Delete

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 5 бер 2007.

  1. android

    android Well-Known Member

    Тяни оптику ))) І юзай гугл. Можна кинути все через wifi точки доступу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ithev

    ithev New Member

    Користуюсь homenet хороша швидкість за гроші. Можливо порадите провайдер кращий?
    бо щоб заплатити за інтернет потбрібно їхати далеко від дому.

    Мазепи 11А
     
  3. elephant

    elephant Active Member

    Там є Одеко , сайт не пишу інакше повідомлення витруть. Доступ через мережу кабельного (DOCSIS) . Канал асиметричний (на віддачу менше). Платити можна в апаратах платіжних , найближчий до вас в лікарні на Миколайчука. Деталі приватом .
     
  4. BANDERIVETS

    BANDERIVETS Member

    А хто шо скаже про КОМІТЕХ? тарифу бачу в них низькі...цікаво яка якість надавання послуг...?
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Аналогічна ціні.
    Детальніше читайте на сторінках форуму.
     
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Я користуюсь, правда на Сихові вони надають послугу як Skynet.Поки не жалію.
     
  7. BANDERIVETS

    BANDERIVETS Member

    Тоді не буду переходити на комітех...залишуся з фарлепом-вегою...хоч нет по телефонній лінії але ще ніразу не пропадав за 2 місяці (від часу коли підключили)...
     
  8. Viralviv

    Viralviv New Member

    запитання

    Хочу підключити провідний безлімітний інтернет до ноутбука на вул. Антоновича. До якого провайдера можна звернутися?
    :cesored: контакти через форум
     
    Останнє редагування модератором: 23 бер 2011
  9. Rada

    Rada New Member

    Доброго дня. Допоможіть , будь ласка - така проблема, як виявилося - на вулиці Ясній (кінець Залізничної) треба безлімітного інтернету, куди можна звернутися, яким чином підключитися. Таке враження, ніби ця частина Львова просто викинута з карти провайдерів :sad:, хоч плач :sad:, ОГО не може підключитися, бо лінія погана, 2 місяці чекали на обладнання - і виявилося,що даремно :sad:
    Порадьте що-небудь, будь ласка!
     
  10. alien

    alien Member

    підкажіть пацани будласка який інтернетт можна підключити на вул ковжуна , вже замучився від пошуків ?
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    з дрототових-тільки укртелеком,з не дротових вибір за вами
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

  13. bprime

    bprime New Member

    Хто що може сказати про LANNET?
     
  14. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    На Новому Львові з'явився інтернет від Київстар. Від 19 серпня користуюсь, поки нарікань нема. При підключенні заплатив 55 грн. монтажнику за тарифний план Пуск + (швидкість 2 Мбіт). Через 2 години гроші з'явились на рахунку. Вся інформація через систему "Мій Київстар". До 1-го вересня користувався безкоштовно, з сьогоднішнього дня гроші автоматично щоденно знімаються з рахунку (сьогодня зняло 1,83 грн.). Також від сьогодні, заплачені мною 55 грн. перейшли в бонуси, 5 з яких я успішно перевів на свій телефонний рахунок, а 20 жінці на рахунок. Всі переводити не став, тому що термін використання бонусів переведених на мобільний рахунок обмежений 20-ма днями. Якщо не видзвонити, то пропадають. Також, 50 бонусів можна використати для збільшення вдвічі швидкості інтернету на місяць часу. Оплата інтернету через автомати в магазинах, по-моєму дуже зручно.
     
  15. alien

    alien Member

    вул павла ковжуна , де покер клуб монтана , бібліотека , провайдера , люди поможіть інет підєднати !!!це бічна вул.чайковсього ,0961700000
     
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    певно тільки Укртелеком(якшо є телефон Укртелекому) або інші бездротові провайдери

    і затріть свій номер телефону,.зв'язок тільки через ПП
     
  17. elephant

    elephant Active Member


    там є одеко
     
  18. GaMMMeR

    GaMMMeR New Member

    Потрібен швидкий інтернет на Широкій 77а, а то ОГО вже задовбало :sad:. Може хто підскаже куди можна зателефонувати щоб запитати за можливість підключеня.
     
  19. uravovnyar

    uravovnyar Member

    Всім привіт!!
    чи живе хто в районі "станції підзамче" телефонував багатьом провайдерам, ніхто не підключає там. Один VEGA сказали почекати пару днів провірять можливість.
    Народ допоможіть як бути? Буду дуже-дуже вдячний за допомогу!!!
     
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Там тіко КоміТех. Дурнуватий сервіс, звичайно, але Інті навряд, чи потягнуть в той будинок.
     
а де твій аватар? :)