
    55,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ви темою не помилились?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ось карта вашої родіни.

    [​IMG]

    І історія вашої родіни.
    Меморіал

    [​IMG]

    Дійсно,виродки.
     
    Останнє редагування модератором: 10 тра 2010
    • Подобається Подобається x 3
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А де була Батьківщина? Де її Історія?
    Знову соплі і сльози... Не набридло? Якась патологічна нєвєзуха. Маєм вже двадцять років СВОю Країну, що ще треба?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Для мене, на приклад, факти -це слова очевидці... В даній ситуації

    ---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:42 ----------

    Мабуть помилились
     
    Останнє редагування модератором: 10 тра 2010
    • Подобається Подобається x 1
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Соплі?
    Сльози?
    Ага..то я їздив на мсце загибелі свого діда соплі втирати...
    І перезахоронення сотень могил теж ради соплей робив.
    І документи,спогади тих,хто пережив отой жах - початок совдепівської окупації теж ради соплей.
    І забути загибель своєї родини і мовчки дивитись на праздвованіє.
    А тепер нєкі Адмірали з Новоросії розкривають мені істинні факти.
    І кажуть,що перемога отої зграї бандюг,гвалтівників і мародерів - празднік.
    І празднують.
    20 років маєм совдеп..і те,що відбувається зараз - яскраве тому свідчення.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 00:59 ---------- Попередній допис був написаний в 00:50 ----------

    Згадав собі Дударя

     
    • Подобається Подобається x 5
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    почему?
    почему совковые и навязанные? вообще то это форум - тут разные мысли проявляются, а вы кто? чтоб мне это говорить?
    ну во-первых: я не делю, есть свидомиты, есть фашисты, есть коммунисты, есть пофигисты, есть русские, есть украинцы, не я это придумал, глупо не делить, я ж не говорю что тем надо меньше хлеба чем другим или кого в какой вагон сажать ...
    во-вторых: с чего решили сей "прием" назвать ГБшным? когда было КГБ идея была - все равны, все люди братья и т.д. естественно под чутким руководством КПСС, тогджа вслух произнесенная речь про превосходство русских могла навлечь как минимум разговор в нужном месте ... в-третьих: можно бесконечно долго обвинять совок, КГБ и черт знает кого - но, уже 19 лет СССР, КГБ - не существует, в Украине - демократическая система выборов, Верховная рада, местные советы - все выбираются путем голосования народа - но все равно в итоге - Задница, да такая что иногда застойное коммунистическое прошлое вспоминается с сожалением, так кто виноват? все время кто-то третий ... но никак не брат хохол - вот теперь КГБ ...

    точно не хочу - я натурал, :) я совковый? это лопата совковая а я какой есть, это вы ярлык на меня повесили и спровоцировали желание как минимум ответить тем же ...

    лично себя отношу к категории - кто выжил (естественно благодаря тому что выжили мои дедушки и бабушки), почему прям несчастье? то есть были немцы - было счастье, тут хлабысь пришли советы - стало несчастье? ладно бы окупировали независимую страну - согласен пусть ее граждане считают как хотят, так ведь это не наш случай ..

    как насчет незалежного жовтоблакитного фикализма ? с 91-го года наслаждаемся ... нет у г-на национальности и идеологии оно просто г-но ...

    ну вот, вы уже мне говорите что я представляю, а разве я говорил что он веселый? - "это радость со слезами на глазах"

    никчемной? миллионы людей погибли ради нее и это называется никчемная? посмотри старые фото и кино записи - посмотрите на людей празднующих победу посмотрите на их лица, поспрашивайте ветеранов, или просто очевидцев и тогда говорите о "никчемности" ..

    горе для русских и украинцев Победа над режимом который подразумевал низшесть русских и украинцев и отводил им место как максимум за Уралом а еще лучше - в могилах? простите но это - БРЕД, или вы не то сказали что подумали или не правильно сформулировали ...

    а я и не говорю за всех, только вот не знаю о ком вы - о примазавшихся ...

    все верно, так или иначе руководила партия по этому вся полнота ответственности за жертвы и победы - на ней, воевали - правильно - выхода не было, или воюй или умри ...

    а именно?
    то что День победы - праздник ? может у своих выживших родственников спросите? если живы конечно, пусть расскажут что для них Победа была - никчемной ...

    ---------- Додано в 01:02 ---------- Попередній допис був написаний в 01:00 ----------

    то не комильфо - не интересно ...

    ---------- Додано в 01:04 ---------- Попередній допис був написаний в 01:02 ----------

    на кой вам впились Путин с Медведевым? у нас все хорошо? ваша ненависть к ПУдведеву и МУтину просто фобия какаято, Васмит правильно сказал - 20 год - независимость ЧЕГО ЕЩЕ НАДО?????

    ---------- Додано в 01:05 ---------- Попередній допис був написаний в 01:04 ----------

    а где ваш кандидат - самый самый ? чтоб уж как надо? нету? так может вы не в той стране живете?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мого кандидата вбили.
    Бо не вписувався в систему.
    Більш нема.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    а где последователи? может его идеи нужны далеко не всем?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Ви про В.Чорновола?

    Якщо так, то ця людина була гідна поваги... Він мабуть уже 10 раз у гробу перевернувся від того який нащадок в нього...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я не закликав Вас забувати пам'ять своїх предків, я не закликав Вас забувати свою історію і тим більше щось святкувати... Але це не весь народ України і не вся її історія... Це по-перше. А по-друге: Ви сміття з дому виносите? А з баків його вивозять? А полігони працюють? Чого ж так сміття багато по вулицях? Хто винен?
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    Щож якщо йти вашою логікою ми повинні в першу чергу дякувати Гітлеру, без нього Сталін не міг напасти на Польшу, по одній простій причині.
     
    Останнє редагування модератором: 10 тра 2010
    • Подобається Подобається x 3
  12. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Але я не як, Гітлер класно Сталіна кинув!)
    Мені сподобалось, получив Кобо

    ---------- Додано в 01:30 ---------- Попередній допис був написаний в 01:29 ----------

    Ви мені здається, чистокровний комуняка!
    Так?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Перелистую Горбатюка.
    Раджу прочитати.
    розумний чолов"яга.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І далі...
    Горбатюк "Біла ворона"
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    Фактично Сталін був союзником нацистької Німеччини, оттакий ефективний бовдур.

    Зараз буде на собі сорочку рвати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Далі листаю Горбатюка
    Горбатюк "Біла ворона"
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Прямо в точку :haha::haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І ще цікавий момент

     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    а я про це вже говорив, з людей робили живий щит! Чекали поки в німців патрони закінчаться
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Романе! Завжди читаю те, що Ви цитуєте, але якщо в перших словах брехня, розрахована на неграмотних людей, то далі читати безглуздо... Вся цитата видається брехливою.
    Я про твердження Горбатюка про те, що воїни УПА не являються учасниками б/д. Це непрада, являються... За п 16 ст 6 Закону... А вже про ветеранів ОУН і УПА у Львові взагалі встидався би писати. Від місцевих рад вони отримують додаткову допомогу... Про 20-ти річний стаж НКВДістів і КГБістів - неправда. А СБУшник з двадцяти роками вислуги - жебрак, хоч все життя пропрацював на Україну :)
    Ну а далі суцільна водичка які всі погані. Всі, крім нього...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)