День Героїв

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Norman, 23 тра 2010.

  1. Norman

    Norman Guest

    Свято Героїв відзначають майже сімдесят років. У суворі роки німецької окупації, у час протибільшовицької збройної боротьби, українці на чолі з ОУН вшановували пам'ять Героїв. Свято Героїв – це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як Свято Героїв. Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. Чому саме травень обрано для вшанування Героїв? Тому що в травні віддали своє життя у визвольній боротьбі такі кращі сини України XX століття: З травня 1924 року – головний ідеолог державної самостійності України початку XX століття, один із співавторів ідейних засад українського націоналізму Микола Міхновський; 25 травня 1926 року в Парижі від кулі більшовицького агента загинув головний провідник української національно-визвольної боротьби 1917-21 років Симон Петлюра: 23 травня 1938 року в Ротердамі вибух бомби, підкладеної агентом НКВС, обірвав життя організатора українського націоналістичного руху, засновника та першого Провідника УВО та ОУН полковника Євгена Коновальця. В роки німецької, а згодом радянської окупації
    Oe?a?inuea i?aaaa
    цей день відзначався у підпіллі та в українській діаспорі. З проголошенням незалежності День Героїв відзначається в Україні. Українські герої поставили свободу рідного народу понад свої особисті інтереси і присвятили власне життя служінню українській нації.
     
  2. Norman

    Norman Guest

    Сьогодні у Львові
     

    Вкладення:

    • 44.jpg
      44.jpg
      Розмір файлу:
      43,7 КБ
      Переглядів:
      17
  3. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

  4. РАДИОТОЧКА

    РАДИОТОЧКА Well-Known Member

    Дойчланд юбер алес!-симпатичный лозунг тоже был для немцев, вплоть до мая 1945г.Ваш май ещё впереди.
     
  5. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Не там аналогії шукаєте. Ось де аналогія. Всім аналогіям аналогія.
    Марш чекистских рабов
    о том, как красно-коричневая армия пела песни...
    http://gulag.ipvnews.org/new/article20080505.php
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Пам'ятник Климу Савуру в Рівному

    [​IMG]

     
  7. Luna

    Luna Guest

    Вітаю. Цікаво дізнатись - як відмічають?
     
  8. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Поки що дуже скромно. З усвідомленням замовчуваной та забороненой історії своєї Батьківщини святкування будуть лише ширитись.
     
  9. Luna

    Luna Guest

    Поки що?
    І яким Ви собі його уявляєте? Я бачу вінки біля пам"ятників...
     
  10. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Без парадів і п"янок точно. Творчі вечори, спогади, поминальні служби , театралізовані вистави тощо. Але в більших масштабах.
     
  11. Маджентис

    Маджентис Главный Бухгалтер

    Одни ставят грандиозные памятники своим героям, другие - своим. И нафига это надо ?
     
  12. Luna

    Luna Guest

    Дивно, наскільки Ваше бачення Дня героїв співпадає з моїм уявленням про День Перемоги.
    А покладання вінкив - це не обов"язково парадна вистава, вірно?
     
  13. Norman

    Norman Guest

    http://glavnoe.ua/news/n51134
     
  14. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Парады оставим геям. Они их любят. :)
     
  15. Luna

    Luna Guest

    То есть - если парад назвать МАРШЕМ, то можно?
     
  16. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Марш - это не парад.
     
  17. Luna

    Luna Guest

    Норман, дякую. Я дозволю собі викласти деякі цитати і прокоментувати.
    А День победы из списка гос. праздников мы исключим. Ничего не имею против того, чтобы на государственном уровне отмечать День Героев.
    Где справедливость?
    Очень напоминает... Повторяю - я ничего не имею против. поддерживаю.
    Снова вопрос - где справедливость???
     
  18. Luna

    Luna Guest

    Лично я против парадов. И подчеркивала это неоднократно.
     
  19. Norman

    Norman Guest

    Зачем ты опять сталкиваешь две темы? 9 мая обсуждают не здесь;)
     
  20. Luna

    Luna Guest

    ЗдОрово)) А я не 9 мая обсуждаю, не думаю, что ты не понял.
    Нет, я не надолго - из этой темы уйду быстро. Тем более, что я тут не пытаюсь доказать, что День Героев не нужен. Наоборот. Но ты же не можешь не видеть, как те. кто отчаянно были против дня Победы, мотивируя это ненужностью акций, совершенно не возражают против акций в данном случае.
    Повторяю вопрос - где справедливость?
     
а де твій аватар? :)